مسابقات ریتد ویژه رده های سنی زیر 14 سال

تاریخ ثبت: 1398/04/26

مسابقات ریتد ویژه رده های سنی زیر 14 سال

نوع مسابقات: استانی

تاریخ برگزاری: 21 لغایت 28 مرداد ماه 1398

محل برگزاری: خانه شطرنج اصفهان

مسابقات ریتد ویژه رده های سنی زیر 14 سال

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد با توجه به میزبانی مسابقات زیر 14 سال کشور، بمنظور آمادگی بازیکنان استان و با توجه به درخواست متعدد خانواده های محترم مسابقات ریتد زیر 14 سال  را بپاس تجلیل از سرکار خانم طناز ازلی و رامیلا واگوهیان با شریط زیر برگزار نماید:

مسابقات ازتاریخ 21 لغایت 25 مرداد، در محل خانه شطرنج به آدرس اتوبان چمران – خیابان محمدطاهر – سالن شطرنج  آغاز خواهد شد.

2) زمان مسابقات برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه زمان اضافی به ازای هر حرکت ( سیستم فیشر) در نظر گرفته شده و مسابقات تابع قوانین مسابقات متعارف فیده خواهد بود.

3) ورودیه مسابقات به شرح مندرج در ذیل میباشد که که بایستی به حساب شماره :  0110529457003 بانک ملی بنام هیات شطرنج استان اصفهان واریز گردد. ثبت نام فقط از طریق فرم ثبت نام مندرج در سایت هیات انجام خواهد شد.

دارندگان ریتینگ بالای 1700  مبلغ 700.000 ریال

دارندگان ریتینگ بالای 1600 مبلغ 800.000 ریال

دارندگان ریتینگ زیر 1600 و بدون ریتینگ مبلغ 1.100.000 ریال

مدال آوران مسابقاتقهرمانی کشور (رده های سنی) در سال 97 از پرداخت ورودیه معاف میباشند.

4) مسابقات در 7 یا 9 دور بسته به تعداد شرکت کنندگان وقبل از شروع دور اول اعلام میگردد.

5) برنامه زمان بندی:

(در صورت 7 دور سوئیس)

تاریخ

9:30 صبح

17:30 عصر

21مرداد 97 ( دوشنبه)

-

دوراول

22 مرداد 97(سه شنبه)

دور دوم

دور سوم

23 مرداد 97(چهارشنبه)

-

دورچهارم

24 مرداد 97( پنجشنبه)

دور پنجم

دورششم

25مرداد 97( جمعه)

-

دور هفتم

 

در صورتیکه احتمالا نیاز به تعداد دور بیشتری باشد از تعداد استراحتها کاسته خواهد شد.

 

جوائز مسابقات:

نفراول مبلغ 8000000 ریال                نفر برتر زیر 8 سال:  3000000 ریال ( دختران وپسران بصورت مجزا)

نفر دوم مبلغ 7000000 ریال              نفر برتر زیر 10 سال:  3000000 ریال ( دختران وپسران بصورت مجزا)

نفر سوم مبلغ 6000000 ریال             نفر برتر زیر12 سال:  3000000 ریال ( دختران وپسران بصورت مجزا)

نفر برتر زیر 14سال:  3000000 ریال ( دختران وپسران بصورت مجزا)                                                                       

 

باتوجه به ریتد بودن مسابقات در صورتی که تعداد شرکت کنندگان کمتر از 50 نفر باشند مسابقات برگزار نخواهد گردید.

       

7) زمان تاخیر  برای هر بازیکن 30 دقیقه درنظر گرفته شده که از زمان شروع بازیها مورد محاسبه خواهد بود و در هر دور برای کسانی که حاضر نباشند باخت منظور و از جدول مسابقات حذف خواهند گردید.

8) در صورت تساوی امتیازات برای تعیین نفرات بعدی (در جدولهای سوئیسی ) از پوئن شکنی بشرح زیر استفاده خواهد شد :

الف ) در جداول سوئیسی :

1- رویارویی مستقیم    2- بوخهولز    3- مجموع بوخهولز حریفان     4- سونه بورن برگر  5- تعداد برد بیشتر  6- بلیتس 5 دقیقه ای

 (درصورت صلاحدید سرداور مسابقات برای شکستن امتیاز باتوجه به تعداد شرکت کنندگان هرگونه پوئن شکنی جانشینی قبل از دور اول مسابقات اعلام خواهد گردید.)

9) هر گونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور مسابقات اعلام خواهد گردید.

10) کمیته فنی مسابقات عبارتند از : داورفیده خانم شمس الملوک احمدی و داوران بین المللی  اقایان : حسین گلشنی – فرهاد محسن پور

11) آخرین مهلت ثبت نام  17 مرداد ماه 98 خواهد بود . ثبت نام صرفا از طریق سایت هیات انجام و فقط اسامی کسانی تایید خواهد شد که کلیه مشخصات خواسته شده را تکمیل نموده باشند. ضمن انکه ثبت نام بدون واریز وجه ورودیه قطعی نبوده و در لیست قرعه کشی لحاظ نخواهد شد.

13) ارائه اصل و تصویر صفحه اول شناسنامه  و اصل فیش بانکی قبل از شروع دور اول الزامی است.

14) هر گونه اعتراض به رای داوران باید بصورت کتبی و بلافاصله قبل از قرعه کشی دور بعدی به همراه مبلغ 1.000.000ریال به سرداور مسابقات تحویل گردد. در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود. به اعتراضات کتبی در کمیته فنی مسابقات رسیدگی خواهد شد.

15) همراه داشتن تلفن همراه در سالن مسابقات اکیدا ممنوع می باشد.

16)  ورود کلیه همراهان – مربیان و سرپرستان به داخل سالن مسابقه ممنوع می باشد.

17) هر گونه تهیه فیلم و یا عکس تنها در 5 دقیقه شروع مسابقات  باهماهنگی سرداور مسابقات امکان پذیر  می باشد.   

18) عضویت سیستم جامع فدراسیون برای کلیه شرکت کنندگان الزامی  وبیمه ورزشی سال 98 اخنیاری می باشد.

20 ) هر گونه موارد پیش بینی نشده در طول مسابقات و مطابق مقررات توسط سرداور اعلام خواهد شد.

 

تحویل فیش یا رسید ورودیه تا قبل از شروع دور اول الزامی است . لذا از واریز از طریق همراه بانک موارد دیگر که امکان اخذ رسید بانکی وجود نداشته باشد خودداری و حتی الامکان از طریق بانک یا کارتخوان موجود در هیات و یا عابر بانک با دریافت رسید اقدام فرمائید

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام سوم زون 3.1 اسیا
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • تارا بیک زاده
    تارا بیک زاده
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 6 سال دختران شهرستان اصفهان -1396

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • آتنا رضائی
    آتنا رضائی
    مدال برنز زیر 10 سال استان-1398
  • آیلین صفری
    آیلین صفری
    مدال برنز زیر 12 سال استان - 1398
  • امیرمحمد بابائی
    امیرمحمد بابائی
    مدال نقره زیر 8 سال استان - 1398
  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398
  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398
  • محسن فرهادی
    محسن فرهادی
    مقام دوم زیر 10سال استان - 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان زیر 12 سال استان - 1398
  • شایان زمانی
    شایان زمانی
    مدال نقره زیر 12 سال استان - 1398
  • پارسا یزدانی
    پارسا یزدانی
    مقام سوم زیر 14سال استان - 1398
  • امیر ربی
    امیر ربی
    قهرمان زیر 16 سال استان - 1398
  • رضا کوهی
    رضا کوهی
    قهرمان بلیتس شهرستان - 1398