دو تساوی و ۲۸ پیروزی نتیجه مسابقه همزمان (سیمولتانه) توسط علیرضا آقایی
تقویم (سمینارها و جلسات و مراسم)زمان: جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
مائده یوسفیان قهرمان هفتمین دوره مسابقات ریتد باشگاه امیرکبیر شد.
تقویم (مسابقات)زمان: 5و6 اسفند 1402
مکان: باشگاه امیرکبیر
سنجش قدرت ۹ (آخرین دوره)- رایگان
تقویم(آموزش)زمان: چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ از ساعت ۱۸
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
رادمهر عزیزی و مسیح فرهمند قهرمانان ششمین دوره (آخرین دوره در سال ۱۴۰۲) مسابقات آمادگی رده های سنی در گروههای سنی زیر ۱۰ و ۱۴ سال
تقویم (مسابقات)زمان: پنجسنبه و جمعه ۲۶و۲۷ بهمن
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
دوره مربیگری درجه ۳ شهرستان اصفهان با شرکت 29 نفر از 2 تا 6 بهمن برگزار شد.
تقویم(آموزش)زمان: 2 تا 6 بهمن 1402
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
ارشیا محمدیان سیچانی قهرمان اوپن سریع بهمن ۱۴۰۲ شهرستان اصفهان(ویژه عید مبعث)
تقویم (مسابقات)زمان: ۱۹ بهمن (از ساعت 16) و ۲۰ بهمن (از ساعت 9:30 صبح) ۱۴۰۲
مکان: خانه شطرنج(هیات استان)
ارشیا محمدیان سبچانی قهرمان مسابقه ریتد اوپن بلیتس بهمن ۱۴۰۲ ( ویژه عید مبعث)
تقویم (مسابقات)زمان: پنجشنبه ۱۹ بهمن از ساعت ۹:۳۰ صبح
مکان: خانه شطرنج(هیات استان)
بهانه ای برای با هم بودن (ششمین دوره همایش بالای ۵۰ سال) تجلیل از پیشکسوتان شطرنج استان : آقایان علی هاشمی تهرانی و مصطفی صمدی
تقویم (سمینارها و جلسات و مراسم)زمان: پنجشنبه ۱۲ بهمن از ساعت ۱۶:۳۰
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
مسابقات قهرمانی رده های سنی زیر 16 و 18 سال شهرستان اصفهان با قهرمانی یاسین ناطقی به پایان رسید.
تقویم (مسابقات)زمان: 20و21 دیماه 1402
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقات بلیتس ۱۵ دیماه ۱۴۰۲ با قهرمانی رضا کوهی به پایان رسید.
تقویم (مسابقات)زمان: ۱۵ دیماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹:۳۰ صبح
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
سنجش قدرت ۸ - رایگان
تقویم(آموزش)زمان: چهارشنبه ۱۳ دیماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۸
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
پیش ثبت نام دوره مربیگری درجه ۳
تقویم(آموزش)زمان: ۲ تا ۶ بهمن ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
پنجمین دوره مسابقات آمادگی رده های سنی در گروه سنی زیر ۱۴ سال
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۷ و پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی
محمد حسین کیانی هرچگانی قهرمان اوپن ریتد بلیتس ۲۲ آذر ۱۴۰۲ شد.
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
چهارمین دوره مسابقات آمادگی رده های سنی ۸ و ۱۰ سال در ۲ جدول جداگانه
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه و پنجشنبه ۸ و ۹ آذر ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
سنجش قدرت ۷ (رایگان)
تقویم (مسابقات)زمان: چهارسنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۸
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
رضا مصور قهرمان پنجمین دوره مسابقات بالای ۵۰ سال- تجلیل از آقای حسین فروتن فر پیشکسوت و مسئول سابق انجمن شطرنج آموزش و پرورش استان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
سنجش قدرت ۶ (رایگان)
تقویم(آموزش)زمان: چهارشنبه ۳ آبان ۱۴۰۲ از ساعت ۱۸
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
سومین دوره مسابقات آمادگی رده های سنی ۸ تا ۱۶ سال در ۳ جدول جداگانه
تقویم (مسابقات)زمان: ۱۰و۱۱ آبان ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
ومینا علیخانی قهرمان مسابقات شطرنج بانوان شهرستان اصفهان در سال 1402 شد.
تقویم (مسابقات)زمان: ۱۷ تا ۱۹ آبان ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
مسابقات اوپن سریع مهرماه ۱۴۰۲
تقویم (مسابقات)زمان: ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۲ از ساهت ۹:۳۰ صبح
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
اولین دوره مسابقات شطرنج دسته اول باشگاهها و دستجات آزاد شهرستان اصفهان با قهرمانی تیم ان پاسان به پایان رسید.
تقویم (مسابقات)زمان: ۲۶ تا ۲۹ مهر ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
بهانه ای برای با هم بودن (چهارمین دوره مسابقات بالای ۵۰ سال- گرامیداشت داور بین المللی آقای فرهاد محسن پور)
تقویم (مسابقات)زمان: جمعه 7 مهر 1402
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
دومین دوره مسابقات آمادگی رده های سنی (زیر ۱۰-۱۴و ۱۸ سال)
تقویم (مسابقات)زمان: ۴و۵ مهر ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
سنجش قدرت ۵ (رایگان)
تقویم(آموزش)زمان: دوشنبه ۲۰ شهریور از ساعت ۱۹:۳۰
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
مسابقات آمادگی رده های سنی ۸ تا ۱۶ سال در ۳ جدول جداگانه برگزار شد.
تقویم (مسابقات)زمان: ۱و۲ شهریور ۱۴۰۲ (چهارشنبه و پنجشنبه) از ساعت ۱۷
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی
شاهین عابدی قهرمان مسابقه بلیتس ۸ شهریور شد.
تقویم (مسابقات)زمان: ۸ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی
سنجش قدرت ۴
تقویم(آموزش)زمان: دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹:۳۰
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان در ورزشگاه تختی
مسابقه سریع مرداد ۱۴۰۲
تقویم (مسابقات)زمان: جمعه ۲۷ مرداد از ساعت ۹:۳۰ صبح
مکان: خانه شطرنج واقع در اتوبان چمران خیابان محمدطاهر
🔴 دوره داوری درجه سه فدراسیون شطرنج.
تقویم(آموزش)زمان: 9 تا 13 مرداد 1402
مکان: اصفهان
مسابقات قهرمانی رده سنی بالای 50 سال شهرستان اصفهان تجلیل از پیشکسوت استان جناب آقای علیرضا شاه سیاه
تقویم (مسابقات)زمان: 13 مرداد1402
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
سنجش قدرت ۳
تقویم(آموزش)زمان: دوشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹:۳۰
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
اردوی آمادگی قهرمانی کشور
تقویم (مسابقات)زمان: از ۱۰ تیر ماه
مکان: خانه شطرنج خیابان محمدطاهر
مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان ( زیر ۱2 و 14 سال دختران و پسران)
تقویم (مسابقات)زمان: 24 تا 26 خرداد 1402
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
کارگاه روانشناسی
تقویم(آموزش)زمان: شنبه 27 خرداد 1402 از ساعت 9 صبح
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی
مارال حبیبی و رادمهر غزیزی قهرمانانزیر 10 سال دختران و پسران شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: ۱۷ تا ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
محمد عبدی قهرمان مسابقات استاندارد اوپن ریتد قهرمانی شهرستان اصفهان (بزرگداشت شهید صابر قطاع) شد.
تقویم (مسابقات)زمان: ۳۱ خرداد تا ۳ تیر ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مراسم اهدای احکام قهرمانان شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: 4 خرداد 1402
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان ( زیر 8سال دختران و پسران)
تقویم (مسابقات)زمان: 10تا12 خرداد 1402
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
سنجش قدرت 2
تقویم(آموزش)زمان: دوشنبه 22 خرداد 1402 از ساعت 19:15
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
برگزاری اولین جلسه سنجش قدرت
تقویم(آموزش)زمان: دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
بهانه ای برای با هم بودن - هفته دوم
تقویم (مسابقات)زمان: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
اطلاعیه مراسم اهدای احکام قهرمانی سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ شهرستان اصفهان
تقویم (سمینارها و جلسات و مراسم)زمان: پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
سنجش قدرت ۱
تقویم (مسابقات)زمان: دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹:۱۵
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مسابقات شطرنج بیماران خاص
تقویم (مسابقات)زمان: ۲۸ فروردین ۱۴۰۲
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
پدرام ناظمی قهرمان بیستمین دوره مسابقات ریتد سریع اوپن اردیبهشت
تقویم (مسابقات)زمان: 14و15 اردیبهشت 1402
مکان: خانه شطرنج(هیات استان)
مسابقات شطرنج اوپن ریتد بلیتس شهرستان اصفهان ویژه رمضان 1402
تقویم (مسابقات)زمان: 10 فروردین 1401
مکان: خانه شطرنج (هیات شطرنج استان اصفهان)
مسابقات شطرنج اوپن ریتد سریع شهرستان اصفهان از نوروز تا رمضان 1402
تقویم (مسابقات)زمان: 8-9 فروردین ماه 1402
مکان: خانه شطرنج (هیات شطرنج استان اصفهان)
مسابقات استاندارد قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1401 (دختران)
تقویم (مسابقات)زمان: ۵تا۷ فروردین ۱۴۰۲
مکان: ورزشگاه تختی
دوره تخصصی با موضوع "ساختار پیاده ای کارلسباد"
تقویم (مسابقات)زمان: 29بهمن1400
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مشاهده کلیه رویدادها...
گزارش اختصاصی ؛ مگنوس ۷.۵- یان نپومنیشی ۳.۵

مگنوس کارلسن برای پنجمین بار پادشاه شطرنج جهان شد

یادها وخاطره ها شماره 5

یادها وخاطره ها شماره 5

یادها وخاطره ها شماره 4

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود ایجاد نماید .

یادها وخاطره ها شماره3

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود ایجاد نماید .

یادها وخاطره ها شماره 2

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود ایجاد نماید .

یادها وخاطره ها(1)

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود احداث نماید در این شماره بصورت اتفاقی تعدادی از عکس های قدیمی را به اشتراک می گذاریم .

آموزش نکات داوری

حرکت غیر قانونی در بلیتس

رکورد داران عرصه قهرمانی جهان

شما می دانید تاکنون چه کسی جوان ترین شماره یک جهان است اما فرد دوم و سوم را نیز می دانید؟

به بهانه درگذشت "ویکتور کورچنوی"

نماد استقامت در شطرنج

مشاهده آرشیو مقالات...
به روز رسانی لیست ریتینگ بین المللی (استاندارد)بازیکنان استان اصفهان
مسئولین هیات

به روز رسانی لیست ریتینگ بین المللی (استاندارد)بازیکنان استان اصفهان

در مسابقات قهرمانی کشور دختران دانش آموز تهران اول شد و اصفهان چهارم. فاطمه مشهدی به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد.
مسئولین هیات

در مسابقات قهرمانی کشور دختران دانش آموز تهران اول شد و اصفهان چهارم. فاطمه مشهدی به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد.

تهران - اصفهان و گیلان قهرمان مسابقات آنلاین دانش آموزی کشور شدند.
مسابقات

تهران - اصفهان و گیلان قهرمان مسابقات آنلاین دانش آموزی کشور شدند.

منصور بغداد بعنوان مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیات شطرنج شهرستان اصفهان منصوب شد.
مسئولین هیات

با توجه به تلاشهای پیگیرانه و جدیت آقای منصور بغداد در سال ۱۴۰۲ جهت برنامه ریزی و برگزاری منظم مسابقات شطرنج شهرستان اصفهان بدینوسیله ضمن تشکر از زحمات سرکار خانم نگین رمضانپور در سالهای گذشته ، آقای منصور بغداد بعنوان مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیات منصوب می گردند.

مسابقات نوآموزان (ویژه بازیکنان بدون ریتینگ) در خانه شطرنج
مسابقات

پنجمین دوره مسابقات نوآموزان با شرکت 140 بازیکن عصر امروز به پایان رسید. این دوره از مسابقات در محل خانه شطرنج طی 8 دور به روش سوئیسی برگزار گردید که در پایان نفرات برتر زیر اعلام شدند:

پیش ثبت نام دوره مربیگری درجه ۳
آموزش

با توجه به اینکه هیات شطرنج شهرستان اصفهان در نظر دارد یک دوره کلاس مربیگری درجه سه از ۲ تا ۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ در اصفهان برگزار نماید و لازمه تایید دوره و کسب مجوز برگزاری از طریق فدراسیون و وزارت ورزش ، ارسال مشخصات و تعداد شرکت کنندگان می باشد لذا از کلیه علاقمندان به شرکت در این دوره درخواست می گردد مشخصات خود را از طریق تکمیل فرم ثبت نام اعلام تا پس از صدور مجوز از مراجع ذیربط ثبت نام نهایی انجام شود.

اسامی قبول شدگان دوره داوری درجه ۳ که در مردادماه در اصفهان برگزار شده بود اعلام شد.
آموزش

قبول شدگان باید ضمن ثبت نام در سامانه مبین و ثبت دوره با کد ۸۱۳ در سیستم جامع نسبت به شرکت در یک دوره سویس منیجر نیز اقدام نمایند تا کارت داوری آنان توسط فدراسیون صادر شود.

مشاهده آرشیو اخبار...
هشتمین دوره مسابقات ریتد فلاورجان - ویژه بازیکنان با ریتینگ2000 و کمتر

باشگاه شطرنج هوش برتر فلاورجان برگزار می نماید: هشتمین دوره مسابقات ریتد فلاورجان با ۲۴۰ میلیون ریال جوایز نقدی برای ۳۲ نفر ویژه بازیکنان با ریتینگ 2000 و کمتر

جام خاوران

15 لغایت 21 اسفند 1402

دوره داوری درجه ۲

دوره داوری درجه ۲

نحوه واریز مبلغ رجبستری مسابقات

نحوه واریز مبلغ رجبستری مسابقات

تقویم ۳ ماهه فدراسیون

تقویم ۳ ماهه فدراسیون

جلسه هیات رییسه فدراسیون برگزار شد.

مسابقات رده های سنی قهرمانی کشور که قرار بود در اسفند برگزار شود به سال ۱۴۰۳ موکول شد.

مسابقات ایرفلوت

زمان ثبت نام تا دوم فوریه

مشاهده آرشیو اعلانات...
حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان دوم بلیتس غرب آسیا در قرقیزستان-2022
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    کسب عنوان اول تیمی قهرمانی دانشجویان جهان -بلژیک 2022
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - 1400
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالای 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • قهرمانان پیشکسوت شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان پیشکسوت شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    ۱- بهزاد کلانتری
    ۲- رضا مصور
    ۳- فرهاد یوسفان
    قهرمان بالای ۶۵ سال: رسول شریفی فرد

  • قهرمانان شهرستان اصفهان(بزرگسالان) در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان شهرستان اصفهان(بزرگسالان) در سال ۱۴۰۲:
    ۱- محمد عبدی
    ۲- آریا خالویی
    ۳- پرهام یزدانی

  • قهرمانان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    ۱- پارسا سهل آبادی
    ۲- سام حقیقت جو
    ۳- علی زمانی

  • قهرمانان زیر ۱۰ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان زیر ۱۰ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    ۱- رادمهر عزیزی
    ۲- ارسلان بزرگزاد
    ۳- امیر محمد نوروزی

  • قهرمانان زیر ۱۰ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان زیر ۱۰ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    ۱- مارال حبیبی
    ۲- روژین کربلاییان
    ۳- ثمین نیک نژادی

  • قهرمانان زیر ۱۲ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان زیر ۱۲ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    نفر اول : امیر محمد نوروزی
    نفر دوم : پویان نان آور
    نفر سوم : کیارش فانی ثانی

  • قهرمانان رده سنی زیر ۱۲ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان رده سنی زیر ۱۲ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    نفر اول : روژین کربلاییان
    نفر دوم : تارا بیک زاده
    نفر سوم : رز اکبری

  • قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال پسران در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال پسران در سال ۱۴۰۲ :
    مقام اول : آرشام فاطمی
    مقام دوم : پرهام بزرگزاد
    مقام سوم : پرهام امیدی نیا

  • قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال دختران در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال دختران در سال ۱۴۰۲ :
    مقام اول : سارینا امیر شهبازی
    مقام دوم : آتنا رضایی
    مقام سوم : ملیکا صدیقی

  • قهرمانان شهرستاناصفهان در رده سنی زیر 16 سال پسران
    قهرمانان شهرستاناصفهان در رده سنی زیر 16 سال پسران
    مقاماول : یاسین ناطقی
    مقام دوم : محمد ناظری نوش آبادی
    مقام سوم : آرشام فاطمی