مسابقات شطرنج رده های سنی شهرستان اصفهان (آذر ماه 1399)

تقویم (مسابقات)

زمان: سه شنبه 18 و چهارشنبه 19 آذر ماه

مکان: آنلاین

مسابقات شطرنج رده های سنی شهرستان اصفهان (آذر ماه 1399)

 

آئین نامه ی اجرایی مسابقات:

زمان برگزاری:

1-مسابقات روز سه شنبه 18 و چهارشنبه 19 آذر ماه برگزار می شود. (دو روز)  ساعت شروع مسابقه 18:30 می باشد.

2-زمان بازی برای هر بازیکن ( 10 دقیقه + 2 ثانیه فیشر ) می باشد. زمان استراحت بین هر دور 10 دقیقه می باشد.

3-زمان تاخیر مسابقات ، زمان کل مسابقه می باشد.

قوانین مسابقات –نکات فنی:

1-مسابقات تابع قوانین فیده ، به صورت آنلاین برگزار می شود.

2-مسابقات به صورت سوئیسی و طی 7 دور برگزار می شود. روز سه شنبه 4 دور و روز چهارشنبه 3 دور برگزار خواهد شد.

3-مسابقات در دو جدول برگزار می شود. جدول زیر 8 تا 12 سال-جدول بالای 12 سال تا 16 سال. (به صورت همزمان)

4-حضور بازیکنان دختر و پسر با توجه به شرایط برگزاری مسابقات آنلاین در یک جدول برگزار می شود.

5-بازی ها تحت سایت lichessبرگزار می شود. تمامی بازیکنان باید دارای اکانت lichessباشند. همچنین مسابقات با استفاده از قسمت swissهمین سایت برگزار می شود. لینک تیم مسابقات، پس از ثبت نام برای بازیکنان ارسال می شود.

6-مسئولیت اکانت هر بازیکن با خود فرد می باشد. هرگونه مسئولیت سواستفاده از اکانت بازیکن توسط دیگران در زمان مسابقات و پس از محرز شدن تقلب، برای داوران غیر قابل توجیه خواهد بود.

7-در صورت قطعی اینترنت و باخت بازیکن، مسئولیت این امر به عهده بازیکن می باشد. بازیکن می بایست قبل از شروع بازیها، نسبت به کیفیت اینترنت محل خود اطمینان لازم را کسب نماید.

8-بازیکن می بایست در شروع هر دور، از بازی خود و اطراف محل مسابقه فیلم با کیفیت مطلوب تهیه نمائید. نحوه تهیه این فیلم قبل از شروع مسابقات توسط مسئول معرفی شده از سوی کمیته مسابقات هیات به خانواده و بازیکن اعلام می گردد. این فیلم جهت ارائه هر دور به داور مسابقات باید ارسال  گردد. در صورت شکایت بازیکنان در هر دور، فقط فیلم بازیکن جهت بررسی شکایت و اثبات تقلب به کمیته هیات ژوری ارائه می شود. بازیکنان باید تمامی دورها فیلم های ضبط شده خود را نگهدارند.

9-استفاده بازیکن از هدفون و هندزفری در هنگام بازی ها ممنوع می باشد. بازیکن در حین بازی مجاز به محل ترک مسابقه نیست. (در صورت مشاهده شده در فیلم بازی، داور مسابقات مجاز  به رای نهایی در مورد نتیجه مسابقات می باشد)

10-جهت ارائه اعتراض نسبت به حریف در هر دور از مسابقه، بازیکن می بایست مبلغ 250.000 ریال به برگزار کننده به همراه اعتراض کتبی ارائه نماید. در صورتی که اعتراض بازیکن به درستی توسط هیات ژوری اعلام شود مبلغ پرداخت شده به بازیکن برمی گردد. (زمان ارائه اعتراض 12 ساعت پس از اتمام مسابقات می باشد. در غیر این صورت به هیچ اعتراضی پس این زمان اعلام شده رسیدگی نخواهد شد)

11-بازیها توسط هیات داوری مسابقات بررسی می گردد. در صورتی که بازیکنی توسط داوران به عنوان متقلب اعلام گردد هیات شهرستان اصفهان اسم بازیکن را به عنوان متقلب به کمیته انضباطی هیات استان معرفی و از فعالیت وی به مدت شش ماه در شهرستان اصفهان محروم می شود.

12-هر گونه موارد پیش بینی نشده توسط سرداور مسابقات اعلام خواهد شد.

13-اسامی داوران و هیات ژوری مسابقات روز قبل از مسابقات اعلام می گردد.

جوایز:

1-جوایز مسابقات زیر 8 تا 12 سال به شرح زیر اهدا خواهد شد:

مقام ها

جوایز

مقام ها

جوایز

اول

1800000 ریال

اول زیر 10 سال

650000 ریال

دوم

1500000 ریال

دوم زیر 10 سال

400000 ریال

سوم

1200000 ریال

اول زیر 8 سال

650000 ریال

اول زیر 12 سال

650000 ریال

دوم زیر 8 سال

400000 ریال

دوم زیر 12 سال

400000 ریال

اول زیر 6 سال

350000 ریال

 

جوایز مسابقات بالای 12 تا 18 سال به شرح زیر می باشد:

مقام ها

جوایز

مقام ها

جوایز

اول

1900000 ریال

اول زیر 14 سال

750000 ریال

دوم

1600000 ریال

دوم زیر 14 سال

500000 ریال

سوم

1300000 ریال

 

 

اول زیر 16 سال

750000 ریال

 

 

دوم زیر 16 سال

500000 ریال

 

 

 

2-جوایز مسابقات پس از 72 ساعت از اعلام نتایج مسابقات، به بازیکنان پرداخت می گردد.

3-در صورتی که تعداد بازیکنان در هر جدول کمتر از 40 نفر شود جوایز تعدیل خواهد شد و با توجه به تعداد شرکت کنندگان، جوایز به صورت درصد توسط کمیته اهدا خواهد شد.

شرایط ثبت نام:

1-شرایط ثبت نام برای تمامی بازیکنان رده های سنی مجازمی باشد. بازیکنان پس از پرداخت ورودی مسابقات به شماره حساب زیر، فیش واریزی را به شماره موبایل 09132102171 آقای نیما وحید  ارسال نمایند. (ارسال از طریق واتس آپ) –ارسال عکس شناسنامه برای بازیکنان رده های سنی الزامی می باشد.

2-ورودیه مسابقات برای همه بازیکنان مبلغ 250.000 ریال می باشد.

3-شماره حساب هیات شطرنج شهرستان اصفهان:  0111518510004

4-بعد از تایید مشخصات بازیکن لینک عضویت و رمز ورود به مسابقه برای بازیکنان ارسال می گردد.

5-تاریخ رده های سنی به شرح زیر می باشد:

از 11 دیماه 1387 به بعد  ----  مجاز به شرکت در جدول زیر 12 سال

قبل از 10 دیماه 1387 تا 10 دیماه 1381 ---- مجاز به شرکت در جدول بین 12 تا 18 سال

6-ظرفیت مجاز در مسابقات فقط 50 بازیکن در هر جدول می باشد. بازیکنانی که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند در اولویت هستند.

7-مهلت ثبت نام بازیکنان تا روز دوشنبه ساعت 24 می باشد. پس از زمان اعلام شده، هیچ ثبت نامی انجام نخواهد شد.

8-جهت ارائه هر گونه پیشنهاد با مسئول کمیته، آقای صراف نیا 09137979386 تماس حاصل فرمائید.

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام سوم زون 3.1 اسیا
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • تارا بیک زاده
    تارا بیک زاده
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 6 سال دختران شهرستان اصفهان -1396

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • آتنا رضائی
    آتنا رضائی
    مدال برنز زیر 10 سال استان-1398
  • آیلین صفری
    آیلین صفری
    مدال برنز زیر 12 سال استان - 1398
  • امیرمحمد بابائی
    امیرمحمد بابائی
    مدال نقره زیر 8 سال استان - 1398
  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398
  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398
  • محسن فرهادی
    محسن فرهادی
    مقام دوم زیر 10سال استان - 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان زیر 12 سال استان - 1398
  • شایان زمانی
    شایان زمانی
    مدال نقره زیر 12 سال استان - 1398
  • پارسا یزدانی
    پارسا یزدانی
    مقام سوم زیر 14سال استان - 1398
  • امیر ربی
    امیر ربی
    قهرمان زیر 16 سال استان - 1398
  • رضا کوهی
    رضا کوهی
    قهرمان بلیتس شهرستان - 1398