مسابقات استاندارد (فکری) قهرمانی بزرگسالان شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: 8 لغایت 11 آبان 98
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقه ریتد بلیتس آبان ماه - شهرستان اصفهان 1398
تقویم (مسابقات)زمان: 21 آبان 98
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
کلاس داوری درجه 3 در اصفهان
تقویم(آموزش)زمان: 16 تا 20 آبان 98
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقه ریتد سریع شهریور ماه - شهرستان اصفهان 1398
تقویم (مسابقات)زمان: 26 و 27 شهریورماه 1398 (سه شنبه و چهارشنبه)
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقه بلیتس به مناسبت ولادت امام رضا (ع) – شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 2 مرداد 1398
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقات داخلی نوآموزان – هیات شطرنج شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 19 تیرماه 1398
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقات بانوان – به مناسبت ولادت حضرت معصومه و روز دختر
تقویم (مسابقات)زمان: سه شنبه 18 تیرماه 1398 به مدت یک روز از ساعت 17
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقه سریع ویژه مربیان و داوران استان- شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: روز چهارشنبه 19 تیر ماه 1398 به مدت یک روز از ساعت 17 بعد از ظهر
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقه قهرمانی پیشکسوتان شهر اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: سه شنبه 21 خرداد 1398 از ساعت 17:30
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقه قهرمانی بلیتس شهرستان اصفهان 1398
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 22 خرداد ماه 1398 از ساعت 18
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقه بلیتس ریتد ویژه ماه مبارک رمضان - شهرستان اصفهان 1398
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 8 خرداد 1398
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
مسابقه ریتد ویژه ماه مبارک رمضان - شهرستان اصفهان 1398
تقویم (مسابقات)زمان: 25-26 اردیبهشت 1398
مکان: اصفهان ورزشگاه تختی سالن شطرنج
تقویم مسابقات هیات شطرنج شهرستان اصفهان در سال 1398
تقویم (مسابقات)زمان: در طول سال
مکان: اصفهان
مسابقات شطرنج سریع ماهیانه شهرستان اصفهان - اردیبهشت 1398
تقویم (مسابقات)زمان: 11 اردیبهشت 98
مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مسابقات شطرنج سریع ماهیانه شهرستان اصفهان - فروردین 1398
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 28 فروردین ماه 1398
مکان: سالن تختی اصفهان
برگزاری مسابقات کارکنان شرکت توکا فولاد بمناسبت دهه مبارک فجر
تقویم (مسابقات)زمان: 11 بهمن 1397
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقه بلیتس به مناسبت دهه ی مبارک فجر آقایان - بهمن ماه 1397
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 10 بهمن ماه 1397
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقه سریع هفتگی 26 دی ماه 1397
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 26 دیماه 1397
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقه سریع ریتد بانوان به مناسبت دهه ی مبارک فجر - بهمن ماه 1397
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 3 بهمن ماه 1397
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
کلاس داوری درجه 3 در اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: 24تا29 دیماه 97
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
گزارش مسابقات هفتگی سالن شطرنج تختی - دیماه 1397
تقویم (مسابقات)زمان: 12دیماه 97
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقه سریع ویژه شب یلدا 1397
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 28 آذرماه ساعت 18
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
کلاس مربیگری درجه 3
تقویم (مسابقات)زمان: 26 تا 29 آذر 1397
مکان: سالن تختی اصفهان
گزارش تصویری مسابقات قهرمانی اقایان و بانوان شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: ابان 1397
مکان: سالن تختی اصفهان
مسابقات هفتگی سالن شطرنج تختی - آذرماه 1397
تقویم (مسابقات)زمان: چهارشنبه 14 آذرماه ساعت 18
مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان
مسابقه قهرمانی شهرستان اصفهان 1397(گرامیداشت 13 آبان)
تقویم (مسابقات)زمان: از شنبه 12 آبان ماه برای آقایان
مکان: سالن تختی اصفهان
برگزاری مراسم اهدای احکام قهرمانان شهرستان اصفهان (رده های سنی سال 1396)
تقویم (مسابقات)زمان: 6 مهر 1397
مکان: سالن تختی اصفهان
مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 10 سال پسران
تقویم (مسابقات)زمان: 17تا23مهر97
مکان: خانه شطرنج اصفهان
مسابقات بلیتس شهریورماه شهرستان اصفهان در زمان دیگری برگزار خواهد شد.
تقویم (مسابقات)زمان: 14 شهریور 97
مکان: سالن تختی اصفهان
مسابقات قهرمانی رده های سنی دختران1397 شهرستان اصفهان بمناسبت هفته دفاع مقدس
تقویم (مسابقات)زمان: از اول مهر 97
مکان: سالن تختی اصفهان
مسابقات سریع جام رمضان هیات تختی 1397 (ویژه اقایان)
تقویم (مسابقات)زمان: از ساعت 21 در روزهای 22-23-24 خرداد ماه
مکان: سالن تختی هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مسابقات سریع جام رمضان هیات تختی 1397 (ویژه بانوان)
تقویم (مسابقات)زمان: ساعت 10 روز جمعه 11 خرداد ماه
مکان: سالن تختی هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مسابقات بلیتس ویژه ماه مبارک رمضان هیات تختی 1397 (آقایان)
تقویم (مسابقات)زمان: ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۹ خرداد خرداد ماه
مکان: سالن تختی هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مسابقات بلیتس اردیبهشت ماه هیات تختی-آقایان 1397
تقویم (مسابقات)زمان: از ساعت 17 روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 97
مکان: سالن تختی هیات شطرنج شهرستان اصفهان
برنامه مسابقات هیات شطرنج شهرستان اصفهان در سال 1397
تقویم (مسابقات)زمان: سال 1397
مکان: اصفهان
هشتمین دوره مسابقات تیمی شطرنج آقایان قهرمانی شهرستانهای تابعه استان اصفهان1397
تقویم (مسابقات)زمان: 6 و 7 اردیبهشت ماه 1397
مکان: سالن شطرنج تختی - شهرستان اصفهان
مسابقات بلیتس آقایان فروردین ماه شهرستان اصفهان 1397
تقویم (مسابقات)زمان: 9 صبح 17 فروردین ماه 1397
مکان: سالن شطرنج تختی - شهرستان اصفهان مسابقات آقایان بلیتس فروردین ماه هیات تختی
مسابقات قهرمانی رده های سنی پسران شهرستان اصفهان 1397
تقویم (مسابقات)زمان: از 26 فروردین ماه 1396
مکان: سالن شطرنج شهرستان اصفهان-سالن تختی
مسابقه ریتد بلیتس 25 اسفند اصفهان (زیر ریتینگ 2000)
تقویم (مسابقات)زمان: از ساعت 9:30 صبح روز جمعه 25 اسفند ماه 1396 بمدت یک روز
مکان: سالن تختی اصفهان
اولین دوره مسابقات استاندارد بانوان و نوجوانان شهرستان اصفهان 1396
تقویم (مسابقات)زمان: از ساعت 16:30 روز پنجشنبه 17 تا 22 اسفندماه 1396
مکان: سالن تختی اصفهان
دوره تخصصی آخربازی عمومی
تقویم (مسابقات)زمان: 24 . 25 بهمن ماه 1396
مکان: سالن شطرنج تختی - شهرستان اصفهان
مسابقات بلیتس ویژه دهه ی مبارک فجر شهرستان اصفهان 1396 - بانوان
تقویم (مسابقات)زمان: روز جمعه 20 بهمن ماه 1396
مکان: سالن تختی - ورزشگاه تختی
مسابقات سریع ویژه دهه ی مبارک فجر شهرستان اصفهان 1396 - ریتد
تقویم (مسابقات)زمان: از ساعت 17 روز سه شنبه 17 بهمن ماه 1396 بمدت دو روز
مکان: سالن تختی اصفهان
مسابقات بلیتس 22 دی ماه - شهرستان اصفهان
تقویم (مسابقات)زمان: 22 دیماه 1396
مکان: سالن تختی اصفهان
حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام سوم زون 3.1 اسیا
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • تارا بیک زاده
    تارا بیک زاده
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 6 سال دختران شهرستان اصفهان -1396

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • آتنا رضائی
    آتنا رضائی
    مدال برنز زیر 10 سال استان-1398
  • آیلین صفری
    آیلین صفری
    مدال برنز زیر 12 سال استان - 1398
  • امیرمحمد بابائی
    امیرمحمد بابائی
    مدال نقره زیر 8 سال استان - 1398
  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398
  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398
  • محسن فرهادی
    محسن فرهادی
    مقام دوم زیر 10سال استان - 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان زیر 12 سال استان - 1398
  • شایان زمانی
    شایان زمانی
    مدال نقره زیر 12 سال استان - 1398
  • پارسا یزدانی
    پارسا یزدانی
    مقام سوم زیر 14سال استان - 1398
  • امیر ربی
    امیر ربی
    قهرمان زیر 16 سال استان - 1398
  • رضا کوهی
    رضا کوهی
    قهرمان بلیتس شهرستان - 1398