اولین دوره مسابقات استاندارد بانوان و نوجوانان شهرستان اصفهان 1396

تقویم

زمان: از ساعت 16:30 روز پنجشنبه 17 تا 22 اسفندماه 1396

مکان: سالن تختی اصفهان

سایت مسابقات 

اولین دوره مسابقات استاندارد بانوان شهرستان اصفهان 1396

هیات شطرنج شهرستان اصفهان در نظر دارد اولین دوره مسابقه استاندارد بانوان و نوجوانان شهرستان اصفهان 1396 را با شرایط زیر برگزار نماید:

1-     مسابقات از ساعت 16:30 روز پنجشنبه 17 اسفند 1396 در سالن شطرنج تختی برگزار می شود.

2-     زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه به ازای انجام هر حرکت در نظر گرفته شده است.

3-     مسابقات تابع قوانین استاندارد فیده خواهد بود. نتایج مسابقات جهت احتساب ریتینگ استاندارد به فیده ارسال خواهد شد. همچنین تمامی بازیکنان پسر که متولد 11/10/1384 باشند میتوانند در این مسابقات شرکت کنند.

4-     آخرین مهلت ثبت نام مورخه 15 اسفند ماه 1396 خواهد بود. با توجه به محدودیت فضای سالن، فقط 63 بازیکن مجاز به ثبت نام خواهند بود. در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان به 63 نفر برسد لیست ثبت نام بسته خواهد شد. همچنین حداقل افراد برای برگزاری مسابقات 20 نفر می باشد.

5-     مسابقات در 7 دور به روش سوئیسی و با نرم افزار سوئیس منیجر قرعه کشی می شود.

6-     ورودیه مسابقات طبق جدول زیر می باشد که می بایست هزینه ثبت نام را به حساب بانک ملی ایران بشماره : 0111518510004 بنام هیات شطرنج شهرستان اصفهان واریز نمایند.

بدون ریتینگ بین المللی

900.000 ريال

دارای ریتینگ تا 1400

800.000 ريال

دارای ریتینگ از 1401 تا 1599

700.000 ريال

دارای ریتینگ از 1600 تا 1800

600.000 ريال

بالای ریتینگ 1801

500.000 ريال

 

7-     جوائز مسابقات به شرح زیر است :

نفر اول

4500000 ريال

نفر اول رده سنی زیر 12 سال

1500000 ريال

نفر دوم

3500000 ريال

نفر دوم رده سنی زیر 12 سال

1000000 ريال

نفر سوم

2500000 ريال

نفر اول رده سنی زیر 10 سال

1500000 ريال

نفر اول ریتینگ زیر 1600

1500000 ريال

نفر دوم رده سنی زیر 10 سال

1000000 ريال

نفر اول ریتینگ زیر 1400

1500000 ريال

نفر اول رده سنی زیر 8 سال

1500000 ريال

بازیکن بدون ریتینگ

1000000 ريال

نفر دوم رده سنی زیر 8 سال

1000000 ريال

 

در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان کمتر از 35 نفر باشد جوایز به شرح زیر می باشد:

نفر اول

25 درصد ورودیه

رده سنی زیر 8 سال

5 درصد ورودیه

نفر دوم

20 درصد ورودیه

رده سنی زیر 12 سال

5 درصد ورودیه

نفر سوم

15 درصد ورودیه

نفر اول بدون ریتینگ

5 درصد ورودیه

 

برای اهدا جوایز رده های سنی، در هر رده حداقل 8 شرکت کننده باید حضور داشته باشند. 10 درصد جوایز به صورت مالیات کسر خواهد شد.

8-     در صورت تساوی امتیازات برای تعیین نفرات برتر از پوئن شکنی بشرح زیر استفاده خواهد شد: 1- رویاروئی مستقیم 2- بوخهولتز 3- مجموع بوخهولز حریفان 4- سونه بورن برگر 5- تعداد برد بیشتر 6- بلیتس 5 دقیقه ای

9-     هر گونه اعتراض به رای داور الزاما به صورت کتبی  و همراه با مبلغ 500.000 ریال بلافاصله پس از اتمام بازی باید به سرداور مسابقات تحویل گردد. در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول  نخواهد بود.

اعضای اصلی و علی البدل هیات ژوری قبل از شروع دور اول اعلام خواهد شد.

10-موارد پیش بینی نشده در طول مسابقات توسط سرداور اعلام خواهد شد.

11- دارابودن کد عضویت سیستم جامع فدراسیون شطرنج برای کلیه شرکت کنندگان الزامی است. همچنین بانوان در هر رده می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

12- ثبت نام از طریق فرم ثبت نام مندرج در سایت  هیات شطرنج شهرستان اصفهان انجام خواهد شد.

13- برنامه مسابقات به شرح زیر می باشد:

پنج شنبه

17/12/1396

-

دور اول ساعت 16:30

جمعه

18/12/1396

دور دوم 9

دور سوم ساعت 17

شنبه

19/12/1396

-

دور چهارم  ساعت 17

یکشنبه

20/12/1396

-

دور پنجم ساعت 17

دوشنبه

21/12/1396

-

دور ششم ساعت 17

سه شنبه

22/12/1396

-

دور هفتم ساعت 17

 

14-همچنین جدول رده های سنی به شرح زیر می باشد:

رده سنی زیر 8 سال

متولدین 1388.10.11 به بعد

رده سنی زیر 10 سال

متولدین 1386.10.11 تا 1388.10.10

رده سنی زیر 12 سال

متولدین 1384.10.11 تا 1386.10.10

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با مسئول برگزاری مسابقات: آقای اردلان صراف نیا 09137979386 زیر تماس بگیرید.

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • محمدپارسا نطنزیان
    محمدپارسا نطنزیان
    قهرمان زیر 10 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • مبین افضل
    مبین افضل
    قهرمان زیر 12 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • علی اسدی اجگردی
    علی اسدی اجگردی
    قهرمان زیر 14 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • کامیار خسروی
    کامیار خسروی
    قهرمان زیر 16 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
  • هیات شطرنج شهرستان اصفهان
    هیات شطرنج شهرستان اصفهان
    قهرمان لیگ شهرستانهای تابعه استان اصفهان-1397