جمشاه حقایق قهرمان مسابقات بزرگسالان آقایان شهرستان اصفهان 1400 شد.
مسابقات

مسابقات شطرنج استاندارد قهرمانی شهرستان اصفهان که با شرکت ۲۵ نفر از ۲۲ تا ۲۴ دیماه در سالن شطرنج ورزشگاه تختی برگزار شد با قهرمانی اقای جمشاه حقایق به پایان رسید. در مراسم اختتامیه مسابقات از پیشکسوت شطرنج اقای احمد ربیعی با اهدای تقدیرنامه و هدیه ای از طرف هیات شهرستان تجلیل و قدردانی بعمل امد.

فاتح مسابقات ریتد بلیتس اصفهان 1400 منصور باصری شد
مسابقات

رقابت تنگاتنگ قهرمانی بلیتس اصفهان با قهرمانی منصور باصری در پوئن شکنی به پایان رسید. صفیری-ناظمی و کوهی در رده های بعدی ایستادند.

گزارش تصویری فینال رده های سنی دختران و پسران قهرمانی شهرستان اصفهان در 18و19 آذر1400
مسابقات

گزارش تصویری فینال رده های سنی دختران و پسران قهرمانی شهرستان اصفهان در 18و19 آذر1400

اطلاعیه مسابقات
مسابقات

مسابقات قهرمانی رده سنی شهرستان سال 1400 که قرار بود به صورت حضوری برگزار گردد با شرایط زیر اعلام می گردد.

یازدهمین دوره مسابقات لیگ باشگاهها ودستجات آزاد استان 1400 با قهرمانی تیم اوا صنعت مهر چهلستون خمینی شهر به پایان رسید.
مسابقات

تیم هیات شطرنج شهرستان اصفهان با 22 امتیاز به همراه تیم نجف اباد در مکان چهارم قرار گرفت. نوجوانان هیات شطرنج شهرستان اصفهان نیز با 21.5 امتیاز جایگاه ششم را از ان خود نمودند.

مائده یوسفیان، موفق به کسب مقام اول تیمی مسابقات زیر12 سال آسیا شد
مسابقات

مائده یوسفیان، موفق به کسب مقام اول تیمی مسابقات زیر12 سال آسیا شد

نتایج مرحله اول مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1400
مسابقات

نتایج مسابقات قهرمانی رده های سنی زیر 8 تا 18 سال شهرستان اصفهان 1400 و اسامی بازیکنانی که به مرحله ی دوم صعود کردند در اطلاعیه زیر اعلام شد.

تیم دختران ایران نایب قهرمان دانشجویان آسیا شد
مسابقات

مدال نقره و برنز برای صفورا قانع و طناز ازلی/ تیم دانشجویان دختران ایران نایب قهرمان آسیا شد

پایان مسابقات ازاد سریع شطرنج اصفهان با قهرمانی آقای مهران اعظمی کیا
مسابقات

مسابقات ازاد سریع شطرنج استان اصفهان بمناسبت تجلیل از پیشکسوت شطرنج استان آقای محسن نیک نداف ) از تاریخ 30تیرماه لغایت 1 مردادماه در محل خانه شطرنج برگزار شد که پس از پایان 9 دور رقابت آقایان مهران اعظمی کیا منصور باصری وارشیا محمدیان سیچانی با کسب 8 امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند همچنین در پایان مسابقات نفرات برتر رده های سنی به شرح زیر اعلام گردید:

مسابقات ازاد سریع شطرنج استان اصفهان
مسابقات

مسابقات ازاد سریع شطرنج استان اصفهان-بمناسبت تجلیل از پیشکسوت شطرنج استان اصفهان آقای محسن نیک نداف

گزارش مسابقات قهرمانی دختران و پسران رده های سنی زیر 8 تا 18 سال استان اصفهان 1399
مسابقات

گزارش مسابقات قهرمانی دختران و پسران رده های سنی زیر 8 تا 18 سال استان اصفهان 1399

لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی دختران
مسابقات

با اعلام سایت فدراسیون شطرنج،اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو تیم ملی دختران اعلام شد. در این بخش مائده یوسفیان، فاطمه مشهدی،هستی خسروی 3 بازیکن معرفی شده از استان اصفهان هستند.

لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی پسران
مسابقات

با اعلام سایت فدراسیون شطرنج،اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو تیم ملی پسران اعلام شد. در بخش پسران آرش جعفری، ارشیا محمدیان،فواد آقاسی، شایان ایمن و آرین اعتمادی 5 بازیکن معرفی شده از استان اصفهان هستند.

مسابقات شطرنج بلیتس به مناسبت هفته ی تربیت بدنی
مسابقات

مسابقات آنلاین بلیتس قهرمانی شهرستان اصفهان که به مناسبت هفته ی تربیت بدنی برگزار شد با حضور 21 شرکت کننده طی 8 دور به روش سوئیسی به پایان رسید. در این دوره از مسابقات آقای بهزاد کلانتری به مقام نخست رسید.

نتایج مسابقات قهرمانی آنلاین رده های سنی 8 تا 16 سال پسران و دختران 1399
مسابقات

نتایج مسابقات در حال به روز رسانی شد. احکام این دوره از مسابقات به زودی به شرکت کنندگان اهدا می شود.

مسابقات آنلاین قهرمانی شهرستان اصفهان 1399 (رده های سنی و بزرگسالان)
مسابقات

با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا و عدم صدور مجوز برگزاری مسابقات حضوری، هیات شطرنج اصفهان قصد دارد مسابقات قهرمانی رده های سنی و بزرگسالان را به صورت آنلاین برگزار نماید.

نتایج مسابقات سریع دهه ی فجر شهرستان اصفهان - بهمن ماه 1398
مسابقات

استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه، کیارش سلیمی و هادی خاکساری مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

منصور باصری، قهرمان بلیتس 15 بهمن اصفهان
مسابقات

مسابقات بلیتس 15 بهمن، یادواره سردار شهید سلیمانی با حضور 28 بازیکن برگزار شد.

نتایج مسابقات تیمی سریع بانوان شهرستان اصفهان
مسابقات

باشگاه ذهن برتر مقام اول مسابقات تیمی سریع بانوان شد.

نتایج بلیتس 24 دیماه اصفهان
مسابقات

مسابقات بلیتس 24 دیماه با قهرمانی عرفان جعفر پیشه به پایان رسید.

نتایج مسابقات بلیتس دیماه اصفهان 1398
مسابقات

صفیری، سعیدی و حقایق نفرات برتر بلیتس دیماه را به خود اختصاص دادند.

نتایج مسابقات رده های سنی پسران و دختران سال 1398
مسابقات

نتایج مسابقات رده های سنی شهرستان اصفهان اعلام شد...

هادی خاکساری از اصفهان فاتح اولین دوره مسابقات استاندارد فلاورجان
مسابقات

کسب مقام اولی مسابقات استاندارد فلاورجان توسط اقای هادی خاکساری و همچنین کسب مقامهای متعدد دیگر توسط بازیکنان شهرستان اصفهان که اسامی انها در ادامه متن درج شده است را به این بازیکنان عزیز تبریک میگوئیم. هیات شطرنج شهرستان اصفهان

کسب قهرمانی محمد سعید خدادادی در اوپن هرمزگان
مسابقات

محمد سعید خدادادی در اوپن هرمزگان موفق به کسب مقام قهرمانی شد. این موفقیت را به ایشان تبریک می گوئیم.

معرفی نفرات برتر مسابقات شطرنج رده های سنی کشور 1398
مسابقات

فاطمه مشهدی و ارش جعفری طلائی شدند. مائده یوسفیان و ارین اعتمادی مدال برنز گرفتند. استان اصفهان در جمع مدالها مقام سوم را بدست اورد.

قهرمانی رده های نوجوانان جهان 2019 (هند)
مسابقات

در این مسابقات انوشا مهدیان و طناز ازلی از اصفهان نیز تیم اعزامی را همراهی می کنند.

مسابقات شطرنج کشوری ناشنوایان (جام خلیج فارس) - ویژه پیشکسوتان
مسابقات

این مسابقات در تاریخ 10 مهرماه 98 در سالن شطرنج ورزشگاه تختی شهرستان اصفهان و با شرکت 5 تیم اصفهان - شاهین شهر - خوزستان - بوشهر و فارس برگزار شد که در پایان این نتایج بدست امد:

مسابقات انتخابی کارکنان سازمان امور مالیاتی استان اصفهان
مسابقات

مسابقات انتخابی کارکنان سازمان امور مالیاتی استان اصفهان با شرکت 14 نفر از کارکنان سازمان مذکور در دو گروه بانوان و اقایان بطور مجزا و در تاریخهای 5/30 و6/5 در سالن شطرنج هیات شهرستان اصفهان برگزار شد

مسابقات داخلی کلاسهای اموزشی هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مسابقات

این مسابقات با شرکت 25 نفر از نواموزان هیات در سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان در مورخه 9 مهر 98 با داوری خانم رمضانپور برگزار شد که در پایان این نتایج بدست امد:

مسابقات ریتد بلیتس مهر 98 شهرستان اصفهان
مسابقات

مسابقات بلیتس با شرکت 19 نفر در سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان برگزار شد .

نتایج مسابقات سریع ریتد شهریور شهرستان اصفهان
مسابقات

مسابقات سریع شهریور شهرستان اصفهان با حضور بیش از 50 بازیکن در 7 دور به روش سوئیسی در سالن شطرنج تختی برگزار شد.

نتایج مسابقات شطرنج قهرمانی پیشکسوتان کشور دربخش سریع و برق آسا
مسابقات

کسب عناوین مختلف توسط اقایان فریدون مختاری - مصطفی صمدی - محمود براتی و احمد یزدان دوست را به ایشان و جامعه شطرنج استان اصفهان تبریک می گوئیم. هیات شطرنج شهرستان اصفهان

مسابقات قهرمانی رده های سنی استان اصفهان 1398
مسابقات

مسابقات قهرمانی رده های سنی 8 تا 16 سال استان اصفهان عصر روز چهارشنبه 13 شهریور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

مسابقات ریتد سریع مرداد ماه شهرستان اصفهان با قهرمانی نیما جوانبخت به پایان رسید.
مسابقات

مقام اول : استاد بین المللی نیما جوانبخت با کسب 8.5 امتیاز مقام دوم : آقای رضا کوهی با کسب 7.5 امتیاز مقام سوم : آقای جمشاه حقایق با کسب 7 امتیاز

نتایج مسابقات بلیتس مرداد هیات شطرنج شهرستان اصفهان
مسابقات

اقایان منصور باصری - محمدصادق نادری و رضا مصور مکانهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

نتایج مسابقات ولادت امام رضا در 2 مرداد98
مسابقات

اقایان ارین اعتمادی - رضا کوهی و بهنام سپهوند بترتیب مکانهای اول تا سوم را کسب نمودند.

پویان زارع، قهرمان اولین دوره مسابقات نوآموزان هیات
مسابقات

مسابقه نوآموزان هیات با حضور 50 بازیکن برگزار شد.

مائده یوسفیان، قهرمان مسابقات بانوان روز دختر شد
مسابقات

مسابقات بانوان به مناسبت روز دختر با حضور تعدادی از بانوان شطرنجباز اصفهان برگزار شد.

مسابقات قهرمانی سریع استان با قهرمانی استاد بین المللی نیما جوانبخت به پایان رسید.
مسابقات

مسابقات قهرمانی سریع استان با قهرمانی استاد بین المللی نیما جوانبخت به پایان رسید.

رضا کوهی قهرمان بلیتس شهرستان اصفهان شد.
مسابقات

مسابقات بلیتس قهرمانی شهرستان اصفهان با قهرمانی رضا کوهی به پایان رسید.

پایان مسابقات برق اسا ویژه ماه رمضان با قهرمانی منصور باصری
مسابقات

منصور باصری با کسب 7.5 امتیاز از 9 بازی، مقام اول مسابقات ریتد برق اسا ویژه ماه مبارک رمضان را از آن خود کرد

تقویم هیات شطرنج شهرستان در خردادماه 1398
مسابقات

تقویم مسابقات و برنامه آموزشی هیات شطرنج شهرستان اصفهان به شرح زیر است:

پایان مسابقات ماه مبارک رمضان با معرفی نفرات برتر
مسابقات

جمشا حقایق قهرمان مسابقات سریع ویژه ماه مبارک رمضان اصفهان شد.

پایان رقابت های شطرنج مولای عرشیان
مسابقات

آرین اعتمادی در رده زیر 14 سال و آریا خالویی در رده زیر 8 سال، قهرمانان دومین رقابت های شطرنج جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان و بانوی قدسیان شدند.

نتایج مسابقات ماهیانه فروردین ماه 1398
مسابقات

رضا کوهی قهرمان اولین دوره مسابقات سالن تختی در سال جدید شد.

اطلاعیه مسابقات بانوان دهه ی فجر
مسابقات

مسابقات بانوان دهه ی مبارک فجر به زمانی دیگر موکول شد.

پایان دوره سوم مسابقات هفتگی دیماه
مسابقات

جمشا حقایق قهرمان سومین دوره مسابقات سریع هفتگی (26 دیماه) شد.

علی صفیری، قهرمان مسابقات شب یلدا 1397
مسابقات

مسابقات شب یلدا با حضور 42 بازیکن طی 7 دور برگزار شد که در نهایت علی صفیری، رضا کوهی و محمد جواد میناخانلو به رده های اول تا سوم مسابقات دست یافتند.

گزارش تصویری مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 10 سال پسران
مسابقات

گزارش تصویری مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 10 سال پسران که از 17 لغایت 23 مهر 97 در اصفهان برگزار شد.

تغییرات ریتینگ نمایندگان استان در مسابقات قهرمانی کشور (رده های سنی)
مسابقات

تغییرات ریتینگ نمایندگان استان در مسابقات قهرمانی کشور (رده های سنی)

پایان مسابقات قهرمانی رده های سنی 1397 کشور
مسابقات

کسب دو عنوان نایب قهرمانی توسط خانمها انوشا مهدیان و طناز ازلی در رده رهای سنی زیر 16 و 18 سال و یک مقام سومی توسط خانم فاطمه مشهدی در رده سنی زیر 12 سال دختران برای استان اصفهان . این موفقیت را به این عزیزان و خانواده محترمشان و همچنین مربیان زحمتکش ایشان و جامعه شطرنج اصفهان تبریک گفته برای نامبردگان ارزوی موفقیت می نمائیم.

مسابقات شطرنج قهرمانی استان رده های سنی (زیر 6 تا 12 سال) 1397
مسابقات

مسابقات شطرنج قهرمانی استان رده های سنی (زیر 6 تا 12 سال) 1397 در حال برگزاری است.

اطلاعیه های مسابقات خانه شطرنج خرداد ماه
مسابقات

اطلاعیه مسابقات رمضان، قهرمانی بزرگسالان و رده های سنی استان اعلام شد...

فهرست ریتینگ اول ماه ژوئن شطرنجبازان اصفهانی به روز شد
مسابقات

لیست ریتینگداران اصفهانی به روز شد. از این پس در اول هر ماه میلادی، ریتینگ بازیکنان اصفهانی به روز می شود.

پدرام ناظمی قهرمان مسابقات بلیتس جام رمضان 1397
مسابقات

مسابقات بلیتس ریتد جام رمضان تختی اصفهان در تاریخ 9 خرداد ماه 97 و در 7 دور به روش سوئیسی در محل سالن تختی اصفهان برگزار گردید که در پایان پدرام ناظمی قهرمان این دوره شد.

لغو مسابقات سریع جام رمضان هیات تختی 1397 (ویژه بانوان)
مسابقات

این دوره از مسابقات به دلیل عدم به حد نصاب رسیدن تعداد شرکت کنندگان برگزار نمی شود.

پایان مسابقات قهرمانی سریع استان اصفهان با قهرمانی استاد بین المللی نیما جوانبخت
مسابقات

مسابقات شطرنج سریع قهرمانی استان با حضور 32 بازیکن در روزهای پنجشنبه و جمعه طی 7 دور به روش سوئیسی برگزار شد و در پایان استاد بین المللی نیما جوانبخت، کامران کاظمی و رضا کوهی به ترتیب رده های اول تا سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

هادی آقاجانی، قهرمان مسابقات بلیتس اردیبهشت ماه
مسابقات

مسابقات شطرنج اردیبهشت ماه با قهرمانی هادی آقاجانی به اتمام رسید.

پایان مسابقات قهرمانی بلیتس استان اصفهان 1397
مسابقات

مسابقات بلیتس قهرمانی استان اصفهان با قهرمانی استاد بین المللی نیما جوانبخت به پایان رسید.

مائده یوسفیان از اصفهان رتبه سوم زیر 8 دختران را به خود اختصاص دادند.
مسابقات

مسابقات قهرمانی رده های سنی نونهالان کشور ششم و هفتم اردیبهشت ماه 1397 به میزبانی فدراسیون شطرنج برګزار شد. در این مسابقات بیش از 300 نونهال در سه گروه زیر 8، 10 و 12 سال به رقابت پرداختند و در پایان 9 دور خانم مائده یوسفیان از اصفهان رتبه سوم زیر 8 دختران را به خود اختصاص دادند.

هیات شطرنج اصفهان، قهرمان هشتمین دوره لیگ شهرستانها
مسابقات

مسابقات قهرمانی لیگ شهرستانهای تابع استان اصفهان با قهرمانی میزبان به پایان رسید.

برنامه مسابقات خانه شطرنج اصفهان
مسابقات

برنامه مسابقات خانه شطرنج استان اصفهان به شرح زیر می باشد.

نیما جوانبخت، قهرمان بلیتس فروردین ماه 1397
مسابقات

اولین دوره بلیتس ماهیانه سال 97 در 17 فروردین ماه برگزار شد.

دومین دوره مسابقات شطرنج جام نوروز شهرضا 1397
مسابقات

هیات شطرنج شهرستان شهرضا دومین دوره مسابقات شطرنج جام نوروز شهرضا را با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار کند.

رضا کوهی، قهرمان بلیتس اسفند ماه
مسابقات

رضا کوهی قهرمان آخرین دوره مسابقات بلیتس سال 1396 شد.

قرعه کشی فینال شطرنج کشور 1396
مسابقات

قرعه کشی فینال قهرمانی کشور انجام شد.

اطلاعیه مسابقات استاندارد 17 اسفند ماه شهرستان اصفهان
مسابقات

مهلت ثبت نام تا فردا 16 اسفند ماه تمدید شد...

قهرمانی نیما جوانبخت در مسابقه سریع دهه مبارک فجر 1396
مسابقات

مسابقات سریع ریتد ویژه دهه مبارک فجر امسال با قهرمانی استاد بین المللی نیما جوانبخت به پایان رسید.

نتایج مسابقات شطرنج قهرمانی بازنشستگان کشوری اصفهان 1396
مسابقات

نتایج و تصاویر شطرنج قهرمانی (بازنشستگان کشوری) استان اصفهان (بانوان و اقایان) سال 1396

تصاویر مسابقات قهرمانی کارکنان شرکت توکا 1396
مسابقات

تصاویری از مسابقات قهرمانی شرکت توکا به مناسبت دهه مبارک فجر 1396

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر شطرنج ایران
مسابقات

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر شطرنج ایران به میزبانی تیم شطرنج ذوب آهن در خانه شطرنج اصفهان از امروز آغاز شد.

مسابقات قهرمانی کارکنان شرکت توکا بمناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.
مسابقات

مسابقات قهرمانی کارکنان شرکت توکا بمناسبت دهه مبارک فجر در تاریخ 5 بهمن 96 در هیات شطرنج شهرستان اصفهان برگزار شد که در پایان اقای فضل اله حسین پور موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

مسابقات شطرنج قهرمانی (بازنشستگان کشوری) استان اصفهان (بانوان و اقایان)
مسابقات

مسابقات شطرنج قهرمانی (بازنشستگان کشوری) استان اصفهان (بانوان و اقایان) روز یکشنبه 8 بهمن 1396 از ساعت 8:30 صبح در محل هیات شطرنج شهرستان اصفهان (ورزشپاه تختی) برپزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا 2018
مسابقات

مسابقات شطرنج قهرمانی نوجوانان آسیا 12 الی 21فروردین در تایلند برگزار خواهد شد

تبریک
مسابقات

کسب عنوان سومی هشتمین دوره مسابقات ریتد باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان(یادبود شادروان محسن ورزنده) و همچنین قهرمانی میز 4 توسط اقای مجتبی سعیدی را به اعضای تیم و جامعه شطرنج اصفهان تبریک می گوئیم.

نتایج مسابقات بلیتس 22 دی ماه 1396
مسابقات

پدرام ناظمی ، منصور باصری و امیر حسین بادکوبی به رده های اول تا سوم مسابقات دست پیدا کردند.

رده بندی بلیتس ریتد شهرستان اصفهان:
مسابقات

رده بندی بلیتس شهرستان اصفهان:

رده بندی مسابقات قهرمانی رده های سنی زیر ۶ تا ۱۰ سال پسران شهرستان اصفهان:
مسابقات

رده بندی مسابقات قهرمانی رده های سنی زیر ۶ تا ۱۰ سال پسران شهرستان اصفهان:

لینک مسابقات قهرمانی رده های سنی 6تا10 سال پسران 1396 شهر اصفهان
مسابقات

لینک مسابقات قهرمانی رده های سنی 6تا10 سال پسران 1396 شهر اصفهان

تصاویری از مسابقات رده های سنی 12تا16 سال پسران شهرستان اصفهان
مسابقات

تصاویری از مسابقات رده های سنی 12تا16 سال پسران شهرستان اصفهان

پرنیا فتوحی از اصفهان در مسابقات جام باران موفق به کسب مقام اول رده سنی زیر 6 سال شد.
مسابقات

پرنیا فتوحی از اصفهان در مسابقات جام باران موفق به کسب مقام اول رده سنی زیر 6 سال شد.

مسابقات شطرنج بلیتس 23 آذر ورزشگاه تختی
مسابقات

مسابقات شطرنج بلیتس 23 آذر ورزشگاه تختی

لینک نتایج مسابقات رده های سنی شهرستان اصفهان 1396-پسران
مسابقات

لینک نتایج مسابقات رده های سنی شهرستان اصفهان 1396-پسران

قهرمانان رده های سنی دختران شهرستان اصفهان مشخص شدند .
مسابقات

قهرمانان رده های سنی دختران شهرستان اصفهان مشخص شدند .

مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان-پسران و دختران 1396
مسابقات

مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان-پسران و دختران 1396

آئین نامه مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1396
مسابقات

آئین نامه مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1396

صبا نورمحمدی و مجتبی سعیدی قهرمانان مسابقات شطرنج قهرمانی شهرستان اصفهان در بخش بانوان و اقایان شدند
مسابقات

صبا نورمحمدی و مجتبی سعیدی قهرمانان مسابقات شطرنج قهرمانی شهرستان اصفهان در بخش بانوان و اقایان شدند

مسابقه شطرنج سریع 13 مهر 1396 با قهرمانی علیرضا روحپرور به پایان رسید.
مسابقات

مسابقه شطرنج سریع 13 مهر 1396 با قهرمانی علیرضا روحپرور به پایان رسید.

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021