مسابقات قهرمانی سریع بانوان شهرستان اصفهان 1400 با قهرمانی ماپده یوسفیان به پایان رسید.

تقویم (مسابقات)

زمان: پنجشنبه 7 بهمن ماه 1400

مکان: سالن شطرنج تختی (هیات شطرنج شهرستان اصفهان)

مسابقات قهرمانی سریع بانوان شهرستان اصفهان که به مناسبت روز زن و ولادت حضرت فاطمه (س) در تاریخ ۷ بهمن ۱۴۰۰ باشرکت ۲۵نفر در سالن شطرنج ورزشگاه تختی برگزار شد با قهرمانی ماپده یوسفیان به پایان رسید. 

افتتاحیه مسابقات با حضور سرکار خانم کویری مسپول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان و نایب رئیس هیات شطرنج شهرستان اصفهان سرکار خانم کریمی و سرداور مسابقات سرکار خانم جعفری برگزار و از زحمات و تلاشهای دو تن از بانوان شهرستان اصفهان شامل خانمها هستی خسروی (قهرمان سوم رده سنی زیر ۸ سال جهان در سال 95 گرجستان و چندین مقام اول تا سوم در رده های سنی مختلف کشور و استان ) و همچنین خانم نگین ماجد ( بعنوان الگوی اخلاقی برتر ) تجلیل بعمل آمد. 

در پایان مسابقات قهرمانی سریع بانوان شهرستان اصفهان که با شرکت ۲۵ نفر در ۶ دور به روش سویسی برگزار شد این نتایج بدست آمد:

خانم مائده یوسفیان با ۵/۵ امتیاز و امتیاز شکنی ۲۳/۵ اول

خانم نگین حاتمی با ۵/۵ امتیاز و امتیاز شکنی ۲۲ دوم

خانم هستی خسروی با ۴ امتیاز و امتیاز شکنی ۲۴/۵ سوم

خانم ستایش حیدری با ۴ امتیاز بهترین بازیکن زیر ۱۴ سال

خانم پرگل ناصح پور با ۳/۵ امتیاز مقام دوم زیر ۱۴ سال

خانم فاطمه سادات احمدی با ۳/۵ امتیاز بهترین بازیکن زیر ۱۰ سال

خانم ثنا سادات حسینی با ۳ امتیاز بهترین بازیکن زیر ۸ سال

داوری این مسابقات بر عهده سرکار خانم جعفری بود که از زحمات ایشان سپاسگزاری می نماییم. لازم به ذکر است که جوایز نقدی این بازیکنان به آنان اهدا شد و احکام ۳ نفر اول مسابقات نیز در آینده نزدیک اهدا خواهد گردید که اطلاع رسانی لازم انجام می شود.

 

گزارش تصویری مسابقات

 

 

مسابقات قهرمانی سریع بانوان شهرستان اصفهان 1400

 

 

تاریخ برگزاری: پنجشنبه 7 بهمن ماه 1400

محل برگزاری: سالن شطرنج تختی (هیات شطرنج شهرستان اصفهان)

مسابقات قهرمانی سریع بانوان شهرستان اصفهان

به مناسبت روز زن و ولادت حضرت فاطمه (س)

 

شرایط مسابقه :

1- مسابقات در روز پنجشنبه 7 بهمن از ساعت 4 بعدازظهر آغاز خواهد شد. (حضور بازیکنان 30دقیقه پیش از شروع الزامی می­باشد)

2- کنترل زمانی 15 دقیقه به اضافه­ ی 5 ثانیه به ازای انجام هر حرکت خواهد بود.

3- قوانین فیده بر مسابقات حاکم می باشد.

4- مسابقات به روش سوئیسی در 5 یا 7 دور بسته به تعداد شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

5- زمان تاخیر 15 دقیقه از زمان استارت می باشد.

6- رده بندی نهایی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده می­باشد. در صورت تساوی امتیازات پوئن شکنی به ترتیب زیر انجام خواهد شد:

1) رویارویی مستقیم           2) بوخ­هولز           3) مجموع بوخ­هولز             4) برگر               5) برد بیشتر

و در صورت تساوی، بلیتس 3 دقیقه + 2 ثانیه تعیین کننده نفر برتر خواهد بود.

 

شرایط شرکت:

7- شرکت بانوان در کلیه رده های سنی آزاد می­باشد. (حضور بانوان از شهرستانهای استان اصفهان بلامانع است)

8- مبلغ ورودیه 30.000 تومان می­باشد.

9- جهت ثبت نام مبلغ فوق را به شماره حساب 0115291038000 یا شماره کارت  6037997599415784  به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان واریز کرده؛ عکس فیش واریزی را به همراه نام و نام خانوادگی و عکس از شناسنامه ( برای رده های سنی زیر 8 و 10 و 14 سال) به واتساپ شماره 09133669056 خانم جعفری ارسال نمایید.

10- تاریخ تولد بازیکنان رده های سنی به شرح زیر می­باشد:

از تاریخ 11/10/92 به بعد زیر 8 سال

از تاریخ 11/10/90 به بعد زیر 10 سال

از تاریخ 11/10/86 به بعد زیر 14 سال

10- استفاده صحیح از ماسک برای تمام شرکت کنندگان الزامی می باشد. در غیر این صورت سرداور می­تواند برای بازیکن خاطی باخت اعمال نماید.

 

جوایز:

نفر اول مسابقات 300.000 تومان به همراه حکم قهرمانی

نفر دوم مسابقات 200.000 تومان به همراه حکم قهرمانی

نفر سوم مسابقات 100.000 تومان به همراه حکم قهرمانی

نفر چهارم مسابقات 70.000 تومان

نفر پنجم مسابقات 50.000 تومان

نفر اول رده سنی زیر 14 سال 70.000 تومان

نفر دوم رده سنی زیر 14 سال 50.000 تومان

نفر اول رده سنی زیر 10 سال 70.000 تومان

نفر دوم رده سنی زیر 10 سال 50.000 تومان

نفر اول رده سنی زیر 8 سال 70.000 تومان

نفر دوم رده سنی زیر 8 سال 50.000 تومان

11- به افرادی که واجد شرایط 2 جایزه باشند فقط یک جایزه (جایزه بالاتر) تعلق خواهد گرفت

12- جوایز مربوط به رده های سنی در صورتی قابل پرداخت است که در هر رده حداقل 3 نفر شرکت­کننده حضور داشته باشند.

13- در صورت شرکت کمتر از 40 نفر، جوایز با نظر برگزارکننده تعدیل خواهد شد.

 

14- هرگونه اعتراض به رای سرداور باید تا قبل از قرعه کشی دور بعد با پرداخت مبلغ 50.000 تومان به صورت مکتوب انجام شود. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد.

اعضای هیات ژوری:

1- آقای عباسعلی وحید دستجردی

2- اقای اردلان صراف نیا

3- خانم نگین رمضانپور

 

15- هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور تصمیم گیری خواهد شد.

16- آدرس: خیابان چهارباغ پایین. چهارراه تختی. مجموعه ورزشی تختی. هیات شطرنج شهرستان اصفهان.

شماره تماس سرداور: 09133669056  خانم جعفری

 

بازیکنان پس از واریز ورودیه مسابقات، فرم ثبت نام مسابقات را پر نمایند. 

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • پویان نان اور
    پویان نان اور
    قهرمان زیر 10 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ارشام فاطمی
    ارشام فاطمی
    قهرمان زیر 12سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ماهان کوهی
    ماهان کوهی
    قهرمان زیر 14 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • روژین کربلاییان
    روژین کربلاییان
    قهرمان زیر ۸ سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رز اکبری
    رز اکبری
    قهرمان زیر 10 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 12 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • آیسان نان آور
    آیسان نان آور
    قهرمان زیر14 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رومینا علیخانی
    رومینا علیخانی
    قهرمان زیر 16 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • جمشاه حقایق
    جمشاه حقایق
    قهرمان شهرستان اصفهان - استاندارد اقایان-1400
  • منصور باصری
    منصور باصری
    قهرمان برق آسا شهرستان اصفهان - آقایان 1400
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۰
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021