مسابقات اوپن سریع جام رمضان شهرستان اصفهان 1401 (ریتد)

تقویم (مسابقات)

زمان: 27تا29فرذوردین 1401

مکان: سالن شطرنج تختی (هیات شطرنج شهرستان اصفهان)

جدول مسابقات و لینک قرعه کشی و نتایج

معرفی نفرات برتر مسابقات اوپن جام رمضان شهرستان اصفهان 1401

مسابقات شطرنج اوپن جام رمضان شهرستان اصفهان با حضور 59 بازیکن از روز شنبه 27 لغایت 29 فروردین ماه  برگزار شد. بازیکنان طی 9 دور به روش سوئیسی با هم به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر حاصل گردید:

مقام اول علی صفیری با 7.5 امتیاز و رویارویی 1.5

مقام دوم علیرضا آقایی با 7.5 امتیاز و رویارویی 1

مقام سوم منصور باصری با 7.5 امتیاز و رویارویی 0.5

مقام چهارم ارشیا محمدیان با 7 امتیاز و پوئن شکنی 57.5

مقام پنجم بهار میرزاخانی با 7 امتیاز و پوئن شکنی 41

بهترین بازیکن بالای 50 سال آقای رضا مصور

بهترین بازیکن دختران مسابقات مائده یوسفیان

بهترین بازیکن دارنده ریتینگ 1201 تا 1500 آقای بردیا بلوچستانی

بهترین بازیکن دارنده ریتینگ زیر 1201 خانم پرنیا فتوحی

بهترین بازیکن زیر 12 سال آقای آرش نظری

بهترین بازیکن زیر 10 سال آقای پرهام آقاجانی

بهترین بازیکن زیر 8 سال آقای سید محمد پارسا صائب

این دوره از مسابقات به قضاوت آقای رامین کمال و خانمها جوهری و شریفی انجام شد. ضمن اهدا جوایز نقدی به بازیکنان،نتایج مسابقات به فدراسیون جهانی شطرنج جهت درج در رنکینگ جهانی ارسال می شود.

 

 

 

لینک نتایج مسابقات

 

 

مسابقات اوپن سریع جام رمضان اصفهان 1401 (ریتد)

هیات شطرنج شهرستان اصفهان با همکاری هیات استان اصفهان در نظر دارد مسابقات شطرنج ریتد سریع جام رمضان ویژه بزرگسالان را با شرایط زیر برگزار نماید. بازیکنان با مطالعه کامل آئین نامه مسابقات می توانند ثبت نام خود را تا تاریخ 27 فروردین ماه ساعت 12 ظهر انجام دهند.

آئین نامه مسابقات ریتد سریع جام رمضان

1-این مسابقه از ساعت 20:30 روز شنبه 27 فروردین ماه به مدت سه شب برگزار می شود. زمان شروع و تعداد دور مسابقات در هر روز به شرح زیر اعلام می گردد.

روز شنبه ساعت 20:30

دور اول تا سوم

روز یکشنبه ساعت 20:30

دور چهارم تا ششم

روز دوشنبه ساعت 20:30

دور هفتم تا نهم

 

2-مسابقات در محل سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان (هیات شطرنج شهرستان اصفهان) برگزار می گردد. 

3-زمان مسابقات برای هر بازیکن 15 دقیقه به همراه 5 ثانیه فیشر می باشد.

4-مسابقات تحت قوانین سریع فیده برگزار می شود. مسابقات به صورت ریتد می باشد و نتایج مسابقات به فدراسیون جهانی شطرنج برای تغییرات ریتینگ بین المللی ارسال می گردد.

5-تمامی رده های سنی می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

6-مسابقات با حضور حداقل 25 بازیکن برگزار می گردد. همچنین تعداد دورهای مسابقات با توجه به تعداد شرکت کنندگان بین 7 تا 9 دور با نظر سرداور اعلام می شود.

 

7-شرایط ثبت نام به شرح زیر می باشد:

بازیکنان ابتدا باید مبلغ ورودیه مسابقه را به شماره حساب زیر واریز نمایند. (مبلغ ورودیه 120.000 تومان)

شماره کارت: 6037997599415784بانک ملی ایران – به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان

شماره حساب : 0115291038000بانک ملی ایران – به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان

سپس قسمت ثبت نام در سایت مسابقات را تکمیل نمایند (درج کد سیستم جامع در فرم ثبت نام الزامی است) و عکس فیش ثبت نام را به شماره موبایل 09137979386 اقای صراف نیا ارسال نمایند.

قابل توجه بازیکنان: بازیکنانی که تصویر فیش واریزی خود را ارسال نمایند اسامی انها در سایت ثبت و می توانند در مسابقات شرکت نمایند.

8-بازیکنان حتما می بایست تمدید کد سیستم جامع فعال داشته باشند. بازیکنانی که این کد را فراموش کرده یا ندارند با شماره 09137979386 تماس حاصل فرمایند و قبل از ثبت نام باید کد خود را دریافتند نمایند.

 

9-جوایز مسابقات به شرح زیر می باشد:

جدول جوایز مسابقات

نفر اول

1.500.000 تومان

نفر اول دختران

200.000 تومان

نفر دوم

1.200.000 تومان

نفر اول محدوده ریتینگ 1201 تا 1500

200.000 تومان

نفر سوم

900.000 تومان

نفر اول ریتینگ زیر 1201

200.000 تومان

نفر چهارم

600.000 تومان

نفر اول رده سنی زیر 12 سال

200.000 تومان

نفر پنجم

300.000 تومان

نفر اول رده سنی زیر 10 سال

200.000 تومان

نفر اول بالای 50 سال

200.000 تومان

نفر اول رده سنی زیر 8 سال

200.000 تومان

 

جوایز بدون مالیات و به تومان می باشد.

تاریخ محاسبه رده های سنی به شرح زیر می باشد: (شرط دریافت جوایز رده های سنی حضور 3 بازیکن در هر رد سنی)

از تاریخ 1393/10/11 به بعد رده سنی زیر 8 سال

از تاریخ 1391/10/11 الی 1393/10/10 رده سنی زیر 10 سال

از تاریخ 1389/10/11 الی 1391/10/10 رده سنی زیر 12 سال

 

ار تاریخ 1351/10/11 به قبل رده سنی بالای 50 سال

10-رده بندی نهایی بازیکنان در صورت تساوی امتیاز به شرح زیر می باشد: 1)نتیجه دیدار مستقیم  2)بوخهولز  3)محموع بوخهولز  4) سونه بورن برگر

11-بازیکنان چهت رعایت بهداشت فردی باید در محل مسابقات با ماسک حضور پیدا کنند. در صورت عدم داشتن ماسک بازیکن از جدول مسابقات حذف خواهد شد. همچنین بازیکنان باید نسبت به واکسیناسیون خود اقدام کرده و در هنگام حضور در محل مسابقات فاقد هر گونه علائم بیماری باشند.

12-هر گونه موارد اعلام نشده مطابقا با قوانین مسابقات توسط سرداور مسابقات و برگزار کننده اعلام می گردد. ضمن اینکه تغییرات در زمان مسابقات توسط سایت هیات شهرستان اصفهان اعلام می گردد.

13-برای توافق تساوی حداقل بایستی 3 حرکت روی صفحه انجام داده باشند.

14-هر گونه اعتراض به رای سرداور باید قبل از قرعه کشی دور بعدی با پرداخت مبلغ 150.000 تومان به صورت مکتوب انجام شود. در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد.اعضای اصلی و فرعی هیات ژوری قبل از دور اول اعلام می گردد.

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • پویان نان اور
    پویان نان اور
    قهرمان زیر 10 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ارشام فاطمی
    ارشام فاطمی
    قهرمان زیر 12سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ماهان کوهی
    ماهان کوهی
    قهرمان زیر 14 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • روژین کربلاییان
    روژین کربلاییان
    قهرمان زیر ۸ سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رز اکبری
    رز اکبری
    قهرمان زیر 10 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 12 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • آیسان نان آور
    آیسان نان آور
    قهرمان زیر14 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رومینا علیخانی
    رومینا علیخانی
    قهرمان زیر 16 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • جمشاه حقایق
    جمشاه حقایق
    قهرمان شهرستان اصفهان - استاندارد اقایان-1400
  • منصور باصری
    منصور باصری
    قهرمان برق آسا شهرستان اصفهان - آقایان 1400
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۰
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021