مسابقات شطرنج اوپن ریتد سریع شهرستان اصفهان از نوروز تا رمضان 1402

تقویم (مسابقات)

زمان: 8-9 فروردین ماه 1402

مکان: خانه شطرنج (هیات شطرنج استان اصفهان)

نوع مسابقات: کشوری

تاریخ برگزاری: 8-9 فروردین ماه 1402

محل برگزاری: خانه شطرنج اصفهان

سایت مسابقات شطرنج اوپن ریتد سریع شهرستان اصفهان

از نوروز تا رمضان 1402

 

 

مسابقات سریع از نوروز تا رمضان شطرنج شهرستان اصفهان سال 1402 در سالن هیات شطرنج استان و با حضور ریاست محترم هیات شطرنج استان  اصفهان آقای علی شجاعی ،  از تاریخ 8لغایت 9 فروردین ماه با ۷۹ نفر آغاز و در پایان نتایج زیر حاصل گردید:

مقام  اول، کوروش علیزادگان با کسب 7.5/1 امتیاز از استان قم

مقام  دوم، محسن زارع مهر  جردی 7.5/0 امتیاز از استان یزد

مقام  سوم، محسن کیانی هرچگانی با کسب 7 امتیاز پوئن شکنی 7/52.5 از استان اصفهان

مقام  چهارم، فاطمه مشهدی با کسب 7/50.5 امتیاز از  اصفهان

مقام اول پیشکسوت، کامبیز بیاتی 6/5 امتیاز پوئن شکنی 44.5 از اصفهان

مقام اول بانوان مائده یوسفیان با کسب 6.5 امتیاز پوئن شکنی 48.5 از  اصفهان

مقام اول ریتینگ 1300-1500 اریا خالویی با کسب 7 امتیاز پوئن شکنی 48 از  اصفهان

مقام اول ریتینگ 1500 _ 1700 آرش نظریان با کسب 6.5 امتیاز پوئن شکنی 46.5 از  اصفهان

مقام دوم بانوان رومینا علیخانی با کسب 5 امتیاز پوئن شکنی 42.5 از فلاورجان

بهترین بازیکن خارج از شهرستان محمد جواد عبدالغنی با کسب 6  امتیاز پوئن شکنی 51 از استان چهار محال و بختیاری

مقام اول رده سنی زیر 18 سال آرین اعتمادی با کسب 6.5 امتیاز پوئن شکنی 54 از اصفهان

مقام اول رده سنی زیر 16 سال کیانوش دانش با کسب 6 امتیاز پوئن شکنی 48 از نجف آباد

مقام اول رده سنی زیر 14 سال پرهام امیدی نیا با کسب 4.5 امتیاز پوئن شکنی 45.5 از  اصفهان

مقام اول رده سنی زیر 12 سال امیر محمد بابایی با کسب 5.5 امتیاز پوئن شکنی 43.5 از  اصفهان

مقام اول رده سنی زیر 10 سال ارسلان بزرگزاد با کسب 5.5 امتیاز پوئن شکنی 46.5 از  اصفهان

داوری این دوره از مسابقات به عهده اردلان صراف نیا سرداور و منصور بغداد، رسول ابراهیمی و رامیلا واگوهیان بود.

همچنین در مراسم اختتامیه با توجه به انتقال آقای اردلان صراف نیا به هیات استان و بعنوان قدردانی از  ایشان بعنوان دبیر اسبق هیات شهرستان اصفهان  تقدیر و تشکر به عمل آمد و خانم اسیه جعفری بعنوان دبیر جدید هیات شطرنج شهرستان اصفهان معرفی گردیدند.

 

 

 

 

 

مسابقات شطرنج اوپن ریتد سریع شهرستان اصفهان

از نوروز تا رمضان 1402

 

هیات شطرنج شهرستان اصفهان در نظر دارد به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان مسابقات سریع ریتد اوپن را با شرایط زیر برگزار نماید. آئین نامه اجرایی مسابقات به شرح زیر می باشد:

 

شرایط مسابقه:

1- مسابقات دارای کنترل زمانی 15 دقیقه به اضافه­ی 5 ثانیه به ازای انجام هر حرکت خواهد بود.

2- مسابقات به روش سوئیسی، با توجه به تعداد شرکت کننده 7 الی 11 دور برگزار می گردد. (در صورتی که تعداد شرکت کننده بالای 75 باشد در 9 دور و در صورتی که بالای 150 باشد در 11 دور برگزار می گردد)

3- قوانین فیده بر مسابقات حاکم می باشد. مسابقات ریتد می باشد و نتایج مسابقات به فدراسیون جهانی شطرنج ارسال می شود.

4-دور های مسابقات به شرح زیر می باشد:

جدول 7 دور

ساعت 19:15

سه شنبه 8 فروردین

دور اول تا چهارم

چهارشنبه 9 فروردین

دور پنجم تا هفتم - اختتامیه

جدول 9 دور

ساعت 19:15

سه شنبه 8 فروردین

دور اول تا پنجم

چهارشنبه 9 فروردین

دور ششم تا نهم - اختتامیه

 

در صورتی که تعداد دور جدول به 11 رسید مسابقات صبح روز چهارشنبه نیز برگزار خواهد شد.

5- زمان تاخیر 15 دقیقه از زمان استارت می باشد. لذا بازیکنان می بایست تا قبل از اتمام زمان تاخیر بر روی مسز خو باشند.

6- رده بندی نهایی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده می­باشد. در صورت تساوی امتیازات پوئن شکنی به ترتیب زیر انجام خواهد شد:

1) رویارویی مستقیم           2) بوخ­هولز           3) مجموع بوخ­هولز             4) برگر               5) برد بیشتر

7- مسابقات در محل خانه شطرنج اصفهان واقع در اتوبان چمران-خیابان محمد طاهر-خانه شطرنج استان اصفهان برگزار می گردد.

8-مسابقات به صورت اوپن برگزار می شود. تمامی رده های سنی می توانند در مسابقات شرکت نمایند.

 

شرایط شرکت

9- شرکت برای بازیکنان استانهای دیگر مجاز می باشد.

10- بازیکنانی که تا تاریخ 4 فروردین 1402 ثبت نام خود را انجام دهند مبلغ ورودیه 150.000 تومان می باشد.

همچنین بازیکنانی که از 5 لغایت 7 فروردین ثبت نام خود را انجام دهند مبلغ 170.000 تومان می باشد.

مهلت ثبت نام در مسابقات تا روز دوشنبه 7 فروردین 1402 تا ساعت 14 می باشد.

این مبلغ باید به شماره کارت 6037997599415784 با شماره حساب 0111518510004 بانک ملی به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان واریز گردد.

با توجه به آماده سازی سالن مسابقات؛ ثبت نام حضوری انجام نخواهد شد.

11- بازیکنان جهت ثبت نام در مسابقات می بایست فرم ثبت نام مسابقات را در سایت پر نمایند و عکس فیش واریزی را به شماره موبایل 09137979386 آقای صراف نیا ارسال نمایند. (ارسال عکس واریزی در شیکه ای اطلاع رسانی مجازی تلگرام-واتس آپ-ایتا-بله) لذا بازیکنانی اسامی آنها تایید می شود که فیش واریزی را ارسال کرده باشند.

در صورت هر گونه سوال با شماره 09136400371 خانم نگین رمضانپور (مسئول کمیته مسابقات) تماس حاصل فرمائید.

 

لازم به ذکر است داشتن کد سیستم جامع فدراسیون شطرنج الزامی می باشد

 

12- تاریخ تولد بازیکنان رده های سنی قبل از دور اول اعلام می گردد. (لازم به ذکر است تاریخ رده های سنی مطابق با سال 1402 محاسبه خواهد شد.)

رده سنی زیر 18 سال : متولدین 11 دیماه 1384 لغایت 10 دیماه 1386

رده سنی زیر 16 سال : متولدین 11 دیماه 1386 لغایت 10 دیماه 1388

رده سنی زیر 14 سال : متولدین 11 دیماه 1388 لغایت 10 دیماه 1390

رده سنی زیر 12 سال : متولدین 11 دیماه 1390 لغایت 10 دیماه 1392

رده سنی زیر 10 سال : متولدین 11 دیماه 1392 لغایت 10 دیماه 1394

رده سنی زیر 8 سال : متولدین 11 دیماه 1394 به بعد..

13- استفاده صحیح از ماسک برای تمام شرکت کنندگان الزامی می باشد. در غیر این صورت سرداور می­تواند برای بازیکن خاطی باخت اعمال نماید.

 

جوایز

نفر اول

1.500.000 تومان

مقام دوم بانوان

500.000 تومان

نفر دوم

1.000.000 تومان

بهترین بازیکن خارج شهرستان اصفهان

500.000 تومان

نفر سوم

800.000 تومان

مقام اول رده سنی زیر 18 سال

450.000 تومان

نفر چهارم

700.000 تومان

مقام اول رده سنی زیر 16 سال

450.000 تومان

مقام اول پیشکسوت

600.000 تومان

مقام اول رده سنی زیر 14 سال

450.000 تومان

مقام اول بانوان

600.000 تومان

مقام اول رده سنی زیر 12 سال

450.000 تومان

مقام اول ریتینگ 1501-1700

550.000 تومان

مقام اول رده سنی زیر 10 سال

450.000 تومان

مقام اول ریتینگ 1301-1500

550.000 تومان

مقام اول رده سنی زیر 8 سال

450.000 تومان

مجموع جوایز

10.000.000 تومان

 

 

14- به افرادی که واجد شرایط 2 جایزه باشند فقط یک جایزه (جایزه بالاتر) تعلق خواهد گرفت

15- جوایز مربوط به رده های سنی در صورتی قابل پرداخت است که در هر رده حداقل 4 نفر شرکت­کننده حضور داشته باشند.

16- در صورتی که تغداد شرکت کنندگان کمتر از 70 نفر شود جوایز مسابقات با توجه به تعداد شرکت کننده ها تعدیل پیدا می کند. همچنین در صورتی که تعداد شرکت کنندگان به بیش از 100 نفر برسد برگزار کننده تعداد جوایز مسابقات را با نظر خود افزایش می دهد.

17- هرگونه اعتراض به رای سرداور باید تا قبل از قرعه کشی دور بعد با پرداخت مبلغ 250.000 تومان به صورت مکتوب انجام شود. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد. (اعضای هیات ژوری قبل از شروع دور اول اعلام می گردد.)

18- هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور تصمیم گیری خواهد شد.

هیات شطرنج شهرستان اصفهان

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان دوم بلیتس غرب آسیا در قرقیزستان-2022
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    کسب عنوان قهرمانی بانوان کشور - خرداد ۱۴۰۳
    کسب عنوان اول تیمی قهرمانی دانشجویان جهان -بلژیک 2022
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    مقام سوم مسابقات برق آسا غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024- سریلانکا
    مقام اول مسابقات سریع غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024 - سریلانکا
    مقام سوم زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات استاندارد قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    قهرمان مسابقات زیر ۱۴ سال سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - 1400
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان مسابقات سریع زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالای 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام اول زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    مقام سوم زیر ۱۰ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1401
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    کامبیز برزیده دوم
    حسینقلی جوکار سوم