محمد عبدی قهرمان مسابقات استاندارد اوپن ریتد قهرمانی شهرستان اصفهان (بزرگداشت شهید صابر قطاع) شد.

تقویم (مسابقات)

زمان: ۳۱ خرداد تا ۳ تیر ۱۴۰۲

مکان: هیات شطرنج شهرستان اصفهان

سایت مسابقات 

 

مسابقات شطرنج قهرمانی شهرستان اصفهان با شرکت ۷۷ بازیکن از استانهای  اصفهان - چهارمحال و بختیاری - تهران - مازندران - خوزستان و یزد در ۹ دور به روش سویسی برگزار شد .

در ابتدای مراسم اختتامیه آقای سعید قطاع پیشکسوت شطرنج استان و کشور سخنانی در مورد برادر خود ایراد کرد .

سپس آقای اردلان صراف نیا سرداور مسابقات گزارش کوتاهی از مسابفات دادند .

در پایان مراسم اهدای جوایز بشرح زیر انجام گرفت:

نفر اول آقای محمد عبدی با ۷/۵ امتیاز

 

نفر دوم آقای آریا خالویی با ۷ امتباز

نفر سوم آقای پرهام یزدانی با ۷ امتیاز

نفر چهارم پارسا عدالتی با ۷ امتیاز

نفر پنجم آقای محمد مهدی قربانی از خوزستان با ۷ امتیاز

نفر ششم آقای رضا مصور با ۶/۵ امتیاز

نفر برتر بانوان خانم هستی خسروی

نفر برتر ریتینگ ۱۵۰۱ تا ۱۸۰۰ آقای آرش جعفری

نفر برتر ریتینگ ۱۳۰۱ تا ۱۵۰۰ آقای بردیا بلوچستانی

نفر برتر ریتینگ ۱۰۰۱ تا ۱۳۰۰ آقای محمد پارسا صائب

بازیکن برتر زیر ۱۰ سال پسران آقای امیر محمد نوروزی

بازیکن برتر زیر ۱۰ سال دختران خانم روژین کربلاییان

بازیکن برتر زیر ۱۲ سال پسران آقای پویان نان آور

بازیکن برتر زیر ۱۴ سال پسران آقای آرشام فاطمی

بازیکن برتر بدون ریتینگ آقای بهمن دهقان

بازیکن برتر بالای ۵۰ سال آقای حمیدرضا نصیری

سرداور این مسابقات داور فیده آقای اردلان صراف نیا و جانسین سرداور سرکار  خانم  جعفری بودند. همچنین داوران دیگر خانم مهشید مساوات و آقایان رسول ابراهیمی و منصور بغداد بودند.

با تشکر از همکاری سرکار خانم مژگان کریمی نایب رییس هیات شهرستان اصفهان - آقای بهزاد کلانتری - خانم کلانتری و آقای رسول صمیمی .

در پایان از حضور و همکاری کلیه بازیکنان و خانواده های محترم و بویژه افرادی که از استانهای دیگر در این مسابقات شرکت داشتند و مجموعه هیات شطرنج استان اصفهان صمیمانه سپاسگزاریم.

 

 

 

 

مسابقات استاندارد اوپن ریتد قهرمانی شهرستان اصفهان (بزرگداشت شهید صابر قطاع)

ویژه بازیکنان دارای ریتینگ زیر ۱۸۰۰

نوع مسابقات: استانی

تاریخ برگزاری: ۳۱ خرداد تا ۳ تیر ۱۴۰۲

محل برگزاری: خانه شطرنج

 

سایت مسابقات 

مسابقات اوپن ریتد قهرمانی شطرنج شهرستان اصفهان

 (بزرگداشت شهید صابر قطاع)

ویژه بازیکنان دارای ریتینگ زیر ۱۸۰۰

شرایط مسابقه

1- مسابقات در روزهای چهارشنبه ۳۱ خرداد  تا شنبه ۳ تیر برگزار خواهد شد.(حضور بازیکنان ۳۰ دقیقه پیش از شروع الزامی می باشد)

2- زمان مسابقات برای هر بازیکن ۳۰ دقیقه برای کل بازی + ۳۰ ثانیه پاداش به ازای انجام هر حرکت خواهد بود.

3- قوانین استاندارد فیده حاکم بر مسابقات می باشد همچنین جدول نتایج برای محاسبه تغییرات ریتینگ به فیده ارسال خواهد شد. با توجه به زمان بندی ۳۰ دقیقه و ۳۰ ثانیه مسابقات تنها بازیکنان دارای ریتینگ زیر ۱۸۰۰ مجاز به شرکت در این مسابقات خواهند بود.

4- مسابقه به روش سوئیسی و در ۷ الی ۹ دور بسته به تعداد شرکت کنندگان برگزار خواهد شد. 

5- زمان تاخیر ۳۰ دقیقه از زمان شروع می باشد.

6- رده بندی نهایی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده می باشد و در صورت تساوی امتیازات پوئن شکنی به ترتیب زیر انجام خواهد شد:

1) رویارویی مستقیم 2) بوخهولز 3) مجموع بوخهولز 4) برگر 5) برد بیشتر

و در صورت مساوی بودن پوئن شکنی ها -  بلیتس ۳ دقیقه ای تعیین کننده نفر برتر خواهد بود.

شرایط شرکت

7- شرکت برای عموم آزاد می باشد و هیچگونه محدودیتی برای سایر شهرستانها و استانهای دیگر وجود ندارد.کلیه شرکت کنندگان باید دارای کد معتبر عضویت سیستم جامع  باشند.

8- مبلغ ورودیه برای بازیکنانی که تا تاریخ ۲۸  خرداد ساعت ۲۴ ثبت نام خود را انجام بدهند ۳۶۰ هزار تومان و برای افرادی که بعد از این زمان تا ساعت 12 ظهر مورخه ۳۰ خرداد ثبت نام کنند ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود. (سایت بعد از ساعت ۲۴ مورخه ۲۸ خرداد بسته خواهد شد و ثبت نام با تاخیر تنها  از راه تماس تلفنی به شماره های اعلام شده می باشد). لازم به ذکر است که بعد از ساعت 12 ظهر مورخه ۳۰ خرداد هیچ ثبت نامی صورت نخواهد گرفت.

9- جهت ثبت نام مبلغ فوق را به شماره حساب 0115291038000 یا شماره کارت  6037997599415784  به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان واریز کرده و عکس فیش واریزی را از طریق یکی از برنامه های ایتا یا تلگرام یا واتساپ به شماره 09133669056  دبیر هیات سرکار خانم جعفری ارسال نمایید.

10- تاریخ تولد بازیکنان رده های سنی به شرح زیر می¬باشد:

رده سنی زیر 6 سال: متولدین 11 دی 1396  به بعد

رده سنی زیر 8 سال: متولدین 11 دی 1394 تا 10 دی 1396

رده سنی زیر 10 سال: متولدین 11 دی 1392 تا 10 دی 1394

رده سنی زیر 12 سال: متولدین 11 دی 1390 تا 10 دی 1392

پیشکسوتان: متولدین 11 دی 1352 به قبل

10- درصورت نیاز و بنا به تشخیص سرداور - استفاده صحیح از ماسک برای شرکت کنندگان الزامی می باشد. 

جوایز:

به نفرات اول تا سوم مسابقات حکم قهرمانی اهدا خواهد شد. 

مقام اول مسابقات: 60/000/000 ریال

مقام دوم مسابقات: 40/000/000 ریال

مقام سوم مسابقات: 30/000/000 ریال

مقام چهارم مسابقات: 20/000/000 ریال

مقام پنجم مسابقات:10/000/000 ریال

مقام ششم مسابقات: 7/000/000 ریال

مقام اول پیشکسوتان:7/000/000 ریال

مقام اول بانوان: 7/000/000 ریال

مقام اول بازیکنان دارای ریتینگ بین 1501 تا 1800: 6/000/000 ریال

مقام اول بازیکنان دارای  ریتینگ بین 1301 تا 1500: 6/000/000 ریال

مقام اول بازیکنان دارای ریتینگ بین 1001 تا 1300: 6/000/000 ریال

مقام اول بازیکنان بدون ریتینگ: 6/000/000 ریال

مقام اول زیر 6 سال دختران 6/000/000 ریال

مقام اول زیر 6 سال پسران 6/000/000 ریال

مقام اول زیر 8 سال دختران 6/000/000 ریال

مقام اول زیر 8 سال پسران 6/000/000 ریال

مقام اول زیر 10 سال دختران6/000/000 ریال

مقام اول زیر 10 سال پسران6/000/000 ریال

مقام اول زیر 12 سال دختران6/000/000 ریال

مقام اول زیر 12 سال پسران6/000/000 ریال

مجموع جوایز به ۲۰ نفر برابر 253/000/000 میلیون ریال

در صورتی که تعداد شرکت کنندگان کمتر از 80 نفر یا بیشتر از 110 نفر باشد  تعداد یا مبلغ جوایز به همان نسبت تعدیل خواهد شد.

11- به افرادی که واجد شرایط ۲ جایزه باشند فقط یک جایزه (جایزه بالاتر) تعلق خواهد گرفت

12- جوایز مربوط به گروه رده های سنی ۶ تا ۱۲ سال دختران و پسران ، پیشکسوتان، بازیکنان ریتینگ دار ، بازیکنان بدون ریتینگ  و بانوان در صورتی قابل پرداخت است که در هر گروه و رده به تفکیک حداقل ۵ نفر شرکت کننده حضور داشته باشند.

 بدیهی است بجز جوایز ۶ نفر اول ، هر جایزه فقط به بازیکنان واجد شرایط همان گروه یا رده تعلق خواهد گرفت. 

13- هرگونه اعتراض به رای سرداور باید تا قبل از قرعه کشی دور بعد با پرداخت مبلغ 4/000/000  ریال به صورت مکتوب انجام شود. در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد.

جدول زمان بندی مسابقات (در صورتیکه مسابقات در ۷ دور برگزار شود دورهای آخر در روز شنبه حذف خواهد شد):

تاریخ و روز صبح از ساعت 09:00 و 11:30 عصر از ساعت 16:30 و 19:00
چهارشنبه 31 خرداد -- دورهای اول و دوم
پنجشنبه 1 تیر -- دورهای سوم و چهارم
جمعه 2 تیر دورهای پنجم و ششم دور هفتم16:30
شنبه 3 تیر -- دورهای هشتم و نهم

امکان وجود تاخیر در دورهای دوم هر روز بدلیل طولانی شدن بازیها وجود دارد.

14- اسامی هیات ژوری پیش از آغاز دور اول اعلام خواهد شد.

15- در صورتی که تعداد شرکت کنندگان بالای ۶۰ نفر باشد مسابقات در 9 دور برگزار خواهد شد.

16- همراه داشتن هرگونه وسایل ارتباط الکترونیکی در سالن مسابقات ممنوع می باشد.

17-ثبت نام تا ساعت 24 روز 28 خرداد تنها از طریق سایت هیات شطرنج شهرستان اصفهان www.esfahancitychess.ir انجام خواهد شد

18- هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور تصمیم گیری خواهد شد.

19- ثبت حرکات تا آخرین لحظه بازی حرکت به حرکت از طرف بازیکنان الزامی است.

20 - رعایت کلیه شئونات برای همه شرکت کنندگان و همراهان محترم  در سالن و محوطه مسابقات الزامی است.

 آدرس محل برگزاری مسابقات : اتوبان چمران. خیابان محمدطاهر. خانه شطرنج. هیات شطرنج استان اصفهان.

شماره تماس: 09133669056 دبیر هیات شهرستان خانم جعفری

                09136400371 کمیته مسابقات خانم رمضانپور

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان دوم بلیتس غرب آسیا در قرقیزستان-2022
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    کسب عنوان قهرمانی بانوان کشور - خرداد ۱۴۰۳
    کسب عنوان اول تیمی قهرمانی دانشجویان جهان -بلژیک 2022
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    مقام سوم مسابقات برق آسا غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024- سریلانکا
    مقام اول مسابقات سریع غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024 - سریلانکا
    مقام سوم زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات استاندارد قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    قهرمان مسابقات زیر ۱۴ سال سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - 1400
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان مسابقات سریع زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالای 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام اول زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    مقام سوم زیر ۱۰ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1401
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    کامبیز برزیده دوم
    حسینقلی جوکار سوم