نتایج مرحله اول مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1400

تقویم (مسابقات)

زمان: شهریور 1400

مکان: انلاین

نتایج مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1400 

نتایج مسابقات قهرمانی رده های سنی زیر 8 تا 18 سال شهرستان اصفهان در سال 1400 اعلام شد. بازیکنانی که در رده نهایی مسابقات با رنگ سبز اسامی آنها مشخص شده به مرحله دوم (نهایی) راه پیدا کرده و در زمان اعلام شده از سوی هیات، می بایست با کسب اطلاع از قوانین مسابقات حضوری و اعلام حضور در این مسابقات، برای کسب مقام اول تا سوم بازی های خود را به با حریفان خود انجام دهند.

قوانین مسابقات حضوری و تاریخ این مسابقات طی اطلاعیه های بعدی از طریق همین سایت و فضای مجازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

قابل توجه همه بازیکنانی که به مرحله ی دوم (نهایی) راه پیدا کردند: بازیکنان می بایست اعلام حضور خود را تا تاریخ 10 مهرماه به صورت کتبی و از طریق واتس آپ به شماره 09137979386 آقای صراف نیا ارسال نمایند. بازیکنانی که در دو جدول مسابقات اسامی آنها اعلام شده به دلیل همزمانی بازیها، فقط در یک جدول حق شرکت در مسابقات حضوری را خواهند داشت. 


نتایج رده سنی زیر 8 سال

نتایج این رده مسابقات با توجه به صحت بازیها، به شرح زیر می باشد: (مقام-نام بازیکن-امتیاز-پوئن شکنی)

1-امیر محمد نوروزی  5.5   20.25   (صعود به مرحله دوم)

2-پارسا صائب  5   21.25    (صعود به مرحله دوم)

3-رادمهر کرباسیون  5   19.5    (صعود به مرحله دوم)

4-امیر حسین کاظمی  4.5   18.25    (صعود به مرحله دوم)

5-آرمان ترابی  4.5   13.5    (صعود به مرحله دوم)

6-امیر علی محمدی  4   14.5

7-امیر علی اسلامی  4   11.5 

8-ارسلان بزرگ زاد  4   8.75

9-فربد فضله  3   9

10-امیر محمد محمدی  3    8.5

11-کیان محمودی  3   6

12-ماهان سپیانی  3  4.5

13-امیر حسین قربانی  3  2

14-جاوید یزدانی  2.5  8

15-رهام نصیریان  2  2.5

16-پویا سبوحی  0  0


نتایج رده سنی زیر 10 سال

نتایج این رده مسابقات با توجه به صحت بازیها، به شرح زیر می باشد: (مقام-نام بازیکن-امتیاز-پوئن شکنی)

1-پارسا قندهاری  6   25.5     (صعود به مرحله دوم)

2-آرش نظری  5.5   22.75     (صعود به مرحله دوم)

3-امیر حسین داور پناه  5   16     (صعود به مرحله دوم)

4-پویان نان آور  4.5   17.75      (صعود به مرحله دوم)

5-پارسا عبداللهی  4.5   15.25     (صعود به مرحله دوم)

6-امیر محمد نوروزی  4.5   14.75      (صعود به مرحله دوم)

7-پارسا صائب  4   14.5

8-مهیار کیخایی  4   13

9-آرش زمانی  4   10

10-سید محمد متین صالح  4   9

11-پویا لطفی  3   10

12-آریا لطفی  3   9.5

13-کیارش فانی  3   8

14-ارسلان بزرگزاد  3   7

15-کارن پور عبدالله  3   5

16-امیر علی طوقی  3   4

17-علی حسین زاده  2   2

18-بهشاد خانی  2   2

19-علی اکبر مصلحی  1   3

20-محمد متین خدابخشی  1   1


نتایج رده سنی زیر 12 سال

نتایج این رده مسابقات با توجه به صحت بازیها، به شرح زیر می باشد: (مقام-نام بازیکن-امتیاز-پوئن شکنی)

1-سید متین امیر شاه کرمی  7   28     (صعود به مرحله دوم)

2-آرشام فاطمی  5   20     (صعود به مرحله دوم)

3-امیر محمد نوروزی  5   18.5      (صعود به مرحله دوم)

4-آریا لطفی  4.5    14.25      (صعود به مرحله دوم)

5-سام ترابی  4.5   14      (صعود به مرحله دوم)

6-محیار کیخایی  4   14.75

7-پوریا لطفی  4   12.5

8-محمد آرمین سعیدی  4   12.5

9-محمد متین علیپور  4   12

10-امیررضا بهارلو  4   7.5

11-متین عمو  3.5   11

12-محمد امین زاعیان  3   10.25

13-رهام شریعت  3   6

14-شایان رحیمی  3   6

15-طاها برومند  3   5.5

16-نوید نوروزی  3   4.5

17-ماهان سعیدی  2.5   3.25

18-ماهان عطایی  2   3

19-پویا سبوحی  2   2

20-کیان محبی  0   0

آپین نامه مسابقات:

هیئت شطرنج شهرستان اصفهان در نظر دارد با توجه به وضعیت شیوع کرونا و آمادگی بیشتر بازیکنان رده سنی، مسابقات قهرمانی رده های سنی پسران و دختران شهرستان اصفهان را در دو مرحله برگزار نماید.

1-مسابقات در دو مرحله برگزار خواهد شدمرحله اول به صورت آنلاین در پلت فرم سایت لیچس و مرحله دوم پس از بهبود شرایط شیوع کرونا و در اولین فرصت پس از زرد شدن رنگ بندی شهر اصفهان، به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

2-مرحله اول مسابقات به روش سوئیسی و بر اساس تعداد شرکت کنندگان در یا 7 یا 9 دور برگزار خواهد شد و 4نفر برتر به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد و به صورت دوره ای و حضوری به رقابت می پردازند.

3-در صورتی که تعداد نفرات شرکت کننده در یک رده 10 نفر و یا کمتر باشد مسابقات به صورت  دوره ای و با شرایط مرحله دوم و به صورت حضوری (پس از بهبود شرایط شیوع کرونا) برگزار خواهد شد.

4-در صورتی که تعداد شرکت کنندگان هر رده کمتر از 6 نفر باشند، آن رده حذف خواهد شد.

5-هر بازیکن فقط می تواند در یک رده سنی شرکت نماید.

6-در مسابقات مرحله اول بازی ها به صورت آفلاین توسط دوربین ضبط خواهد شد و در صورت اعتراض یا درخواست سرداور مسابقات، فیلم ها به هیات جهت بررسی ارسال خواهد شد.

7-باخت بازیکن به دلیل قطعی موقت یا ضعیف بودن اینترنت برعهده خود بازیکن هست. بازیکنان محترم قبل از آغاز مسابقات، از داشتن اینترنت پرسرعت اطمینان حاصل نمایند.

8-کنترل زمان بازی ها 10 دقیقه به اضافه 5 ثانیه پاداش برای هر حرکت می باشد.

9-رده بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده است. چنانچه دو یا چند بازیکن مجموع امتیازات یکسانی کسب کنند، پوئن شکنی سایت لحاظ می گردد.

10-بازیکنان باید نام و نام خانوادگی خود را در صفحه اطلاعات شخصی پروفایل lichess.org وارد نمایند.در صورتی که بازیکنی تمام مراحل اعم از پرداخت ورودیه و درخواست عضویت در تیم مربوطه را به درستی انجام داده است ولی تا 24 ساعت قبل از شروع مسابقه اسم خود را در لینک مربوطه مشاهده نکرد، پیگیری لازم را به عمل آورد.

11-زمان تأخیر در هر بازی پایان زمان بازیکن می باشد.

12-آخرین مهلت ثبت نام و درخواست ورود به تیم های هر رده سنی در سایت لیچس ساعت 22 روز قبل از مسابقه هر رده می باشد، درخواست هایی که پس از این ساعت ارسال گردند، تأیید نخواهند شد.

 

برنامه زمانی مسابقات:

قهرمانی رده های سنی زیر 8 و 14 سال دختران و پسران ( در جدول های جداگانه) جمعه 5 شهریور 

قهرمانی رده های سنی زیر 10 و 16 سال دختران و پسران ( در جدول های جداگانه) جمعه 12 شهریور

قهرمانی رده های سنی زیر 12 سال و 18 سال دختران و پسران ( در جدول های جداگانه) جمعه 19 شهریور

جدول زمان بندی مسابقات 9 ، 7 و 5 دور مرحله مقدماتی به شرح ذیل می باشد:

 مسابقات 9 دور:

 صبح جمعه

آغاز مسابقات از ساعت 9 و برگزاری 4 دور با فاصله زمانی 2 دقیقه بین هر دور

عصر جمعه

آغاز مسابقات از ساعت 16 و برگزاری 5 دور با فاصله زمانی 2 دقیقه بین هر دور

 

مسابقات 7 دور:

صبح جمعه

آغاز مسابقات از ساعت 9 و برگزاری 4 دور با فاصله زمانی 2 دقیقه بین هر دور

عصر جمعه

آغاز مسابقات از ساعت 16 و برگزاری 3 دور با فاصله زمانی 2 دقیقه بین هر دور

 

مسابقات 5 دور:

صبح جمعه

آغاز مسابقات از ساعت 9 و برگزاری 3 دور با فاصله زمانی 2 دقیقه بین هر دور

عصر جمعه

آغاز مسابقات از ساعت 16 و برگزاری 2 دور با فاصله زمانی 2 دقیقه بین هر دور

 
  • تاریخ تولد رده های سنی:

رده سنی زیر 8 سال (متولدین 11/10/92 به بعد)

رده سنی زیر 10 سال (متولدین 11/10/90 تا 10/10/92)

رده سنی زیر 12 سال (متولدین 11/10/88 تا 10/10/90)

رده سنی زیر 14 سال (متولدین 11/10/86 تا 10/10/88)

رده سنی زیر 16 سال (متولدین 11/10/84 تا 10/10/86)

رده سنی زیر 18 سال (متولدین 11/10/82 تا 10/10/84)

نکته: هربازیکن به غیر از رده سنی خودش، می تواند در رده سنی های دیگر که شرایط سنی آیین نامه را دارد و به صورت همزمان برگزار نمیشود، حضور یابد و در صورت برگزیده شدن برای مرحله دوم، فقط در یک رده به انتخاب خود، بازی خواهد کرد.

 

  • ورودیه:

ورودیه مسابقات  مبلغ 300.000 ریال می باشد که باید به شماره حساب 0111518510004 بنام هیات شطرنج شهرستان اصفهان ( بانک ملی) واریز گردد.

تبصره 1: در کلیه رده های سنی، بازیکنان دارای عنوان (تایتل بین المللی) و مقام آوران قهرمانی کشور رده های سنی سال 99 از پرداخت ورودیه معاف هستند.

بازیکنان هر رده سنی می بایستی پس از ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی به تیم مربوط به رده سنی خود در www.lichess.org ملحق شوند.

*** مسابقات صرفاً ویژه بازیکنان استان اصفهان می باشد.

 

  • جوایز:

60 درصد از مجموع کلیه ورودیه ها در تمامی رده های سنی، به عنوان جایزه به نفرات اول تا سوم هر رده سنی توزیع می گردد.نفرات برتر پس از بررسی های انجام شده طی 72 ساعت اعلام می گردند.

  • رعایت قوانین ضد تقلب فدراسیون جهانی شطرنج برای مسابقات آنلاین برای بازیکنان الزامی می باشد و بازی ها برای بررسی تقلب به مراجع مربوطه ارجاع داده خواهد شد و چنانچه محرز گردد بازیکنی تقلب کرده است، تمام نتایج وی در این مسابقات حذف و به مرجع مربوطه معرفی خواهد شد.
  • بازیکنانی که در دور اول با تاخیر حضور پیدا کنند و از نیم امتیازی که سایت بدون بازی می دهد، بهره ببرند، در پایان بازیها از امتیاز آن ها کسر خواهد شد.
  • بازیکنان باید جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با آقای صراف نیا تماس حاصل نمایند. همچنین بازیکنان ثبت نامی باید تصویر شناسنامه خود را به مسئول برگزاری مسابقات آقای اردلان صراف نیا از طریق واتساپ به شماره 09137979386  ارسال نمایند و در صورت نیاز با اعلام سرداور مسابقات، اصل شناسنامه به هیات ارائه می گردد.
  • در صورت هر گونه اعتراض به رای سرداور، بازیکن باید درخواست کتبی خود را به همراه مبلغ 30 هزار تومان به هیات شهرستان تحویل دهد تا اعتراض بررسی گردد. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ عودت داده خواهد شد.
  • اعضای هیات ژوری مسابقات داوران بین المللی عباسعلی وحید دستجردی، مژگان کریمی و داور فیده اردلان صراف نیا می باشند.
  • هرگونه موارد پیش بینی نشده توسط سرداور در حین مسابقات اعلام خواهد شد.

کمیته برگزاری مسابقات شهرستان اصفهان

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • پویان نان اور
    پویان نان اور
    قهرمان زیر 10 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ارشام فاطمی
    ارشام فاطمی
    قهرمان زیر 12سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ماهان کوهی
    ماهان کوهی
    قهرمان زیر 14 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • روژین کربلاییان
    روژین کربلاییان
    قهرمان زیر ۸ سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رز اکبری
    رز اکبری
    قهرمان زیر 10 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 12 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • آیسان نان آور
    آیسان نان آور
    قهرمان زیر14 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رومینا علیخانی
    رومینا علیخانی
    قهرمان زیر 16 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • جمشاه حقایق
    جمشاه حقایق
    قهرمان شهرستان اصفهان - استاندارد اقایان-1400
  • منصور باصری
    منصور باصری
    قهرمان برق آسا شهرستان اصفهان - آقایان 1400
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۰
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021