مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 10 سال پسران

تقویم

زمان: 17تا23مهر97

مکان: خانه شطرنج اصفهان

مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 10 سال پسران

لینک جدیدسایت مسابقات

 

نوع مسابقات: کشوری

تاریخ برگزاری: 17لغایت 23 مهر 1397

محل برگزاری: خانه شطرنج اصفهان

مدارک موردنیاز شرکت کنندگان برای ارائه قبل از شروع دور اول :

 

1- اصل و تصویر صفحه اول شناسنامه

2- کد سیستم جامع معتبر فدراسیون

3- یک قطعه عکس

4- اصل فیش واریزی

 معرفینامه از هیات استان مربوطه

 

6-برای کسانیکه برای استفاده از هتل یا خوابگاه ثبت نام نموده اند اصل شناسنامه و کارت ملی بازیکن و همراهان وی را برای ارائه به رسیپشن هتل و خوابگاه همراه داشته باشند.

از کلیه شرکت کنندگان درخواست می گردد با ورود به سایت مسابقات که در ادامه متن درج شده است نسبت به کنترل اطلاعات فرزندان خود از قبیل ریتینگ - ای دی فیده - کد سیستم جامع معتبر - اسپل اسم و شهرت و ... اقدام و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت موارد را از طریق ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۳۲۱۳۸۳۸۷ - وحید اعلام نمایند تا در روز مسابقه با مشکلی مواجه نگردند. 

بازیکنان استانهای دیگر بجز اصفهان در روز مسابقه حداکثر تا یکساعت قبل از ساعت شروع مسابقات مدارک لازم را به محل برگزاری مسابقات - خانم کریمی تحویل نمایند. 

ضمنا کسانیکه درخواست استفاده از هتل یا خوابگاه نموده اند در روز مسابقه اصل شناسنامه و کارت ملی خود و همراهان را جهت ارائه به مسئول هتل یا خوابگاه همراه داشته باشند.

بازیکنان استان اصفهان توجه داشته باشند که برای ثبت نام از ساعت 9 تا 12 با ارائه مدارک به خانه شطرنج - خانم کریمی مراجعه نمایند. ثبت نام اینترنتی فقط برای بازیکنان استانهای دیگر می باشد. 

به ظرفیت هتلها و خوابگاه ورزشی دقت فرمائید.

اولویت اسکان با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده وجه مربوطه را واریز نموده باشند.

مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 10 سال پسران

 

آیین‌نامه مسابقات قهرمانی کشور

رده سنی زیر 10 سال پسران

 17لغایت 23مهر 1397 - اصفهان

  1. زمان مسابقه

مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 10 سال پسران از روز سه شنبه مورخ 1397/07/17 راس ساعت 17 در محل خانه شطرنج اصفهان به آدرس : اتوبان جمران –خیابان محمدطاهر –خانه شطرنج آغاز خواهد شد. کلیه بازیکنان می­بایست 30 دقیقه زودتر شروع دور اول در محل مسابقه حاضر باشند.

2. قوانین حاکم

قوانین فدراسیون جهانی شطرنج (فیده ) حاکم بر مسابقات است. 

3. تعداد دور بازی ها

مسابقاتRated است (ریتینگ محاسبه می گردد) و در 9 دور به روش سوئیسی برگزار خواهد شد.

4. زمان بازی

زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه به اضافه30 ثانیه پاداش برای هر حرکت از اولین حرکت بازی می باشد.

زمان مجاز غیبت برای هر بازیکن 30 دقیقه از زمان آغاز هر دور می باشد.

5. رده ­بندی و گره گشایی

رده ­بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده هر بازیکن در پایان مسابقات تعیین خواهد شد و چنانچه دو یا چند بازیکن، امتیازات یکسان کسب کرده باشند برای تعیین رتبه آنها از روش گره گشایی به ترتیب زیر استفاده می گردد.

الف) رویارویی مستقیم     ب)بوخ هولز قطع شده 1     ج)بوخ هولز قطع شده ۲    

د) بوخ هولز            ه)مجموع بوخ هولز

6. شرایط ثبت نام

استان‌ها مجازند هر تعداد بازیکنی را که صلاح بدانند با معرفی نامه کتبی هیئت شطرنج برای شرکت در مسابقات اعزام نمایند.

ارائه شماره عضویت معتبر در سیستم جامع فدراسیون جهت ثبت نام الزامی می‌باشد. هیئت‌های سراسر کشور موظفند از معرفی افراد فاقد شماره عضویت معتبر خودداری نمایند.

 سهمیه هر استان در هر رده سنی یک نفر می‌باشد که برگزار کننده ، محل اسکان بازیکنان مزبور را در طول برگزاری مسابقات تأمین می‌نماید. حضور یک نفر بعنوان سرپرست یا مربی، به همراه نفرات اعزامی هر استان مجاز می‌باشد.

7. شرایط سنی بازیکنان طبق جدول زیر کاملا رعایت خواهد شد.

متولدین 1387/10/12 به بعد رده سنی 10 سال

 

بازیکنان باید قبل از آغاز دور اول مدارک کامل اعم از معرفی نامه با قید کد عضویت در سیستم جامع، ورودیه، یک قطعه عکس و اصل و کپی  شناسنامه خود را به سرداور مسابقات ارائه نمایند.

بازیکنان استان اصفهان تا قبل از پایان آخرین مهلت ثبت نام باید مدارک مورد نیاز را بصورت حضوری  تحویل مسئول ثبت نام نمایند.

8. ورودیه مسابقات

 الف : سهمیه هر استان   800/000 ریال

 ب : غیر سهمیه        1000/000 ریال

از تاریخ 7مهرماه به بعد 200000 ریال به مبلغ ورودیه اضافه می کردد.

9. برنامه بازی­های زیر 10 سال:

 

روز

تاریخ

صبح09:30

عصر17:00

سه شنبه

97/07/17

ورود

دور اول

چهارشنبه

97/07/18

دور دوم

دور سوم

پنجشنبه

97/07/19

-

دور چهارم

جمعه

97/07/20

دور پنجم

دور ششم

شنبه

97/07/21

-

دور هفتم

یکشنبه

97/07/22

-

دور هشتم

دوشنبه

97/07/23

دورنهم

خروج

 
10. جوایز
  1. به 3 نفر برتر حکم و مدال اعطا می گردد.
  2. نفر اول به مسابقات آسیایی اعزام خواهد شد .

11. نحوه ثبت نام و پذیرش

هیات های استانی تا ساعت 18 تاریخ 12 مهر اسامی نفرات اعزامی را به میزبان ارسال نمایند.

ضمن آنکه شرکت کنندگان موظفند ثبت نام اینترنتی خود را از طریق سایت هیات شطرنج شهرستان اصفهان به آدرس : www.esfahancitychess.irبا ذکر اطلاعات خواسته شده انجام دهند.

 

برای جلوگیری از ازدحام در روز اول و کنترل مدارک و پذیرش بازیکنان استانهای دیگر و شروع مسابقات دور اول با کمترین زمان تاخیر و با توجه به امکان ثبت نام حضوری  شرکت کنندگان ساکن استان اصفهان  تا قبل از پایان آخرین مهلت ثبت نام ، لازم است نامبردگان ثبت نام خود را بصورت حضوری انجام دهند. بنابراین ثبت نام بازیکنان استان اصفهان بصورت حضوری در محل خانه شطرنج (همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح الی 12و تا قبل از پایان اخرین مهلت ثبت نام) انجام و پس از تکمیل مدارک ، اسامی انان از طریق سایت اعلام خواهد شد.

12. هیئت ژوری

پیش از شروع دور اول ، برگزار کننده اعضای هیئت ژوری را معرفی می نماید.هر گونه اعتراض به رای سرداور تا 15 دقیقه پس از پایان آن بازی به صورت کتبی و با پرداخت مبلغ 50 هزار تومان اقدام پذیر خواهد بود. بدیهی است در صورتی که اعتراض وارد باشد مبلغ مورد نظر به بازیکن معترض عودت داده خواهد شد.

توجه : به استناد بخشنامه صادر شده از سوی فدراسیون شطرنج بازیکنان مجاز نیستند بدون اجازه سرداور مسابقات اقدام به ترک جدول (بدون اطلاع) نمایند و بازیکنان خاطی مطابق بخشنامه مذکور به مدت 6 ماه از شرکت در هرگونه مسابقه ریتد محروم می شوند. ضمنا چنانچه بازیکنی بخواهد از ادامه مسابقه انصراف دهد می بایست درخواست انصراف خود را قبل از قرعه کشی به صورت کتبی و با امضا خود به سرداور مسابقات ارائه دهد.

13. اطلاعات

هتل 3 ستاره شیخ بهائی نیز به لیست محل اسکان اضافه شد.

خوابگاه ورزشی سرای تجدد نیز به لیست محل اسکان اضافه گردید.

به ظرفیت هتلها و خوابگاه ورزشی دقت فرمائید.

اولویت اسکان با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده وجه مربوطه را واریز نموده باشند.

آدرس محل ثبت نام و برگزاری مسابقات: اصفهان –اتوبان چمران –خیابان محمدطاهر –خانه شطرنج

1- آدرس محل اسکان بازیکنان در هتل : اصفهان –میدان امام حسین - خیابان سپاه –خیابان حکیم –هتل آپارتمان های مروارید و حکیم

2- آدرس محل اسکان بازیکنان در خوابگاه ورزشی تجدد: اصفهان - خیابان کاوه - نرسیده به خیابان جابر انصاری - جنب بانک مسکن(روبروی بانک سپه) - خانه کشتی سرای تجدد

3- آدرس محل اسکان در هتل شیخ بهائی : اصفهان - چهارباغ عباسی ابتدای خیابان شیخ بهائی - کوچه شماره 4 

 

1- اقامت برای هر شب اسکان در هتل مبلغ 350000  ریال(مجموعا از ساعت 14مورخه 17لغایت ساعت 12 ظهر 23مهر97مبلغ 2100000ریال بابت اسکان بمدت 6 شب برای هر نفر محاسبه می شود)

2-اقامت برای هرشب اسکان در خوابگاه سرای تجدد مبلغ 200000 ریال برای اتاقهای 2 تا 5 تخته  (مجموعا 1200000 ریال برای 6 شب اقامت برای هر نفر ) و مبلغ 150000 ریال برای هر شب برای اتاق 16 تخته (برای هر نفر)

3- اقامت برای هر شب اسکان در هتل 3 ستاره شیخ بهائی مبلغ 1050000 ریال (مجموعا برای 6 شب 6300000 ریال از ساعت 14 مورخه 17 مهر لغایت 12 ظهر 23 مهر 97 محاسبه می شود. ضمنا برای بازیکنان سهمیه استانها در صورت تمایل به استفاده از هتل شیخ بهائی مبلغ 2100000 ریال از سوی میزبان پرداخت و مبلغ 4200000 ریال مابه التفاوت ان باید توسط شخص بازیکن بحساب مربوطه واریز شود.)

ظرفیت هتل 3ستاره شیخ بهائی :

2 اتاق 2 تخته + 2  اتاق 3تخته

ظرفیت هتل 1 ستاره حکیم:

2 اتاق 5 تخته + 4 اتاق 6 تخته 

ظرفیت هتل 1 ستاره مروارید:

2 اتاق 2 تخته + 8 اتاق 3 تخته + 1 اتاق 4 تخته + 1 اتاق 5 تخته 

ظرفیت خوابگاه ورزشی سرای تجدد:

2 اتاق 2تخته + 1 اتاق 3تخته + 4 اتاق 4 تخته + 1 اتاق 5 تخته + 1 اتاق 16 تخته

پس از تکمیل ظرفیت اتاقها ، گزینه مربوطه از روی سایت حذف خواهد شد.

بازیکنان سهمیه استانها در صورت تمایل به اسکان از طریق میزبان مسابقات (بصورت رایگان فقط برای بازیکن سهمیه و با پرداخت هزینه برای همراهان) ، در یکی از هتلهای مروارید یا حکیم یا شیخ بهائی و یا خوابگاه تجدد سکونت خواهند داشت.لازم است بازیکنان سهمیه هر چه زودتر نسبت به اعلام درخواست محل اسکان خود اقدام تا قبل از تکمیل ظرفیت هتل نسبت به پذیرش اسکان آنان اقدام بعمل آید.لذا در صورت عدم تمایل بازیکنان سهمیه می توانند راسا نسبت به رزرو جا در هرمکانی که تمایل دارند با هزینه شخصی اقدام نمایند.

(رزرو جا برای بازیکنان آزاد که تمایل به اسکان در هتل های فوق را دارند ، الزاما از تاریخ شروع تا پایان مسابقات باید انجام گرفته و به صورت مقطعی پذیرش انجام نخواهد شد.بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت هتل های مذکور(با توجه به محدود بودن تعداد اتاقهای هتل ، اولویت رزرو جا با کسانی است که زودتر ثبت نام و واریز وجه خود را انجام داده باشند. ) ، مراتب از طریق سایت هیات اعلام و بازیکنان آزاد باید شخصا اقدام به رزرو محل سکونت خود نمایند. آدرس و شماره تماس نزدیک ترین هتل ها و مسافرخانه های اصفهان در ذیل ائین نامه اعلام شده است.

لازم به ذکر است که با توجه به عقد قرارداد با هتل های مورد نظر ، پس از واریز وجه و رزرو جا ، به هیچ وجه امکان عودت وجه و جابجائی وجود ندارد. لذا خواهشمند است دقت لازم در مورد رزرو محل اسکان را بعمل آورید.همچنین برگزار کننده پس از پایان مهلت ثبت نام هیچگونه تعهدی برای تهیه اسکان شرکت کنندگان و همراهان نخواهد داشت.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شمارهای زیر تماس بگیرید:

تلفن هیات شطرنج : 35685100-031

فکس = 5684888-031

تلفن همراه : 09132138387 (وحید)

 شماره حساب بانکی : 0111518510004 بانک ملی ایران بنام هیات شطرنج شهرستان اصفهان

لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام اینترنتی دقت نموده و فرم را کامل نمائید.

تاکید می گردد :

برای جلوگیری از ازدحام در روز اول و کنترل مدارک و پذیرش بازیکنان استانهای دیگر و شروع مسابقات دور اول با کمترین زمان تاخیر و با توجه به امکان ثبت نام حضوری  شرکت کنندگان ساکن استان اصفهان  تا قبل از پایان آخرین مهلت ثبت نام ، لازم است نامبردگان ثبت نام خود را بصورت حضوری انجام دهند. بنابراین ثبت نام بازیکنان استان اصفهان بصورت حضوری در محل خانه شطرنج (همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح الی 12و تا قبل از پایان اخرین مهلت ثبت نام) انجام و پس از تکمیل مدارک ، اسامی انان از طریق سایت اعلام خواهد شد.

 

لطفا به تاریخ آخرین مهلت ثبت نام دقت فرمائید.

نزدیکترین هتل ها به محل برگزاری مسابقات :

هتل کاوه 

هتل ازادی 

هتل حکیم 

هتل مروارید

هتل شیخ بهائی 

رزرواسیون هتل های دیگر اصفهان 

 

مسیر هتلهای حکیم و مروارید تا خانه شطرنج:

مسیر خوابگاه خانه کشتی تجدد تا خانه شطرنج:

 

تصاویر هتلهای مروارید و حکیم:

تصاویر خوابگاه ورزشی خانه کشتی تجدد:

اتاق 16 تا 20 تخته:

اتاق 5 تخته:

تصاویر هتل شیخ بهائی :

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • محمدپارسا نطنزیان
    محمدپارسا نطنزیان
    قهرمان زیر 10 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • مبین افضل
    مبین افضل
    قهرمان زیر 12 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • علی اسدی اجگردی
    علی اسدی اجگردی
    قهرمان زیر 14 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • کامیار خسروی
    کامیار خسروی
    قهرمان زیر 16 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
  • هیات شطرنج شهرستان اصفهان
    هیات شطرنج شهرستان اصفهان
    قهرمان لیگ شهرستانهای تابعه استان اصفهان-1397