جمشاه حقایق قهرمان مسابقات قهرمانی بزرگسالان آقایان شهرستان اصفهان 1400 (تجلیل از پیشکسوت ارجمند جناب آقای احمد ربیعی)شد.

تقویم (مسابقات)

زمان: از 22 دیماه ساعت 16

مکان: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان

مسابقات شطرنج استاندارد قهرمانی شهرستان اصفهان که با شرکت ۲۵ نفر از ۲۲ تا ۲۴ دیماه در سالن شطرنج ورزشگاه تختی برگزار شد با قهرمانی اقای جمشاه حقایق به پایان رسید. در مراسم اختتامیه مسابقات از پیشکسوت شطرنج اقای احمد ربیعی با اهدای تقدیرنامه و هدیه ای از طرف هیات شهرستان تجلیل و قدردانی بعمل امد.

لینک مسابقات 

پس از مراسم تجلیل از اقای ربیعی جوایز نفرات برتر مسابقه به انان اهدا شد. 

نفر اول آقای جمشاه حقایق با 6 امتیاز و امتیاز شکنی ۱

نفر دوم آقای آرش نظریان با 6 امتیاز و امتیاز شکنی 0

نفر سوم آقای بردیا عالی محمدی با 5.5 امتیاز 

نفر برتر پیشکسوتان آقای فریدون محتاری با 5 امتیاز 

نفر برتر زیر ۱۲ سال خانم ماپده یوسفیان با 4 امتیاز 

نفر برتر مشترک رده های سنی زیر ۸  و ۱۰ سال آقای مهیار کیخایی با 4 امتیاز

در اینجا از حضور پیشکسوتان محترم آقایان مسعود ایرانپور - حسینقلی جوکار و خسروی که از بهارستان برای شرکت در مراسم اختتامیه حضور داشتند و همینطور از زحمات آقای اردلان صراف نیا (سرداور )- نیما وحید و رسول صمیمی که در برگزاری و تهیه تصاویر مسابقات همکاری نمودند صمیمانه سپاسگزاری می نماییم. 

نفر اول اقای جمشاه حقایق با ۶ امتیاز و امتیاز شکنی ۱

 

 

 

مسابقات قهرمانی بزرگسالان آقایان شهرستان اصفهان 1400

 (تجلیل از پیشکسوت ارجمند جناب آقای احمد ربیعی)

 

نوع مسابقات: استانی

تاریخ برگزاری: از ۲۲ دیماه ساعت 16

محل برگزاری: سالن شطرنج ورزشگاه تختی اصفهان

مسابقات قهرمانی بزرگسالان آقایان شهرستان اصفهان 1400            

 (تجلیل از پیشکسوت ارجمند جناب آقای احمد ربیعی)

هیات شطرنج شهرستان اصفهان به منظور تقدیر از زحمات چندین ساله پیشکسوت ارجمند جناب اقای احمدربیعی در شطرنج شهرستان و استان در نظر دارد مسابقات استاندارد قهرمانی بزرگسالان شهرستان اصفهان در سال 1400 را با شرایط زیر برگزار نماید:

 

 زمان و مکان مسابقات:

مسابقات از روز چهارشنبه 22 دیماه آغاز می شود. (مسابقات به مدت سه روز برگزار خواهد شد.)

همچنین مسابقات به صورت حضوری در محل هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در چهارراه تختی –انتهای پارکینگ مجموعه ورزشی تختی برگزار می شود.

 

شرایط برگزاری مسابقه:

بازیکنان شهرستانهای دیگر مجاز به شرکت در مسابقات هستند.

زمان مسابقه برای هر بازیکن 30 دقیقه + 30 ثانیه می باشد. (زمان تاخیر 30 دقیقه)

مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی شطرنج برگزار می شود. مسابقات ریتد نمی باشد.

مسابقات در 7 دور به روش سوئیسی برگزار می شود.

با توجه به وضعیت کنونی، بازیکنان می بایست حتما در طول مسابقه از ماسک استفاده نمایند.

 

جوایز مسابقات: (مجموع جوایز 4.400.000 تومان)

با توجه به برگزاری مسابقات قهرمانی بزرگسالان شهرستان اصفهان، به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی مسابقات اهدا می گردد.

جوایز نقدی مسابقات به شرح زیر می باشد:

نفر اول : 1.200.000 تومان          -          نفر دوم : 900.000 تومان         -         نفر سوم: 600.000 تومان

نفر اول بدون ریتینگ جدول: 300.000 تومان

جوایز رده سنی به شرح زیر اعلام می گردد:

نفرات اول رده های سنی زیر 8 و 12 سال - هر بازیکن 300.000 تومان(به شرطی که حداقل در هر رده سنی 3 نفر شرکت کرده باشند)

به بازیکنان بالای 50 سال و بالای 65 سال هر نفر 300.000 تومان(به شرطی که حداقل 3 نفر شرکت کرده باشند)

ضمنا به  یک نفر ازبین  بازیکنانی که به انان جایزه تعلق نگرفته و تا دور اخر مسابقات حضور داشته باشند نیز به قید قرعه به هر کدام مبلغ 200.000  تومان پرداخت خواهد شد.

(در صورتیکه به بازیکنی بیش از یک جایزه تعلق بگیرد بالاترین مبلغ به ایشان اهدا خواهد شد و برای جایزه دوم از نفرات بعدی استفاده می گردد.)

(در صورتی که تعداد بازیکنان کمتر از 35 نفر شود مبالغ جوایز تعدیل و  قبل از دور اول اعلام خواهد شد.)

  • در صورت تساوی امتیازات برای رده بندی نهایی از امتیاز شکنی بشرح زیر(به ترتیب اولویت) استفاده خواهد شد:

الف)بوخهولز قطع شده ۱ ب)بوخهولز قطع شده ۲  ج) مجموع بوخهولز حریفان   د) بوخهولز متوسط ۱  ه) بوخهولز متوسط ۲

و در صورت تساوی ۵ مورد فوق از مسابقه بلیتس ۵ دقیقه ای استفاده خواهد شد.

  • برای توافق به تساوی بازیکنان باید حداقل ۵ حرکت بر روی صفحه شطرنج انجام داده باشند.
  • هرگونه اعتراض به رای داور باید بصورت کتبی و بلافاصله پس از اتمام بازی به همراه مبلغ ۵۰ هزار تومان به سرداور مسابقات تحویلداده شود تا نسبت به تشکیل هیات ژوری اقدام شود. بدیهی است در صورت تایید اعتراض بازیکن مبلغ فوق عودت داده خواهد شد. اعضای هیات ژوری قبل از دور اول توسط سرداور اعلام خواهد شد.
  • هرگونه موارد پیش بینی نشده مطابق مقررات و توسط سرداور در طول مسابقه اعلام خواهد شد.

شرایط ثبت نام در مسابقات:

ورودیه مسابقات مبلغ 120.000 تومان می باشد.

ورودیه مسابقات باید به شماره حساب 0115291038000 یا شماره کارت 6037.9975.9941.5784  بانک ملی به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان واریز گردد.

ثبت نام از طریق لینک صفحه مسابقات در سایت www.esfahancitychess.irامکان پذیر می باشد. پس از ثبت نام، بازیکنان می بایست عکس فیش واریزی را به مسئول ثبت نام ارسال نمایند تا نام بازیکن در سایت مورد تایید قرار گیرد.

با توجه به محدودیت تعداد بازیکن در سالن تختی، اولویت با بازیکنانی است که سریعتر ثبت نام نمایند. (ظرفیت سالن 50 نفر)

اسامی بازیکنان جهت شرکت در مسابقات 24 ساعت قبل از دور اول در سایت chess-results  قرار می گیرد.

شماره تماس جهت کسب اطلاع از مسابقات:

مسئول برگزاری: آقای صراف نیا 09137979386

جدول مسابقات 7 دور

 

صبح

بعد از ظهر

چهارشنبه

22 دیماه

-

دور اول

از ساعت 16

دور دوم

از ساعت 18:45

پنج شنبه

23 دیماه

-

دور سوم

از ساعت 16

دور چهارم

از ساعت 18:45

جمعه

24 دیماه

دور پنجم

از ساعت 9

دور ششم

از ساعت 11:30

دور هفتم

از ساعت 17:30

         
 

 

هیات شطرنج شهرستان اصفهان

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • پویان نان اور
    پویان نان اور
    قهرمان زیر 10 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ارشام فاطمی
    ارشام فاطمی
    قهرمان زیر 12سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ماهان کوهی
    ماهان کوهی
    قهرمان زیر 14 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • روژین کربلاییان
    روژین کربلاییان
    قهرمان زیر ۸ سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رز اکبری
    رز اکبری
    قهرمان زیر 10 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 12 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • آیسان نان آور
    آیسان نان آور
    قهرمان زیر14 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رومینا علیخانی
    رومینا علیخانی
    قهرمان زیر 16 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • جمشاه حقایق
    جمشاه حقایق
    قهرمان شهرستان اصفهان - استاندارد اقایان-1400
  • منصور باصری
    منصور باصری
    قهرمان برق آسا شهرستان اصفهان - آقایان 1400
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۰
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021