نوزدهمین دوره مسابقات شطرنج اوپن اردیبهشت

تاریخ ثبت: 1401/02/04

نوزدهمین دوره مسابقات شطرنج اوپن اردیبهشت

نوع مسابقات: کشوری

تاریخ برگزاری: 12 الی 15 اردیبهشت1401

محل برگزاری: خانه شطرنج

نوزدهمین دوره مسابقات اپن اردیبهشت 

اصفهان 12 الی 15  اردیبهشت 1401

فرم ثبت نام در مسابقات     مشاهده لیست افراد تایید شده

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد نوزدهمین دوره مسابقات شطرنج اپن اردیبهشت را با شرایط زیر برگزار نماید:

1- مسابقات تابع قوانین استاندارد می باشد و محل برگزاری مسابقات سالن شطرنج هیئت استان واقع در خیابان علامه محمد طاهر خواهد بود .

2- مسابقات ریتد خواهد بود و نتایج آن برای محاسبه تغییرات ریتینگ بازیکنان به فیده ارسال خواهد شد.

3- زمان مسابقات 60 دقیقه + 30 ثانیه زمان اضافی به ازای هر حرکت سیستم فیشر خواهد بود. (مسابقات مخصوص بازیکنان با ریتینگ کمتر از 2400 می باشد.)

4- مسابقات در 9 دور و به روش سوئیسی برگزار می‌شود ( در صورت تغییر تعداد دور مسابقات و هر گونه موارد پیش بینی نشده قبل از شروع دور اول اعلام خواهد گردید)

5- زمان تاخیر برای هر بازیکن 30 دقیقه بوده که از زمان شروع بازی ها محاسبه خواهد شد.

6- پوشن شکنی: در صورت تساوی امتیازات برای تعیین رده بندی از سیستم زیر استفاده خواهد شد.

 الف) رویارویی مستقیم         ب) بوخ هو لز         ج) مجموع بوخ هولز حریفان         د) سونه برگر          و ) تعداد برد بیشتر          ه )  تقسیم جوایز

7- هیئت ژوری مسابقات قبل از شروع دوره اول معرفی خواهند شد.

8- ثبت نام از طریق تکمیل فرم در سایت های هیئت استان انجام می‌شود. لینک ثبت نام در همین صفحه به صورت کادر زرد رنگ می باشد.

 

9- ورودیه مسابقات 2.000.000 ریال می­باشد که بایستی به حساب شماره 0110529457003 یا

شماره کارت مجازی 7038-9925-9975-6037 بانک ملی به نام هیات شطرنج استان اصفهان واریز و فیش آن تحویل هیات گردد.

10- آخرین مهلت برای ثبت نام تا پایان وقت اداری 14:00 روز یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 خواهد بود و فقط اسامی کسانی تایید خواهد شد که کلیه اطلاعات فرم مندرج در سایت هیات را تکمیل نموده و وجه واریزی را انجام داده باشند بدیهی است کسانی که واریزی ورودی قطعی نداشته باشند در قرعه‌کشی منظور نخواهند شد و به اعتراضی در این مورد رسیدگی نخواهد شد.

11- همراه داشتن تلفن همراه در سالن مسابقات ممنوع است.

12- تحویل فیش واریز وجه قبل از شروع دوره اول الزامی است از لذا از واریز وجه از طریق همراه بانک و موارد دیگر که امکان دریافت رسید وجود نداشته باشد خودداری و حتی الامکان از طریق بانک یا ... معتبر اقدام فرمایید.

حتی الامکان تصاویر فیش های واریزی را به شماره 09133669056 خانم جعفری ارسال نمائید.

13- همه بازیکنان باید کد سیستم جامع فدراسیون شطرنج را به مسول ثبت نام ارائه دهند. همچنین بازیکنان حتما باید کد سیستم جامع خود را تمدید نمائید. در صورت عدم تمدید بازیکنان حق شرکت در مسابقات نخواهند داشت. 

14- هرگونه اعتراض به رای داور، توسط هیئت ژوری بررسی خواهد گردید و برای اعتراض پرداخت 300.000 هزار تومان الزامی است و فقط در صورت قبول و تایید اعتراض از سوی هیئت ژوری وجه فوق مسترد می­گردد در غیر این صورت هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

15- ورود کلیه همراهان مربیان و غیره به داخل سالن برگزاری مسابقات ممنوع می باشد.

16- رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک در طول برگزاری مسابقات برای بازیکنان و همراهان و داوران و غیر کلیه عوامل مسابقات اجباری است . در صورت مشاهده تخلف مطابق مقررات هیات شطرنج استان تصمیم مقتضی اتخاذخواهدکرد.( حتی پس از اتمام بازی)

17- برای بازیکنانی که در طول مسابقات از زدن ماسک خودداری می‌کنند برای مرتبه اول باخت منظور خواهد شد و در صورت تکرار از جدول مسابقات حذف خواهند گردید.

18- هرگونه تهیه فیلم و عکس فقط در ۵دقیقه اول پس از شروع به شرط هماهنگی با سرداور مسابقات امکان‌پذیر است هرگونه موارد پیش بینی نشده در این آیین‌نامه حسب مورد قبل از شروع دوره اول از طریق سر داور رسماً اعلام خواهد شد در صورت مسکوت ماندن با نظر هیئت شطرنج استان قابل انجام خواهد بود.

19-جوایز مسابقات: 

دیگر جوایز:

جوایز مسابقات

نفر برتر رده سنی 8 (پسران)

4000000ریال

نفر اول

18000000ریال

نفر برتر رده سنی 8 (دختران)

4000000ریال

نفر دوم

15000000ریال

نفر برتر رده سنی 10 (پسران)

4000000ریال

نفر سوم

12000000ریال

نفر برتر رده سنی 10 (دختران)

4000000ریال

نفر چهارم

9000000ریال

نفر برتر رده سنی 12 (پسران)

4000000ریال

 

نفر برتر رده سنی 12 (دختران)

4000000ریال

نفر برتر رده سنی 14 (پسران)

4000000ریال

نفر برتر رده سنی 14 (دختران)

4000000ریال

نفر برتر پیشکسوت بالای 50 سال

4000000ریال

 

مجموعه جوایز: (۹۰میلیون ریال)  به جوایز مالیات تعلق نخواهد گرفت.

در صورتی که تعداد شرکت کنندگان کمتر از 40 نفر باشد جوایز مسابقات تعدیل خواهد شد.

 

جدول مسابقات (در صورت تعطیلات روز دوشنبه و سه شنبه به عنوان عید فطر)

روز هفته

ساعت 9:30

ساعت 14:30

ساعت 18:30

دوشنبه

(1401/02/12)

دور اول

دور دوم

دور سوم

سه شنبه

 (1401/02/13)

دور چهارم

دور پنجم

دور ششم

چهارشنبه

(1401/02/14)

-

دور هفتم

دور هشتم

پنج شنبه

(1401/02/15)

-

-

دور نهم 

(از ساعت 17)

 

جدول مسابقات (در صورت تعطیلات روز سه شنبه و چهارشنبه به عنوان عید فطر)

روز هفته

ساعت 9:30

ساعت 14:30

ساعت 18:30

سه شنبه (1401/02/13)

دور اول

دور دوم

دور سوم

چهارشنبه

(1401/02/14)

دور چهارم

دور پنجم

دور ششم

پنجشنبه

(1401/02/15)

-

دور هفتم

دور هشتم

جمعه

(1401/02/16)

دور نهم

-

-

 

20- شرکت بانوان در مسابقات آزاد است.

21- بازیکنان سایر استان‌ها نیز مجاز به شرکت در مسابقات خواهند بود.

22- هیئت شطرنج استان برای تامین خوابگاه بازیکنان شهرستانی فقط معرفی نامه ارائه خواهد کرد و کلیه هزینه های مربوط به عهده متقاضی خواهد بود. متقاضیان خوابگاه حتما بایستی در فرم ثبت نام مندرج در سایت هیئت اعلام آمادگی کرده باشد.

خوابگاه سرای ورزشکاران برای بازیکنان در نظر گرفته شده داست. هزینه خوابگاه به ازای هر شب 40.000 تومان می باشد.

قبل از شروع مسابقات بازیکنان متقاضی باید تصویر از کارت ملی و واکسن خود را شماره 09351753095 خانم کریمی ارسال نمائید.

23- شرط سنی برای حضور در مسابقات وجود ندارد.

24- در صورت تعلق گرفتن در جایزه به یک نفر فقط جایزه بالای تعلق خواهد گرفت.

25- بازیکن بالای ریتینگ ۲۳۰۰ (آقایان) و ۲۰۰۰ (بانوان) از پرداخت ورودیه معاف می باشند.

26-تساوی توافقی بعد از انجام 10 حرکت می باشد.

27-تاریخ رده های سنی برای کسب جوایز به شرح زیر می باشد:

رده سنی زیر 8 سال از تاریخ 11/10/1392 به بعد

رده سنی زیر 10 سال از تاریخ 11/10/1390 تا 10/10/1392

رده سنی زیر 12 سال  از تاریخ 11/10/1388 تا 10/10/1390

رده سنی زیر 14 سال از تاریخ 11/10/1386 تا 10/10/1388

 

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • پویان نان اور
    پویان نان اور
    قهرمان زیر 10 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ارشام فاطمی
    ارشام فاطمی
    قهرمان زیر 12سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ماهان کوهی
    ماهان کوهی
    قهرمان زیر 14 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • روژین کربلاییان
    روژین کربلاییان
    قهرمان زیر ۸ سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رز اکبری
    رز اکبری
    قهرمان زیر 10 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 12 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • آیسان نان آور
    آیسان نان آور
    قهرمان زیر14 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رومینا علیخانی
    رومینا علیخانی
    قهرمان زیر 16 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • جمشاه حقایق
    جمشاه حقایق
    قهرمان شهرستان اصفهان - استاندارد اقایان-1400
  • منصور باصری
    منصور باصری
    قهرمان برق آسا شهرستان اصفهان - آقایان 1400
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۰
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021