مراسم اهدای احکام سال 1400 هیات شطرنج استان اصفهان

تاریخ ثبت: 1401/02/09

مراسم اهدای احکام سال 1400

متون ویژه

بدینوسیله باطلاع میرساند هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد مراسم اهدای احکام سال 1400 را درتاریخ 1401/02/10 راس ساعت 20:30درمحل خانه شطرنج استان برگزار نماید:

لذا ازکلیه قهرمانان ومدال آوران مسابقات جهانی آسیایی کشوری وقهرمانان استان سال 1400 بشرح ذیل دعوت بعمل می آورد تادر مراسم مذکور حضور بهم رسانید:

 استاد فیده خانم آنوشا مهدیان

استاد فیده خانم طناز ازلی

خانم مائده یوسفیان

آقای شایان ایمن

آقای آرین براهیمی

آقای آرش جعفری

آقای آرین اعتمادی

خانم فاطمه مشهدی

مقام اوران مسابقات قهرمانی پیشکسوتان استان سال1400

(جناب آقای محمودبراتی -رضا مصور- محمدحسن اکبر زاده)

 

مقام آوران مسابقات قهرمانی بزرگسالان استان سال 1400:

 مسابقات بانوان:

 مقام اول: خانم هستی خسروی

مقام دوم :خانم مائده یوسفیان

مقام سوم: خانم نگین ماجد

مسابقات اقایان:

مقام اول : اقای منصور باصری

مقام دوم: اقای مجتبی سعیدی

مقام سوم: اقای ارشیا محمدیان سیچانی

مقام آوران مسابقات لیگ باشگاهها ودستجات آزاد استان اصفهان:

تیم اول  آوا صنعت مهر چهلستون 

اعضای تیم: ارشیا محمدیان سیچانی-علی صفیری-امید کریمی-فاطمه مشهدی

محمد حسین کیانی هرچگانی-آیلین صفیری

تیم دوم پیشگام نوین 

اعضای تیم: محمد صادق نادری-امیر حسین کاشفی-پدرام ناظمی-رامیلا واگوهیان

جمشا ه حقایق-هستی خسروی

تیم سوم آکادمی شطرنج ذهن برتر 

اعضای تیم: مهران اعظمی کیا-سیاوش شمس-اشکان ازلی-طناز ازلی

احسان خاکساری-مائده یوسفیان

قهرمانان میزهای ششگانه :

میز یک مسعود هاشمی از تیم نجف آباد A

میز دو علی صفیری از تیم آوا صنهت مهر چهلستون 

میز سه اشکان ازلی از تیم آکادمی ذهن برتر 

میز چهار ستایش حیدری از تیم اندیشه 

میز پنج ماهان کوهی از تیم نونهالان ذهن برتر A

میز شش مهدین احمدی از تیم نوجوانان خانه شطرنج فولادشهر

مقام آوران مسابقات قهرمانی رده های سنی استان سال 1400

رده سنی زیر 8 سال پسران: 

مقام اول: آقای رادمهر کرباسین با 7 امتیاز

مقام دوم آقای ارسلان بزرگزاد با 6 امتیاز

مقام سوم: آقای آرین براهیمی با 5 امتیاز

 

رده سنی زیر 10 سال پسران:

نفر اول: آقای آرش نظریان با 7 امتیاز

نفر دوم آقای محمدحسام توکلی با 5.5 امتیاز و بوخهولز 32

نفر سوم: آقای پویان نان آور با 5.5 امتیاز و بوخهولز 30.5

 

رده سنی زیر 12 سال پسران:

نفر اول: آقای ارشیا محمدیان با 7 امتیاز

نفر دوم آقای آرمین عباسی با 5.5 امتیاز

نفر سوم: آقای آرشام فاطمی با 5 امتیاز

 

رده سنی زیر 14 سال پسران:

نفر اول: آقای بردیا عالی محمدی با 6.5 امتیاز

نفر دوم آقای ماهان کوهی با 5.5 امتیاز

نفر سوم: آقای علی بابایی با 5 امتیاز

 

رده سنی زیر 16 سال پسران:

نفر اول: آقای محمدحسین کیانی هرچگانی با 6 امتیاز

نفر دوم آقای علی اسدی با 5 امتیاز

نفر سوم: آقای محمدپارسا یزدانی با 4 امتیاز

 

رده سنی زیر 18 سال پسران:

نفر اول: آقای محمدحسین عباسپور دهاقانی با 6 امتیاز

نفر دوم آقای امیر ربی با 5 امتیاز

نفر سوم: آقای آریا ایرانی با 4 امتیاز

 

رده سنی زیر 8 سال دختران:

مقام اول: رژین کربلائیان با 8 امتیاز

مقام دوم: مارال حبیبی با 5 امتیاز و پوئن شکنی 15

مقام سوم : ویانا محمدی با 5 امتیاز و پوئن شکنی 14.5

 

رده سنی زیر 10 سال دختران: ا

مقام اول: تارا بیگ زاده با 4.5 امتیاز و بوخهولز 14

مقام دوم سرکارخانم مهشید سعیدی خو با 4.5 امتیاز و بوخهولز 13.5

مقام سوم: سرکارخانم آترینا کیانی با 3 امتیاز

 

رده سنی زیر 12 سال دختران:

مقام اول: خانم مائده یوسفیان با 4.5 امتیاز

مقام دوم:  پرگل ناصح پور با 3.5 امتیاز

مقام سوم: پرنیا فتوحی با 3.5 امتیاز

 

رده سنی زیر 14 سال دختران:

مقام اول: آیلین صفیری با 7.5 امتیاز

مقام دوم: آیسان نان آور با 6 امتیاز

مقام سوم: آیدا جعفری با 5.5 امتیاز

 

رده سنی زیر 16 سال دختران:

مقام اول: سرکارخانم نگین حاتمی با 5 امتیاز

مقام دوم سرکارخانم رومینا علیخانی  با 4 امتیاز

مقام سوم: سرکارخانم مهدین احمدی با 2 امتیاز 

 

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • پویان نان اور
    پویان نان اور
    قهرمان زیر 10 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ارشام فاطمی
    ارشام فاطمی
    قهرمان زیر 12سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • ماهان کوهی
    ماهان کوهی
    قهرمان زیر 14 سال پسران شهرستان اصفهان - 1400
  • روژین کربلاییان
    روژین کربلاییان
    قهرمان زیر ۸ سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رز اکبری
    رز اکبری
    قهرمان زیر 10 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 12 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • آیسان نان آور
    آیسان نان آور
    قهرمان زیر14 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • رومینا علیخانی
    رومینا علیخانی
    قهرمان زیر 16 سال دختران شهرستان اصفهان - 1400
  • جمشاه حقایق
    جمشاه حقایق
    قهرمان شهرستان اصفهان - استاندارد اقایان-1400
  • منصور باصری
    منصور باصری
    قهرمان برق آسا شهرستان اصفهان - آقایان 1400
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۰
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021