خبر ویژه

آموزش

تاریخ ثبت خبر: 1399/06/19

اسامی نمایندگان اصفهانی جهت شرکت در اردوی آماده سازی تیم ملی رده های سنی زیر 8 تا 16 سال پسران و دختران توسط فدراسیون شطرنج اعلام شد...

اسامی بازیکنان اصفهانی:

رده سنی زیر 8 سال پسران : آقای آرش جعفری قورتانی

رده سنی زیر 10 سال پسران : آقایان ارشیا محمدیان و فواد آقاسی

رده سنی زیر 12 سال پسران : اقای شایان ایمن

رده سنی زیر 14 سال پسران : آرین اعتمادی

رده سنی زیر 12 سال دختران : مائده یوسفیان

رده سنی زیر 14 سال دختران : خانمها فاطمه مشهدی و هستی خسروی

 


خبر تکمیلی:

🔺اسامی اولیه افراد دعوت شده به اردوی تیم ملی دختران رده های سنی کمتر از 8 تا 12 سال به شرح ذیل اعلام شدند:
 
🔶رده ی سنی‌زیر ۸ سال:
 
۱.نفس نوری نژاد
۲.رومینا شاهوردی
۳.دریا آزاد
۴.مهتاب نوروزیان
۵.نگار ناصر جباری
۶.آوینا رحمان
۷.فاطمه یزدانی
 
🔶رده ی سنی زیر ۱۰ سال:
 
۱.ملیکا محمدی
۲.ترانه تقی زاده
۳.مائده یوسفیان
۴.عسل ابراهیمی
۵.دیبا سلیمانی
۶‌.فاطمه مظفری
 
 
🔶رده سنی زیر ۱۲ سال:
 
۱.فاطمه مشهدی
۲.ملیکا رحمانی
۳.مهسا علوی
۴.محدیث عباس زاده
۵.هستی خسروی
۶.صبا کارگری
۷.ساراداوری
 
🔷کلاس ها در بستر آن لاین توسط استادبین المللی و مربی ارشد فیده "سید حامد موسویان" برگزار خواهند شد.
 
🔶شرکت کنندگان فقط تا پایان هفته جاری فرصت دارند تا اعلام آمادگی و هماهنگی های لازم را از طریق آیدی تلگرامی @Hamed_85 انجام دهند.
 
 
🔺اولین دوره اردو تیمهای ملی کمتر از  ۱۴ ، ۱۶و ۱۸ سال پسران بصورت  آنلاین زیر نظر استاد بزرگ و مربی ارشدفیده "مرتضی محجوب" در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ برگزار گردید: 
 
🔷بازیکنان منتخب کمتر از  ۱۴ سال پسران :
 ۱. بردیا دانشور ( ریتینگ ۲۳۹۹) 
۲. حمیدرضا ابراهیمی( ریتینگ ۲۰۲۰) (نفر اول کشور در ۹۸)
۳. محمدجواد خورشیدی ( ریتینگ ۲۱۰۵) (نفر دوم کشور در سال ۹۸)
۴. آرین اعتمادی ( ریتینگ ۱۸۹۸) (نفر دوم کشور در سال ۹۸)
 
🔶بازیکنان منتخب کمتر از ۱۶ سال پسران:
 
۱. امیررضا پورآقابالا ( ریتینگ ۲۴۳۲)
۲.آراد نظری ( ریتینگ ۲۲۹۸)
۳. سید کیان پورموسوی(ریتینگ ۲۲۵۵) (نفر اول کشور در سال ۹۸)
 ۴. آبتین عطاخان ( ریتینگ ۲۲۹۴) (نفر دوم کشور در سال ۹۸)
۵. پویا محمدی (ریتینگ ۲۰۳۷) ( نفر سوم کشور در سال ۹۸)
 
🔷بازیکنان منتخب کمتر از  ۱۸ سال پسران:
 
۱. آرش داغلی ( ریتینگ ۲۴۳۱)
۲. مهدی غلامی (ریتینگ ۲۴۲۸)
۳.آرمان حاکمی(ریتینگ ۲۳۱۶)
۴. مهدی نیکوکار ( ریتینگ ۲۲۳۹) ( نفر اول کشور در سال ۹۸)
۵. علیرضا مبارک نژاد(ریتینگ ۲۰۴۹) (نفر دوم کشور در سال ۹۸)
۶. ماهان رمضانی ( ریتینگ ۲۱۵۶) ( نفر سوم کشور در سال ۹۸)
 
 
🔺اسامی تکمیلی بازیکنان جهت شرکت در اردوی آماده سازی تیم ملی رده های سنی ۸، ۱۰ و ۱۲ سال پسران به شرح ذیل اعلام شدند:
 
🔶رده ی سنی‌زیر ۸ سال:
آرش جعفری                     اصفهان
باراد احمدی                      گیلان
امیرحسین نادریان             تهران
ایلیا طالبیان زاده               خوزستان
رامتین کاکاوند                  قزوین
محمد پوریا محمودی          خوزستان
عطا هداوندخانی                تهران
هامان عیدی وند                خوزستان
طاها مهنایی                      کهکیلویه بویر احمد
پرهام حبیبی فرد                زنجان
 
🔶رده ی سنی زیر ۱۰ سال:
باراد یگانگی                       گیلان
رادین یادگار                       قزوین
سید ابوالفضل موسوی فر     مازندران
کیان کشانی                        تهران
مهدی عدالت خواه               آذربایجان شرقی
آرمین صفرنژاد                    خراسان رضوی
سینا موحد                         خوزستان
امیرحسام جلالوند                همدان
ارشیا محمدیان                    اصفهان
فواد آقاسی                         اصفهان
 
🔶رده سنی زیر ۱۲ سال:
آرتین اشرف                         فارس
سید محمد پارسا مجیدی        البرز
امیر غیوری فر                      البرز
مهراد بقایی                          گیلان
ایلیا حجتی نژاد                    البرز
رضا مهدوی                          قزوین
امن شایان                           اصفهان
محمد نعیم کلوندی                همدان
محمد متین شمس                 مازندران
طاها مختاری                        خوزستان
 
🔷 اردوها زیر نظر مربی ارشد و استاد بین المللی "مهرداد اردشی" برگزار خواهد گردید و اولین دوره آن ساعت ۱۱:۰۰ روز جمعه ۲۱ شهریور ماه به صورت آنلاین از طریق سایت حرکت سفید آغاز خواهد شد.
 
🔷ادامه حضور نفرات دعوت شده در اردوهای بعدی تیم ملی، منوط به رضایت کامل مربی، فعالیت مستمر و کار براساس برنامه های تعیین شده است. بدیهی است گزینش نهایی از میان دعوت شدگان، در اردوهای آتی انجام خواهد پذیرفت.
 
🔶شرکت کنندگان فقط تا پایان روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه فرصت دارند تا اعلام آمادگی و هماهنگی های لازم را از طریق آیدی تلگرام یا اینستاگرام استاد مهرداد اردشی @mehrdad_ardeshi انجام دهند.

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام سوم زون 3.1 اسیا
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • تارا بیک زاده
    تارا بیک زاده
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 6 سال دختران شهرستان اصفهان -1396

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • آتنا رضائی
    آتنا رضائی
    مدال برنز زیر 10 سال استان-1398
  • آیلین صفری
    آیلین صفری
    مدال برنز زیر 12 سال استان - 1398
  • امیرمحمد بابائی
    امیرمحمد بابائی
    مدال نقره زیر 8 سال استان - 1398
  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398
  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398
  • محسن فرهادی
    محسن فرهادی
    مقام دوم زیر 10سال استان - 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان زیر 12 سال استان - 1398
  • شایان زمانی
    شایان زمانی
    مدال نقره زیر 12 سال استان - 1398
  • پارسا یزدانی
    پارسا یزدانی
    مقام سوم زیر 14سال استان - 1398
  • امیر ربی
    امیر ربی
    قهرمان زیر 16 سال استان - 1398
  • رضا کوهی
    رضا کوهی
    قهرمان بلیتس شهرستان - 1398