پذیرفته شدگان مسابقات ریتد دهه ی فجر نوجوانان و نونهالان

ردیفنام و مشخصاترده سنیشهرستان
۱آرمین عباسیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۲محمدپارسا رمضانیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۳آرش جعفری قورتانیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۴پارسا رجبیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۵ارتین حبیب اللهیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۶فواد آقاسیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۷یاسین عسگری رشتیانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱بهارستان
۸امیر حسین جعفریرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعبهارستان
۹محمدرضا میرزاجانی هرندیرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱اصفهان
۱۰سپهر خیراللهی حسین ابادیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱بهارستان
۱۱سپهر قربانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۱۲سانیار قربانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۱۳امیر حسین باقری سهر و فروزانیرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱بهارستان
۱۴سید عرشیا اذریانرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱بهارستان
۱۵محمد شایان باباییرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱فولادشهر
۱۶محمدامین زاغیانرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۱۷فاطمه مشهدیرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱اصفهان
۱۸بهراد دیانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۱۹تارا بیگ زادهرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۲۰محمد حسن خنفری نژادرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱بهارستان
۲۱پرنیا فتوحیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۲۲علی پدرام آرارده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱اصفهان
۲۳محمد پدرام آرارده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۲۴محمدصدرا نوبخترده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۲۵کوروش بختیاریرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۲۶حامد صادقیرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱اصفهان
۲۷دانیال چاوشیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱شهرضا
۲۸ونداد حاجی باباییرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۲۹هستی خسروی مهموییرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱اصفهان
۳۰مائده یوسفیانرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۳۱ستایش ناعم اصفهانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۳۲شنتیا یزدانیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۳۳آرمین عباسی سورشجانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۳۴ارشیامحمدیان سیچانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۳۵آرین فرهادزادهرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۳۶باران براتیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۳۷آرین اعتمادیرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱اصفهان
۳۸ماهان کوهیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۳۹پرهام کاکوییرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱اصفهان
۴۰محمدطاها حاجی اریسمانیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱فولادشهر
۴۱امیرحسین نکوئیرده سنی زیر ۸ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ به بعاصفهان
۴۲امیرمسعودفاتحیرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱خمینی شهر
۴۳علی باباییرده سنی زیر ۱۰ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۷ تا ۱خمینی شهر
۴۴مبین افضلرده سنی زیر ۱۲ سال شامل متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۵ تا ۱اصفهان
حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • محمدپارسا نطنزیان
    محمدپارسا نطنزیان
    قهرمان زیر 10 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • مبین افضل
    مبین افضل
    قهرمان زیر 12 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • علی اسدی اجگردی
    علی اسدی اجگردی
    قهرمان زیر 14 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • کامیار خسروی
    کامیار خسروی
    قهرمان زیر 16 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
  • هیات شطرنج شهرستان اصفهان
    هیات شطرنج شهرستان اصفهان
    قهرمان لیگ شهرستانهای تابعه استان اصفهان-1397