اولین دوره مسابقات استاندارد تیمی دسته دوم باشگاهها و دستجات آزاد شهرستان اصفهان

نوع مسابقات: استانی

تاریخ برگزاری: از ۱۰ مرداد ۱۴۰۳

محل برگزاری: هیات شطرنج شهرستان اصفهان

اولین دوره مسابقات تیمی دسته دوم باشگاهها و دستجات آزاد شهرستان اصفهان 

 
هیات شطرنج شهرستان اصفهان در نظر دارد اولین دوره مسابقات اوپن تیمی دسته دوم باشگاهها و دستجات آزاد شهرستان اصفهان را با شرایط زیر و از تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۳ طبق جدول زمان بندی اعلام شده برگزار نماید: 
 
*(این مسابقه ریتد نمی باشد.)*
 
1-مسابقات در هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در چهارباغ پایین - چهار راه تختی - ورزشگاه تختی برگزار می شود (در صورت استقبال تیمها و نیاز به تغییر محل مسابقات در جلسه سرپرستان محترم تیمها اطلاع رسانی خواهد شد.)
 
2- تعداد دور و روش برگزاری بستگی به تعداد تیمهای شرکت کننده خواهد داشت. شرکت برای عموم آزاد می باشد.
 
3- هر تیم متشکل از حداکثر ۵ و حداقل ۳ بازیکن خواهد بود که ۳ نفر اول بعنوان بازیکنان اصلی و نفرات چهارم و پنجم بعنوان بازیکن ذخیره محسوب خواهند شد.
مسابقات بر روی ۳ میز برگزار می شود.
 
حضور حداقل یک بازیکن زیر ۱۲ سال(متولدین ۱۱دیماه ۱۳۹۱ به بعد) در هر تیم اجباری است‌ که بازیکن مذکور باید حداقل ۳ دور برای تیم خود بازی کند.
 نکته مهم 
بازیکنان ۸ تیم برتر مسابقات دسته اول که سال ۱۴۰۲ برگزار شد اجازه شرکت در این مسابقات را ندارند. اسامی بازیکنان فوق در ذیل آئین نامه اعلام شده است. اما تیمهای مربوطه با بازیکنان دیگری می توانند در دسته دوم حضور داشته باشند.
 

https://chess-results.com/tnr834244.aspx?lan=1&art=0&rd=7&turdet=YES

 
4-رعایت کلیه شئونات اخلاقی و قانونی در طول مسابقات در داخل سالن و محوطه ورزشگاه ، برای همه بازیکنان و همراهان الزامی است.
 
5-اعضای هیات ژوری مسابقات عبارتند از سه تیم برتر در هر دور به عنوان اعضای اصلی و دو تیم بعدی به عنوان اعضای علی البدل.
 
6-ورودیه هر تیم مبلغ ۲۲ میلیون ریال می باشد که باید به شماره کارت یا حساب زیر واریز  و تصویر فیش واریزی را برای شماره : 09132138387  صرفا از طریق تلگرام یا ایتا ارسال نمایند.
 
شماره حساب  : ۰۱۱۵۲۹۱۰۳۸۰۰۰
کارت مجازی : ۶۰۳۷ ۹۹۷۵ ۹۹۴۱ ۵۷۸۴
 
7-ثبت نام تیمها از طریق سایت هیات شطرنج شهرستان اصفهان و تکمیل فرم ثبت نام مربوطه انجام می پذیرد.
 
8-زمان بازی برای هر بازیکن ۶۰ دقیقه + ۳۰ ثانیه وقت اضافه به ازای انجام هر حرکت از ابتدای بازی می باشد و مسابقات تابع قوانین استاندارد فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) می باشد. 
 
9- کلیه اطلاعات مربوط به مسابقه از طریق سایت و کانالهای ایتا - واتساپ و تلگرام هیات شطرنج شهرستان اصفهان اعلام می گردد.
 
10-در هنگام تکمیل فرم ثبت نام و اعلام آمادگی تیمها ، اسامی کاپیتن و سرپرست به همراه شماره همراه آنان در قسمت توضیحات الزامی است و حداکثر تا پنجشنبه مورخه چهارم مرداد ۱۴۰۳ ارنج اصلی نیز از طریق پیامک برای سرداور ارسال شود. بدیهی است پس از تاریخ فوق هیچگونه تغییری امکان پذیر نمی باشد. 
 
11-برنامه زمان بندی مسابقات بر اساس ۷ دور :
 
دور اول : چهارشنبه ۱۰ مرداد از ساعت ۱۷
 
دور دوم : پنجشنبه ۱۱ مرداد از ساعت ۱۷
 
دور سوم :جمعه ۱۲ مرداد از ساعت ۹:۳۰ صبح
 
دور چهارم : جمعه ۱۲ مرداد از ساعت ۱۶:۰۰
 
دور پنجم : چهارشنبه ۱۷ مرداد از ساعت ۱۷:۰۰
 
دور ششم : پنجشنبه ۱۸ مرداد از ساعت ۱۷:۰۰
 
دور هفتم و اختتامیه : جمعه از ساعت ۹:۳۰ صبح 
 
در صورتیکه تعداد دورها کمتر یا بیشتر از ۷ دور باشد برنامه زمان بندی در جلسه سرپرستان تیمها اعلام خواهد گردید.
 
12- ثبت بازی ها تا آخرین حرکت بازی (حرکت به حرکت) اجباری است. 
 
هر گونه استثنا بنا به تشخیص سرداور و با تعدیل در زمان بازیکن خواهد بود.
 
13-آخرین مهلت ثبت نام و اعلام آمادگی کتبی تیمها تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۴ مرداد خواهد بود و جلسه مسئولین تیمها نیز در ساعت ۱۹ همان روز در هیات شطرنج شهرستان اصفهان برگزار می گردد.
 
14-همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی مانند موبایل در داخل سالن مسابقات برای کلیه بازیکنان اکیدا ممنوع می باشد.
 
15-زمان تاخیر برای هر بازیکن یا اعضای تیم ۶۰ دقیقه از زمان شروع بازیها خواهد بود و در صورت عدم حضور بازیکنان یا تیم ها در موعد مقرر بازیکن یا تیم مزبور بازنده خواهد شد.
 
16-در صورتی که بیش از یک بازیکن تیم غایب باشند برای کل تیم باخت ۳-۰ منظور خواهد شد و به موجب این آئین نامه بازیکن تیم غایب نمی تواند برای قهرمانی میز بازی خود را انجام دهد. بنابراین بازیکنان حاضر در سالن از تیمی که بیش از یک بازیکن آنها غایب باشد تا زمان حاضر شدن حداقل ۲ بازیکن از آن تیم اجازه بازی نخواهند داشت.
 
17-جوایز مسابقات: (مجموع جوایز نقدی ۴۸۰ میلیون ریال)
 
به تیمهای اول تا سوم مسابقات کاپ و حکم قهرمانی تیمی شهرستان اهدا می گردد. همچنین به قهرمانان میزهای پنج گانه نیز حکم قهرمانی اهدا می گردد.
 
جوایز نقدی برای تیمهای اول تا چهارم بشرح زیر است:
 
تیم اول : ۱۸۰ میلیون ریال
 
تیم دوم : ۱۲۰ میلیون ریال
 
تیم سوم : ۸۰ میلیون ریال 
 
تیم چهارم : ۵۰ میلیون ریال 
 
به هر یک از نفرات برتر میزهای پنج گانه نیز :
 
مبلغ ۱۰ میلیون ریال
 
جایزه نقدی داده می شود.
 
 *در صورتی که تعداد تیمها کمتر از ۲۶ تیم باشد جوایز تعدیل خواهد شد.*
 
18-تعداد ۴  تیم اول این مسابقات به دسته اول شهرستان که در نیمه دوم سال جاری برگزار خواهد شد ، صعود خواهند نمود .
 
19-پوئن شکنی مسابقات برای تعیین تیمهای برتر در صورت تساوی امتیازات  عبارت است از :
  الف) مچ پوینت  (۳-۲-۱-۰) برای هر برد تیمی ۳ امتیاز برای هر مساوی ۲ و برای هر باخت ۱ و هر باخت فورفیت صفر منظور می گردد .  
  ب)تعداد برد بیشتر تیمی
  ج)رویارویی مستقیم 
 د)سونه بورن برگر  
 
ه)مسابقه بلیتس ۳ دقیقه ای (شرایط آن در صورت نیاز توسط سرداور اعلام خواهد شد)
 
20- پوئن شکنی برای قهرمانی میزها در صورت تساوی درصد امتیازات کسب شده به ترتیب اولویت عبارت است از :
 الف)جمع امتیازات بازیکن
 ب)تعداد برد بیشتر 
ج)مقام تیمی
 د)مسابقه بلیتس 3 دقیقه ای
 
(حد نصاب لازم برای قهرمانی میزهای 1 تا 3 انجام حداقل 50% و برای میز 4 نیز انجام حداقل 40% بازیها خواهد بود که قبل از شروع دور اول تعداد بازیها توسط سرداور اعلام می گردد.)
 
21- از کلیه بازیکنان و مسئولین تیمها درخواست می گردد در اسرع وقت و حداکثر تا قبل از شروع دور اول نسبت به اعلام موارد زیر  به سرداور اقدام لازم را به عمل آورند:
 
الف)تصحیح مشخصات شامل کد فیده – ریتینگ و کد سیستم جامع
 
 ب)تصحیح نام و نام خانوادگی بازیکنان  به زبان انگلیسی (درج شده در جدول مسابقات) که فاقد کد فیده می باشند
 
22-در صورت هرگونه اعتراض به رای داور سرپرست یا کاپیتان تیم بلافاصله پس از اتمام بازی و در همان دور موظف خواهد بود تا اعتراض کتبی خود را به همراه مبلغ 400 هزار تومان به سرداور مسابقات تحویل تا هیات ژوری تشکیل و تصمیم گیری نماید. در غیر این صورت اعتراض وارد نخواهد بود. بدیهی است در صورتی که اعتراض وارده صحیح تشخیص داده شود مبلغ مذکور عودت داده خواهد شد.
 
23-سرپرست یا کاپیتان تیمها به جز در مواردی که قانون تعیین نموده حق مداخله در بازی را نخواهند داشت.
 
24-استعمال دخانیات در داخل سالن مسابقات و محوطه ورزشگاه اکیدا ممنوع می باشد.
 
25-کیله بازیکنان پس از پایان بازی موظف  به اعلام نتیجه بازی و ارائه برگ ثبت امضا شده خود جهت ثبت نتیجه به داوران می باشند. سرپرستان تیمها در پایان بازی تیم خود موظف به امضا و تایید نتیجه کلی تیم خود در برگه ثبت نتایج مسابقات می باشند. در غیر اینصورت مسئولیت هر گونه اشتباه بر عهده ایشان خواهد بود.
 
26-کیله بازیکنان پس از اتمام بازی تماشاچی محسوب می گردند و حسب دستور داوران می بایست سالن مسابقات را ترک نمایند. فقط کاپیتان و در غیاب وی سرپرست تیمها می توانند در سالن بازیها حضور داشته باشند.
 
27-تهیه عکس وفیلم تنها در 5 دقیقه اول مسابقات با اطلاع سرداور مسابقات مقدور می باشد.
 
28-توافق تساوی در هر زمانی از بازی مجاز است. به شرطی که طرفین هر کدام حداقل 1 حرکت در صفحه را انجام داده باشند.
 
29- بازیکنان برای ترک سالن مسابقه می بایست حتما با داوران هماهنگی نمایند.
 
30-در صورتیکه تیمی تحت عنوان باشگاه - اداره - ارگان یا شرکت خصوصی یا دولتی در مسابقات شرکت نموده باشد باید نامه کتبی مربوطه شامل مجوز شرکت در مسابقات و اسامی بازیکنان و معرفی کاپبتن و سرپرست تیم را که ممهور به مهر و امضای ارگان مذکور باشد حداکثر تا مورخه 4 مرداد ماه به هیات تحویل نمایند‌.
 
31- در صورت شیوع بیماری های مسری و با اعلام سرداور  زدن ماسک برای کلیه شرکت کنندگان الزامی است .
 
32- در صورت نیاز به تغییر برنامه زمان بندی مسابقات بنا به تشخیص برگزار کننده مراتب به اطلاع سرپرستان تیمهای شرکت کننده خواهد رسید.
 
اسامی بازیکنانی که مجاز به شرکت در دسته دوم باشگاههای شهرستان اصفهان در سال 1403 نمی باشند:
 
 
 
 
هیات شطرنج شهرستان اصفهان

آیین نامه و تذکرات

جدول زمانبندی

جوایز برندگان

هزینه ها

قرعه کشی و نتایج

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان دوم بلیتس غرب آسیا در قرقیزستان-2022
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    کسب عنوان قهرمانی بانوان کشور - خرداد ۱۴۰۳
    کسب عنوان اول تیمی قهرمانی دانشجویان جهان -بلژیک 2022
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    مقام سوم مسابقات برق آسا غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024- سریلانکا
    مقام اول مسابقات سریع غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024 - سریلانکا
    مقام سوم زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات استاندارد قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    قهرمان مسابقات زیر ۱۴ سال سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - 1400
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان مسابقات سریع زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالای 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام اول زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    مقام سوم زیر ۱۰ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1401
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    کامبیز برزیده دوم
    حسینقلی جوکار سوم