• اطلاعیه مسابقات

    مسابقات

    مسابقات قهرمانی رده سنی شهرستان سال 1400 که قرار بود به صورت حضوری برگزار گردد با شرایط زیر اعلام می گردد.
  • محمود براتی قهرمان مسابقات پیشکسوتان استان


    آقای محمود براتی با کسب 6 امتیاز و پوئن شکنی 1 مقام اول مسابقات قهرمانی پیشکسوتان استان در سال 1400 شد. آقای رضا مصور با 6 امتیاز و پوئن شکنی 0 مقام دوم را از ان خود کرد. همچنین مقام سوم این مسابقات به آقای محمد حسن اکبر زاده با 5 امتیاز و پوئن شکنی 31.5 رسید. مقام چهارم و پنجم نیز با 5 امتیاز آقایان علی شجاعی و فریدون مختاری کسب کردند.
  • گزارش نهایی مسابقات لیگ استان و مراسم اختتامیه



    قهرمانی آوا صنعت مهر چهلستون در مسابقات تیمی استان

  • مسابقات اپن ریتد زیر1800


    هیات شطرنج استان اصفهان درنظردارد مسابقات اپن ریتد زیر 1800 را با شرایط زیر برگزار نماید:
  • معرفی مسئولین واحدها و کمیته های مختلف هیات

    مسئولین هیات
    با توجه به اینکه فعالیت های هیات شطرنج شهرستان اصفهان مجددا به صورت حضوری آغاز خواهد شد مسئولین واحدها و کمیته های مختلف هیات بشرح زیر تعیین و معرفی می گردند:
یادها وخاطره ها شماره 5

یادها وخاطره ها شماره 5

یادها وخاطره ها شماره 4

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود ایجاد نماید .

یادها وخاطره ها شماره3

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود ایجاد نماید .

یادها وخاطره ها شماره 2

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود ایجاد نماید .

یادها وخاطره ها(1)

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد ستونی جدید با نام یادها وخاطره ها جهت مخاطبان خود احداث نماید در این شماره بصورت اتفاقی تعدادی از عکس های قدیمی را به اشتراک می گذاریم .

آموزش نکات داوری

حرکت غیر قانونی در بلیتس

رکورد داران عرصه قهرمانی جهان

شما می دانید تاکنون چه کسی جوان ترین شماره یک جهان است اما فرد دوم و سوم را نیز می دانید؟

به بهانه درگذشت "ویکتور کورچنوی"

نماد استقامت در شطرنج

این دوست داشتنی های پردردسر!!

به قلم مسعود شرافتی

مشاهده آرشیو مقالات...
اطلاعیه مسابقات
مسابقات

مسابقات قهرمانی رده سنی شهرستان سال 1400 که قرار بود به صورت حضوری برگزار گردد با شرایط زیر اعلام می گردد.

معرفی مسئولین واحدها و کمیته های مختلف هیات
مسئولین هیات

با توجه به اینکه فعالیت های هیات شطرنج شهرستان اصفهان مجددا به صورت حضوری آغاز خواهد شد مسئولین واحدها و کمیته های مختلف هیات بشرح زیر تعیین و معرفی می گردند:

برگزاری جلسه اعضای هیات شطرنج شهرستان اصفهان 1400
مسئولین هیات

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج شهرستان اصفهان اولین جلسه اعضای این هیات در سال 1400 امروز برگزار شد. اعضای جدید هیات معرفی شدند.

یازدهمین دوره مسابقات لیگ باشگاهها ودستجات آزاد استان 1400 با قهرمانی تیم اوا صنعت مهر چهلستون خمینی شهر به پایان رسید.
مسابقات

تیم هیات شطرنج شهرستان اصفهان با 22 امتیاز به همراه تیم نجف اباد در مکان چهارم قرار گرفت. نوجوانان هیات شطرنج شهرستان اصفهان نیز با 21.5 امتیاز جایگاه ششم را از ان خود نمودند.

مائده یوسفیان، موفق به کسب مقام اول تیمی مسابقات زیر12 سال آسیا شد
مسابقات

مائده یوسفیان، موفق به کسب مقام اول تیمی مسابقات زیر12 سال آسیا شد

نتایج مرحله اول مسابقات قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1400
مسابقات

نتایج مسابقات قهرمانی رده های سنی زیر 8 تا 18 سال شهرستان اصفهان 1400 و اسامی بازیکنانی که به مرحله ی دوم صعود کردند در اطلاعیه زیر اعلام شد.

تیم دختران ایران نایب قهرمان دانشجویان آسیا شد
مسابقات

مدال نقره و برنز برای صفورا قانع و طناز ازلی/ تیم دانشجویان دختران ایران نایب قهرمان آسیا شد

مشاهده آرشیو اخبار...
محمود براتی قهرمان مسابقات پیشکسوتان استان

آقای محمود براتی با کسب 6 امتیاز و پوئن شکنی 1 مقام اول مسابقات قهرمانی پیشکسوتان استان در سال 1400 شد. آقای رضا مصور با 6 امتیاز و پوئن شکنی 0 مقام دوم را از ان خود کرد. همچنین مقام سوم این مسابقات به آقای محمد حسن اکبر زاده با 5 امتیاز و پوئن شکنی 31.5 رسید. مقام چهارم و پنجم نیز با 5 امتیاز آقایان علی شجاعی و فریدون مختاری کسب کردند.

گزارش نهایی مسابقات لیگ استان و مراسم اختتامیه

قهرمانی آوا صنعت مهر چهلستون در مسابقات تیمی استان

مسابقات اپن ریتد زیر1800

هیات شطرنج استان اصفهان درنظردارد مسابقات اپن ریتد زیر 1800 را با شرایط زیر برگزار نماید:

قهرمانی پیشکسوتان استان

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد مسابقات قهرمانی استان در رده سنی بالای 50 سال بصورت حضوری را همراه با شرایط زیر برگزار نماید:

پایان رقابت های قهرمانی استان با قهرمانی منصور باصری دربخش آقایان وهستی خسروی دربخش بانوان

پایان رقابت های قهرمانی استان با قهرمانی منصور باصری دربخش آقایان وهستی خسروی دربخش بانوان

یازدهمین دوره مسابقات لیگ باشگاهها ودستجات آزاد استان با قهرمانی تیم اوا صنعت مهر چهلستون خمینی شهر به پایان رسید.

یازدهمین دوره مسابقات لیگ باشگاهها ودستجات آزاد استان با قهرمانی تیم اوا صنعت مهر چهلستون خمینی شهر به پایان رسید. تیم های پیشگام نوین شهرضا و اکادمی شطرنج ذهن برتر اصفهان بترتیب در مکانهای دوم و سوم قرار گرفتند. تیمهای هیات شطرنج شهرستان اصفهان و نجف اباد نیز مشترکا در مکان چهارم جای گرفتند. نوجوانان هیات شطرنج شهرستان اصفهان نیز مکان ششم را از ان خود نمود.

مسابقات قهرمانی بزرگسالان استان اصفهان - مهرماه1400 آقایان - بانوان

بپاس تجلیل از پیشکسوت ارزنده استان آقای اصغر راستقدم و مقارن با هفته تربیت بدنی وآغاز هفته وحدت: هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد مسابقات قهرمانی استان (بزرگسالان) در 2 گروه بانوان و اقایان را بطور همزمان از تاریخ (28 مهرماه چهارشنبه) لغایت 30مهرماه در محل خانه شطرنج اصفهان بصورت حضوری و باشرایط زیر برگزار نماید:

مشاهده آرشیو اعلانات...
حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام سوم زون 3.1 اسیا
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021