اولین دوره مسابقات آنلاین قهرمانی رده های سنی زیر 8 تا 16 سال شهرستان اصفهان

نوع مسابقات: استانی

تاریخ برگزاری: از 19 لغایت 25 مرداد ماه

محل برگزاری: آنلاین - میزبانی هیات شطرنج شهرستان اصفهان

جدول زمانبدی مسابقات رده های سنی زیر 8 تا 16 سال پسران و دختران طبق برنامه زیر می باشد:

خواهشمندم به ساعات شروع مسابقه دقت فرمائید. 

دختران

 

پسران: (قرعه کشی ها ساعت 10 صبح اطلاع رسانی می شود.)

رده سنی زیر 8 سال پسران

جهت مشاهده جدول رده بندی مسابقات و قرعه کشی ها

روز - تاریخساعت 10 صبحساعت 18 بعد از ظهر
سه شنبه 21 مرداد ماه-دور اول
چهارشنبه 22 مرداد ماه-دور دوم
پنجشنبه 23 مرداد ماه-دور سوم
جمعه 24 مرداد ماهدور چهارمدور پنجم
شنبه 25 مرداد ماه-دور ششم
یکشنبه 26 مرداد ماه-دور هفتم

 

رده سنی زیر 10 سال پسران

جهت مشاهده جدول رده بندی مسابقات و قرعه کشی ها

روز - تاریخساعت 9:30 صبحساعت 17 بعد از ظهر
چهارشنبه 22 مرداد ماه-دور اول
پنجشنبه 23 مرداد ماه-دور دوم
جمعه 24 مرداد ماه-دور سوم
شنبه 25 مرداد ماهدور چهارمدور پنجم
یکشنبه 26 مرداد ماه-دور ششم
دوشنبه 27 مرداد ماه-دور هفتم

 

رده سنی زیر 12 سال پسران

جهت مشاهده جدول رده بندی مسابقات و قرعه کشی ها

روز - تاریخساعت 10 صبحساعت 17:30 بعد از ظهر
چهارشنبه 22 مرداد ماه-دور اول
پنجشنبه 23 مرداد ماه-دور دوم
جمعه 24 مرداد ماه-دور سوم
شنبه 25 مرداد ماهدور چهارمدور پنجم
یکشنبه 26 مرداد ماه-دور ششم
دوشنبه 27 مرداد ماه-دور هفتم

 

رده سنی زیر 14 سال پسران

جهت مشاهده جدول رده بندی مسابقات و قرعه کشی ها

روز - تاریخساعت 10:30 صبحساعت 18:15 بعد از ظهر
سه شنبه 21 مرداد ماه-دور اول
چهارشنبه 22 مرداد ماه-دور دوم
پنجشنبه 23 مرداد ماه-دور سوم
جمعه 24 مرداد ماهدور چهارمدور پنجم
شنبه 25 مرداد ماه-دور ششم
   

 

رده سنی زیر 16 سال پسران

جهت مشاهده جدول رده بندی مسابقات و قرعه کشی ها

روز - تاریخساعت 10 صبحساعت 18 بعد از ظهر
سه شنبه 21 مرداد ماه-دور اول
چهارشنبه 22 مرداد ماه-دور دوم
پنجشنبه 23 مرداد ماه-دور سوم
جمعه 24 مرداد ماه-دور چهارم
شنبه 25 مرداد ماه-دور پنجم
یکشنبه 26 مرداد ماه-دور ششم

 


اطلاعیه های جدید مسابقات:

1-زمان ثبت نام تا روز دوشنبه 20 مرداد ماه تمدید شد (تا ساعت 24)

 

2-بازیکنانی که در ارتباط با نحوه ی برگزاری مسابقات سوال دارند، یک ویدیو جهت ثبت نام در سایت lichess و نحوه ارسال بازی توسط بازیکنان در این سایت و کانال های فضای مجازی هیات اطلاع رسانی می شود.

بازیکنان روزهای یکشنبه و دوشنبه فرصت دارند تا در ارتباط با نحوه آموزش و ارسال لینک بازی مشکلات خود را از مسئول مسابقات مطرح نمایند.

3-برنامه قرعه کشی مسابقات نیز با توجه به تکمیل ثبت نامی ها و در سایت chess-results درج می گردد. زمان انجام بازی به هر بازی دو بازیکن اعلام می شود. 

4-بازیکنان برای ثبت نام در مسابقات حتما باید عکس فیش واریزی و نام اکانت lichess  را برای مسئول ثبت نام مسابقات ارسال نمایند.

 


آئین نامه مسابقات رده های سنی:

مسابقات آنلاین قهرمانی رده های سنی شهرستان اصفهان 1399 با شرایط زیر برگزار می شود:

 

1-حضور همه ی بازیکنان رده های سنی 8 تا 16 سال در استان اصفهان بلامانع می باشد. تاریخ رده های سنی طبق جدول زیر می باشد:

رده سنی بازیکنان زیر 8 سال : از 11/10/1391 به بعد

رده سنی بازیکنان زیر 10 سال: از 11/10/1389 الی 10/10/1391

رده سنی بازیکنان زیر 12 سال: از 11/10/1387 الی 10/10/1389

رده سنی بازیکنان زیر 14 سال: از 11/10/1385 الی 10/10/1387

رده سنی بازیکنان زیر 16 سال: از 11/10/1383 الی 10/10/1385

2-ثبت نام بازیکنان از طریق لینک ثبت نام مسابقات امکان پذیر می باشد. همچنین اسامی بازیکنان، هنگامی پذیرفته می شود که عکس از شناسنامه و فیش واریزی را به شماره 09137979386 اقای صراف نیا ارسال نمایند. بازیکنان دارای کد سیستم جامع فدراسیون نیازی به ارسال عکس شناسنامه نمی باشند و فقط کد سیستم جامع را ارسال نمایند. بدیهی ثبت نام مسابقات تا تاریخ 17 مرداد ماه می باشد و قابل تمدید نمی شود.

بازیکنان در هنگام ثبت نام می بایستد نام اکانت خود در سایت lichess را به مسئول ثبت نام اعلام نمایند. بازیکن فقط با همان اکانت ثبت نامی می تواند در مسابقات شرکت نماید.

3-قرعه کشی بر اساس نرم افزار سوئیس منیجر می باشد. قرعه کشی مسابقات پس از انجام در سایت اطلاع رسانی می شود. بازی هر دو بازیکن از طریق سایت lichess  (با ارسال لینک بازی توسط بازیکن سفید) امکان پذیر خواهد بود. زمان انجام هر بازی توسط داور هر گروه از رده سنی ها 24 ساعت قبل اعلام می شود. بدیهی است غیبت بازیکن در زمان اعلام شده پس از 10 دقیقه (زمان تاخیر) موجب باخت بازیکن می شود.

4-بازی ها توسط کادر فنی مشخص شده بررسی می شود. در صورتی که بازیکنی به تشخیص کادر فنی، از انجین استفاده نماید در همان دیدار، نتیجه بازی باخت ثبت می شود و بازیکن از دور مسابقات حذف می شود. اسامی بازیکنان استفاده از انجین به کمیته انضباطی هیات استان ارسال می شود. همچنین اسامی بازیکنان خاطی در سایت شهرستان اعلام می شود.

5-بازی ها در 7 دور به روش سوئیسی برگزار می شود. (در صورتی که تعداد بازیکنان هر رده سنی از 51 نفر بیشتر شود تعداد دورهای بازی به 9 دور می رسد.) زمان مسابقه برای هر بازیکن 15 دقیقه + 10 ثانیه می باشد.

6-مسابقات رده های سنی از 19 مرداد ماه آغاز می شود و در هرروز فقط یک دور از مسابقات برگزار می شود. (با توجه به برنامه مسابقات، تاریخ دقیق بازی ها بعد از قرعه کشی اعلام می شود) مسابقات هر رده به صورت مجزا برگزار می شود. برنامه مسابقات از 24 ساعت قبل اعلام می شود. زمان انجام بازیها بعداز ظهر ها از ساعت 16 الی 19 می باشد.

شرایط ثبت نام اکانت در سایت lichess و نحوه ی ارسال بازی برای همه ی بازیکنان توضیح داده می شود. پس از ثبت نام در مسابقات، فیلم آموزشی برای بازیکنان ارسال می شود. 

7-ورودیه مسابقات مبلغ 50.000 ریال می باشد که باید به شماره حساب هیات شهرستان اصفهان به شماره 0111518510004 بنام هیات شطرنج شهرستان اصفهان ( بانک ملی) واریز گردد.

8-به نفرات اول تا سوم مسابقات، حکم قهرمانی مسابقات آنلاین رده های سنی شهرستان اصفهان 1399 اهدا می گردد.

9-تمامی مسئولیت برگزاری مسابقات بر عهده کمیته برگزاری مسابقات هیات شطرنج شهرستان می باشد.

10-هر گونه موارد اعلام نشده، با توجه به نظر داور و مسئولین برگزاری مسابقت لازم الاجرا می باشد.

11-کادور فنی مسابقات، از بین بازیکنان با تجربه و داوران ملی انتخاب و اعلام می گردد.

آیین نامه و تذکرات

sghl

جدول زمانبندی

جوایز برندگان

هزینه ها

قرعه کشی و نتایج

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • آنوشا مهدیان
    آنوشا مهدیان
    مقام سوم زون 3.1 اسیا
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • تارا بیک زاده
    تارا بیک زاده
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 6 سال دختران شهرستان اصفهان -1396

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396
  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالی 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • آتنا رضائی
    آتنا رضائی
    مدال برنز زیر 10 سال استان-1398
  • آیلین صفری
    آیلین صفری
    مدال برنز زیر 12 سال استان - 1398
  • امیرمحمد بابائی
    امیرمحمد بابائی
    مدال نقره زیر 8 سال استان - 1398
  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398
  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398
  • محسن فرهادی
    محسن فرهادی
    مقام دوم زیر 10سال استان - 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان زیر 12 سال استان - 1398
  • شایان زمانی
    شایان زمانی
    مدال نقره زیر 12 سال استان - 1398
  • پارسا یزدانی
    پارسا یزدانی
    مقام سوم زیر 14سال استان - 1398
  • امیر ربی
    امیر ربی
    قهرمان زیر 16 سال استان - 1398
  • رضا کوهی
    رضا کوهی
    قهرمان بلیتس شهرستان - 1398