اولین دوره مسابقات مچ هفتگی

نوع مسابقات: استانی

تاریخ برگزاری: از تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ (فقط چهارشنبه ها)

محل برگزاری: هیات شطرنج شهرستان اصفهان واقع در ورزشگاه تختی

سایت مسابقات و قرعه کشی

گزارش تصویری هفته اول(چهارشنبه 16 خرداد):

 

 

 

هیات شطرنج شهرستان اصفهان در نظر دارد اولین دوره مسابقات استاندارد مچ هفتگی را بمناسبت سالروز آزادی خرمشهر و در جهت آمادگی بازیکنان در تمام رده های سنی با شرایط زیر برگزار نماید:

 
شرایط مسابقه
 
 ۱- مسابقات از تاریخ : ۱۶ خرداد روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۷ برگزار و هر روز دو بازی انجام خواهد شد.
ضمن اینکه در صورت مصادف شدن با مسابقات مهم کشوری - استانی و ... با نظر برگزار کننده،  مسابقات مچ در هفته مربوطه برگزار نخواهد گردید.
 
۲- هر بازیکن با حریف خود ۲ بازی انجام خواهد داد. 
یک دور غیبت غیر موجه موجب حذف بازیکن از جدول مسابقات خواهد شد. 
 
۳- مسابقات فوق ریتد نخواهد بود و حداقل تعداد شرکت کنندگان برای برگزاری ۲۰ نفر می باشد و شرکت برای تمامی رده های سنی و بزرگسالان آزاد است.
 
 ۴- کنترل زمانی مسابقه ۴۵ دقیقه + ۱۵ ثانیه پاداش به ازای انجام هر حرکت برای هر بازیکن خواهد بود.
 
۵- قوانین استاندارد فیده بر مسابقات حاکم می باشد .
 
۶-مسابقات به روش سوئیسی برگزار می شود.  تعداد دور مسابقات بسته به تعداد شرکت کنندگان تعیین خواهد شد.
 
۷- زمان تاخیر ۳۰ دقیقه از زمان استارت می باشد.
 
۸- رده بندی نهایی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده می­باشد. در صورت تساوی امتیازات پوئن شکنی به ترتیب زیر انجام خواهد شد :
 
1) رویارویی مستقیم 2) بوخ­هولز 3) مجموع بوخ­هولز 4) برگر 5) برد بیشتر
 
و در صورت تساوی پوئن شکنی ها ، جوایز تقسیم خواهد شد.
 
شرایط شرکت
 
۹- شرکت برای تمامی رده های سنی آزاد می­باشد.
 
۱۰- ورودیه مسابقه مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد . ثبت کد پیگیری فیش واریزی در قسمت شماره فیش فرم ثبت نام الزامی است. 
 
۱۱- آخرین مهلت ثبت نام ساعت ۱۲ ظهر مورخه ۱۵ خرداد خواهد بود.
 
۱۲- ظرفیت سالن در حال حاضر  69 نفر می باشد و به محض تکمیل ظرفیت فرم ثبت نام بسته خواهد شد.
 
۱۳- کلیه کسانیکه قصد ثبت نام دارند برای تکمیل و تایید ثبت نام خود تصویر فیش واریزی معتبر را برای مسئول ثبت نام بلافاصله پس از ثبت نام در سایت ارسال نمایند.
 
۱۴- جهت ثبت نام مبلغ فوق را به شماره حساب 0115291038000 یا شماره کارت 6037997599415784 به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان واریز نمایید.
 
۱۵- با توجه به محدودیت ظرفیت سالن ، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده و فیش واریزی را برای مسئول ثبت نام ارسال کرده باشند .
 
۱۶- تاریخ تولد بازیکنان رده های سنی به شرح زیر می­باشد:
 رده سنی زیر ۱۶ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۸۷ تا ۱۰ دی ۱۳۸۹
رده سنی زیر ۱۴ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۸۹ تا ۱۰ دی ۱۳۹۱
رده سنی زیر ۱۲ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۹۱ تا ۱۰ دی ۱۳۹۳
رده سنی زیر ۱۰ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۹۳ تا ۱۰ دی ۱۳۹۵
رده سنی زیر ۸ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۹۵ به بعد
رده سنی بالای ۵۰ سال : متولدین قبل از ۱۱ دی ۱۳۵۳
 
۱۷- جوایز :
 
  نفر اول : ۳۵ میلیون ریال
 
نفر دوم : ۲۵ میلیون ریال
 
نفر سوم : ۱۵ میلیون ریال
 
نفر برتر بانوان : ۸ میلیون ریال  
 
نفر برتر پیشکسوتان : ۸ میلیون ریال
 
نفرات برتر رده های سنی دختران و پسران (۸ تا ۱۶ سال) به تفکیک : هر کدام ۸ میلیون ریال  
 
نفر برتر ریتینگ از ۱۴۰۰ تا ۱۶۰۰: ۸ میلیون ریال
 
نفر برتر ریتینگ از ۱۶۰۱ تا ۱۸۰۰ : ۸ میلیون ریال  
 
مجمع جوایز : ۱۸۷  میلیون ریال 
 
(در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان کمتر از ۶۰ نفر باشد جوایز تعدیل خواهد شد.)
 
۱۸- بجز نفرات اول تا سوم جوایز بشرطی اهدا خواهد شد که در هر رده سنی - ریتینگ داران - بانوان و پیشکسوتان حداقل ۵ شرکت کننده حضور داشته باشند. در غیر اینصورت جایزه مربوطه حذف خواهد شد.
 
۱۹- به هر بازیکن فقط یک حایزه (مبلغ بالاتر) پرداخت خواهد شد. 
 
۲۰- هرگونه اعتراض به رای سرداور باید تا قبل از قرعه کشی دور بعد با پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ ریال به صورت مکتوب انجام شود. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد.
 
۲۱- اسامی هیات ژوری پیش از آغاز دور اول اعلام خواهد شد. در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.
 
۲۲- کلیه بازیکنان موظفند هر گونه اشتباه در ای دی فیده . ریتینگ و ... را تا قبل از شروع دور اول به مسئول ثبت نام اعلام نمایند.
 
۲۳- همراه داشتن هرگونه وسایل الکترونیکی در سالن مسابقات ممنوع می­باشد.
 
۲۴- ثبت نام تنها از طریق سایت هیات شطرنج شهرستان اصفهان www.esfahancitychess.ir انجام خواهد شد.
 
۲۵- هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور تصمیم گیری خواهد شد.
 
۲۶- آدرس محل برگزاری : اصفهان چهارباغ پایین ورزشگاه تختی هیات شطرنج شهرستان اصفهان
۲۷- رعایت کلیه شئونات اخلاقی - ورزشی - اسلامی برای همه شرکت کنتدگان و همراهان محترم در محوطه ورزشگاه و سالن مسابقات الزامی است. 
 
۲۸- شماره همراه برای ارسال پیام : 09133669056 دبیر هیات شهرستان خانم جعفری

آیین نامه و تذکرات

جدول زمانبندی

چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۷ با انجام ۲ بازی

جوایز برندگان

 

هزینه ها

ورودیه مسابقه مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد . ثبت کد پیگیری فیش واریزی در قسمت شماره فیش فرم ثبت نام الزامی است.

قرعه کشی و نتایج

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان دوم بلیتس غرب آسیا در قرقیزستان-2022
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    کسب عنوان قهرمانی بانوان کشور - خرداد ۱۴۰۳
    کسب عنوان اول تیمی قهرمانی دانشجویان جهان -بلژیک 2022
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    مقام سوم زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات استاندارد قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    قهرمان مسابقات زیر ۱۴ سال سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - 1400
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان مسابقات سریع زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالای 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام اول زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    مقام سوم زیر ۱۰ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1401
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    کامبیز برزیده دوم
    حسینقلی جوکار سوم